انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه

آشنایی بیشتر با خدمات میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یک روش آرایش نیمه‌دائمی ابرو است که برای رفع نواقص، بهبود شکل و پرپشتی ابروها به‌کار می‌رود. در این روش، متخصص با استفاده از یک ابزار دستی با تیغ‌های خیلی باریک و ریز، رنگدانه‌هایی را به‌صورت خطوط نازک و مشابه موهای طبیعی ابرو در زیر پوست ایجاد می‌کند. با این سبک، ظاهری نچرال، زیبا و خوش فرم به ابرو داده می‌شود. میکروبلیدینگ بدون عوارض خاص، برای تمامی افرادی که ابروهای کم پشت، نامنظم یا به دلیل مشکلات مختلف (مثل بیماری‌های آلوپسی یا شیمی‌درمانی) زیبایی طبیعی ابروهای خود را از دست داده‌اند، مناسب است. قیمت میکروبلیدینگ با توجه به تبحر میکروبلیدینگ کار و کیفیت متریال مشخص می‌شود. میکروبلید ابرو با توجه به نوع پوست در دو الی سه نوبت نیاز به ترمیم دارد. با توجه به کیفیت بالای رنگ و همینطور نوع پوست، معمولا ماندگاری میکروبلیدینگ تا 3 الی 4 سال تضمین می‌شود. میکروبلیدینگ ابرو نچرال که اصطلاحا به نام میکروبلیدینگ دخترانه هم معروف است با ایجاد ظاهری زیبا و ماندگاری نسبی، بدون هزینه‌های نسبتا زیاد نسبت به کاشت ابرو، می‌تواند چهره‌ی زیبا و شادابی به شما ببخشد. برای معرفی و یافتن بهترین و نزدیک‌ترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو با قیمت و کیفیت عالی، در هر کجای ایران، کافی است که به ماهشو مراجعه کنید.

آشنایی بیشتر با خدمات میکروبلیدینگ ابرو
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی لابلا
متخصص زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
شادی خانزاده
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
ماه آرا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مانترا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
میسان
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی باران
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی پریا اژدری
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی مهرگان
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مهزاد خالقی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی غزاله براتی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
تارا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
چهره ها
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آکادمی زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آکادمی رویا مجرد
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
هدیه صفاییان
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی شاین
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
نیک الهام
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی پریسا
جدیدترین مقالات مرتبط میکروبلیدینگ ابرو
پرپشت شدن ابرو

ابرو یکی از مهم‌ترین عضوهای صورت است که نقش موثری در زیبایی و شادابی چهره دارد؛ با این حال بسیاری از افراد از تاثیر ابروها بر صورت خود بی‌خبر هستند! بدیهی است که هر چقدر ابروهای شما پرپشت و مرتب‌تر

آموزش خط چشم کشیدن

امروزه ما در لوازم آرایشی خود از خط چشم نیز بسیار استفاده می‌کنیم. در حقیقت خط چشم‌ها در درشت نشان دادن چشم شما نقش بسزایی دارند. معمولا اغلب افراد در کشیدن خط چشم یا درست کشیدن آن مشکل خواهند داشت

عوارض ژل ابرو

زیبایی ابرو در کنار چشم‌های سالم جذاب است. قرار نیست که از هر ابزار و تکنیکی برای زیبایی ابرو استفاده کنیم ولی حواسمان به سلامت چشم و پوست نباشد! در این متن قرار است که عوارض استفاده از ژل ابرو

آشنایی با ژل ابرو

مدل و فرم ابرو به طرز عجیبی روی چهره تاثیر دارد. افرادی که موی ابروی آن‌ها بور است و پوست روشنی دارند، به دنبال روشی برای ضخیم شدن و پررنگ‌تر شدن موهای ابروی خود هستند تا آن‌ها را روی صورت

هیر استروک ابرو

هیر استروک ابرو: گامی ظریف و ماندگار به سوی زیبایی ابرو با آموزش‌های تخصصی آکادمی سعیده مهدوی ابروها قاب چهره هستند و نقش مهمی در زیبایی و گیرایی آن ایفا می‌کنند. داشتن ابروهایی متناسب و طبیعی، آرزوی بسیاری از خانم‌ها

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های نیمه دائمی است که امروزه بسیار محبوبیت بالایی را به خود اختصاص داده است و در روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی ممکن است به اشتباه میکروبلیدینگ را تاتوی ابرو در نظر بگیرند، در صورتی که واقعاً این چنین نیست. میکرو ابرو نیمه دائمی است و مهم تر از همه ابروها را با ظاهری پهن و زیباتر و البته طبیعی به نمایش می گذارد. شما چنانچه خواهان ابروهایی پرپشت و البته مرتب هستید، بهتر است از روش های میکروبلیدینگ استقبال کنید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

در روش میکروبلیدینگ ابرو از بلید و یا همان تیغ، روی پوست صورت استفاده می کنند تا خطوطی را به وجود آورند. با برش پوست که توسط بلید انجام می شود، می توان رنگ دانه ها را به سمت لایه های زیرین پوست هدایت کرد و ظاهری پرپشت تر به ابرو بخشید. میکروبلیدینگ نوعی تتو موقت روی پوست محسوب می شود.

به هر حال هر روشی مزایا و معایب خاص خود را دارد اما در این بین، شما چنانچه به افراد ماهر و متخصص مراجعه نکنید، از انتخاب خود صد درصد پشیمان خواهید شد. توجه داشته باشید که میکروبلیدینگ را می توان جزء تکنیک ها ی آرایشی  نیمه دائم در نظر گرفت که معمولاً آرایشگر با توجه به فرم صورت فرد می تواند شکل ابرو را طراحی کند و بدون شک، ابروها در چنین شرایطی زیبایی قابل توجه خود را در چهره فرد به رخ می کشند.

به همین دلیل است که میکروبلدینگ را جزء روش های آرایش نیمه دائمی می شناسند و امروزه تعداد کثیری از بانوان معمولاً دیگر برای پاک کردن ابروهای خود از مداد و ژل ابرو استفاده نمی کنند و میکروبلیدینگ را یک تکنیک عالی با مدت زمان ماندگاری قابل قبولی می شناسند.

انواع روش های میکرو ابرو

 • میکروبلیدینگ به روش Fnb
 • میکروبلیدینگ به روش pr

میکروبلیدینگ به روش Fnb
یکی از روش های جدید و به روز میکروبلدینگ ابرو Fnb است. بهتر است بدانید که روش Fnb می‌تواند نیز روش قابل قبولی باشد که متاسفانه برخی با این روش آشنایی ندارند. البته که به صورت دستی و با استفاده از قلم نیز این روش انجام می‌شود اما برای آن دسته از افرادی که ابروهای افتاده و پرپشتی دارند، روش Fnb میتواند گزینه مناسبی باشد؛ چرا که درون ابرو خطوطی را به وجود می آورد و به لیفت آن کمک می کند. همین امر فاصله ای بین ابرو و چشمان فرد به وجود می آورد و می توان گفت Fnb در مقایسه با روش فیبروز ماندگاری بیشتری دارد.

میکروبلیدینگ به روش pr
روش pr یکی دیگر از روش های میکروبلیدینگ ابرو معرفی شده است. می توان گفت این روش یکی از محبوب ترین روش های میکرو ابرو نزد بانوان ایرانی است. ناگفته نماند که میکروپیگمنتشن، میکروبلید و شیدینگ ابرو سه متدی هستند که ترکیب pr را به وجود می آورند. چنانچه فردی که به انجام میکروبلدینگ با روش روش pr می پردازد، فردی ماهر و باسابقه باشد، قطعاً ماندگاری قابل قبولی را می توانید از این روش انتظار داشته باشید. یکی از تفاوت هایی که بین این روش و دیگر روش های میکروبلدینگ وجود دارد این است ظاهری ابروها بسیار طبیعی تر به نمایش در می آید.

ماندگاری میکرو ابرو

ماندگاری میکرو ابرو روی پوست چرب چقدر است؟ می توان گفت این روش نیمه دائمی از جمله روش هایی است که قطعاً به ترمیم نیاز دارد و شما باید دوام آن را بین ۱۲ تا ۱۸ ماه در نظر بگیرید که بسته به نوع پوست هر شخص این زمان متغیر است.

کیفیت کار و میزان ماندگاری پیگمنت ها با توجه به پوست شما مشخص می شود و معمولاً این روش روی پوست های خشک دوام و ماندگاری بهتری دارد. توجه داشته باشید که در صورت عدم ترمیم ابرو برای بلدینگ، عدمتاً ابروها کم کم رنگ اصلی خود را از دست داده و شما دیگر نمی توانید اثری از میکروبلیدینگ را روی ابروهای خود مشاهده کنید اما با ترمیم که هزینه کمتری هم می طلبد، دوباره می توانید به تمدید آن بپردازید.

چه کسانی نمی توانند میکرو ابرو انجام دهند؟

 • خانم های باردار و شیرده
 • افراد مستعد کلوئید
 • افرادی که جراحی پیوند عضو داشته اند

میکروبلیدینگ ابرو در دوران بارداری
به نظر شما میکرو ابرو را نیز در زمان بارداری می توان یک گزینه ایده آل در نظر گرفت؟ بهتر است بدانید که در دوران بارداری نیز تا حد ممکن بهتر است میکروبلیدینگ انجام نشود، به این دلیل که شاید افراد آستانه درد کمتری داشته باشند و همین امر منجر به استرس و اضطراب آن ها خواهد شد. پس بهتر است میکروبلیدینگ را به بعد از انجام زایمان موکول کنند.

البته این افراد چنانچه به این مجموعه معتبر مراجعه کنند، افراد متخصص و باتجربه ما به دلیل این که از جوهر های اصلی استفاده می کنند، کمترین خطر و ریسک را برای انجام میکروبلیدینگ در دوران بارداری ضمانت می کنند. بهتر است در این شرایط احتیاط را شرط عقل در نظر بگیرید و بعد از دوران بارداری خود از این روش استقبال کنید. حتی اگر بانوان باردار هم نباشند، استفاده از جوهرهای تقلبی و فیک بازار سبب خواهد شد که آسیب های جبران ناپذیری به پوست افراد و حتی چشمان آن ها وارد آید.

ممنوعیت های قبل از میکروبلیدینگ 
قبل از انجام میکروبلدینگ ابرو از تزریق ژل، بوتاکس، انواع درمان های لیزری و مهمتر از همه در معرض نور خورشید شدید قرار گرفتن شدیداً بپرهیزید؛ چرا که انجام این کارها می تواند روی نتیجه کار تاثیر بسیار منفی بگذارد. برخی از افراد بدون در نظر گرفتن این نکات به انجام میکروبلدینگ می‌پردازند و سپس ممکن است به خاطر حساسیت پوست خود دچار خونریزی شده و یا حتی رنگ را پوست به خوبی قبول نکند. حتی دیده شده است که برخی نیز با اگزما و جوش های بدخیم روبرو شده اند، پس سعی کنید قبل از انجام میکروبلدینگ این موارد را نیز مد نظر قرار دهید تا نتیجه پایانی کار نتیجه ای رضایت بخش باشد.

چنانچه شما فرزند شیرخواره ای دارید نباید از خدماتی مانند میکروبلدینگ استفاده کنید. همچنین آن دسته از عزیزانی که از داروهای بی حسی استفاده می کنند، قادر به انجام این روشن نخواهند بود. بیماری های دیگری همچون خود ایمنی، خون، صرع، سرطان و گردش خون را نیز باید جدی گرفت و قبل از انجام میکروبلیدینگ فرد باید با پزشک خود مشورتی داشته باشد. حتی برای بانوانی که با شکستگی ابرو و یا آفتاب سوختگی در چهره خود مواجه شده‌اند، میکروبلدینگ آنچنان که فکر می کنید، نمی تواند گزینه قابل قبولی باشد.

مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو

معمولا بلافاصله بعد از انجام میکرو، ابرو کاملا تیره به نظر می رسد و پوست زیر آن قرمز می شود. چون از سوزن‌ برای برش پوست استفاده شده طبیعی است که بلافاصله بعد از آن کمی قرمزی و حساسیت داشته باشید.

برای مراقبت از پوست بعد از میکروبلیدینگ مراحل زیر را انجام دهید:

 • تا 24 ساعت اول از محلولی که متخصص برای ضد عفونی نگه داشتن قسمت های زخم شده به شما می دهد، استفاده کنید.
 • حداقل به مدت 3 روز نباید آب به ناحیه ابرو برخورد کند.
 • در روز های ابتدایی از آرایش ابرو بپرهیزید.
 • از کشیدن و خاراندن ابرو بپرهیزید.
 • از سونا، استخر و تعریق بپرهیزید.
 • موهای خود را از خط ابرو دور نگه دارید.

مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ

سرعت بهبود ابروها بعد از میکرو تا حد زیادی به این بستگی دارد که تا چه حد طبق موارد گفته شده از ابروهای خود مراقبت کنید. اما به طور کلی ابروها طی یک ماه حالتی طبیعی خواهند گرفت.

نحوه انجام میکروبلیدینگ ابرو

برای انجام میکرو ابرو شما باید مراحلی را در نظر بگیرید. این نکته را به خاطر بسپارید که تنها فردی متخصص می داند که در نظر گرفتن اصول و استاندارد کار تا چه اندازه می تواند در این شرایط به کیفیت نتیجه پایانی کار کمک کند.

 • در ابتدا مشاوره و طراحی ابرو را می توان اولین مرحله برای انجام میکروبلیدینگ مناسب ابرو در نظر گرفت. هر فردی فرم خاصی را در چهره خود نمایش می دهد و در این مواقع مشاور می تواند طراحی های گوناگونی را پیشنهاد دهد.
 • مرحله دوم شامل تزریق بی حسی است. همان گونه که گفته شد از قلمی به صورت دستی برای انجام میکروبلیدینگ استفاده می کنند. ساختار قلم مورد نظر به گونه ای است که با سوزن های بسیار ریزی دیده می شود و معمولاً روی پوست فرد خراش هایی را به وجود می آورد. تزریق بی حسی برای افزایش آستانه درد فرد انجام می شود.
 • مرحله سوم به تزریق فرم ابرو اشاره می کند. بدین ترتیب که ابتدا باید ابروها کاملاً بی حس شوند و سپس متخصص و فرد ماهر در این کار با استفاده از تجهیزات و ابزار مخصوص خود به طرحی شکل ابرو می پردازد. اگر فرد شکل طراحی شده را بپذیرد، می توان به مرحله چهارم فکر کرد.
 • در پایان که شامل مرحله چهارم است، به اضافه کردن رنگدانه های اشاره می کند. در این شرایط از وسیله یا ابزاری استفاده می کنند که شامل 10 الی 12 سوزن ریز است که روی پوست استفاده می کنند و بعد از سوراخ هایی که به وجود می آورند، رنگدانه ها را به داخل پوست هدایت کرده و به قولی تزریق می کنند. به خاطر عمیق نبودن سوراخ ها معمولاً به تمدید این کار نیز باید بیندیشید.

ابزار مورد نیاز میکرو ابرو

برای انجام میکروبلیدینگ ابرو فرد ماهری و متخصصی باید اینکار را انجام دهد؛ زیرا در غیر این صورت در پایان کار نتیجه کار نمی تواند رضایت بخش باشد. میکروبلدینگ به صورت دستی انجام می شود و به همین دلیل است که مهارت و تخصص فردی که این کار را انجام می دهد، بسیار موضوع حائز اهمیتی به شمار می آید.

قلمی که فرد متخصص به دست می گیرد، حاوی چندین تیغ است که این تیغ ها روی نوک قلم مورد نظر جای گرفته اند. کار اصلی تیغه های گفته شده انتقال رنگ به زیر پوست است. توجه داشته باشید که دقت، ظرافت و تخصص افراد برای انجام این کار شرط اولی است که می تواند کیفیت کار را تضمین کند. به هر حال ابرو در چهره نقش بسیار پررنگی را ایفا می کند.

معمولاً سوزن هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، کاملاً یکبار مصرف هستند و در غیر این صورت انتظار هر نوع ویروس و باکتری را باید داشته باشید. متخصصین ما در این حوزه برای انجام میکروبلیدینگ از تشتک رنگ، سرم شستشو، پنبه بهداشتی، ماسک صورت، مواد بی حسی، کاور و کلاه مخصوص و همچنین رنگ مورد نیاز و اختصاصی استفاده می کنند.

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

فیبروز نسبت به میکروبلیدینگ ظاهر طبیعی تر ایجاد می کند و ماندگاری آن با توجه به پوست افراد مشخص خواهد شد اما می توان 2 تا 3 سال را به ماندگاری این روش اختصاص داد و سپس نوبت به تمدید آن است.

معمولاً فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ در این است که بعد از کشیدن خط‌ های تاج ابرو به روش فیبروز به تزریق بی حسی می پردازند، در صورتی که در میکروبلیدینگ بعد از اینکه طرح ابرو کشیده می شود، تزریق بی حسی را انجام می دهد و این تفاوتی است که بین روش فیبروز و میکروبلیدینگ به چشم می آید.

مزایای میکرو ابرو

از جمله مزایایی که می توان برای استقبال بانوان از میکروبلیدینگ ابرو در نظر گرفت، موقتی بودن این روش است؛ چرا که به هر حال بانوان همیشه در حال تغییر هستند تا قادر باشند؛ ظاهری امروزی را به نمایش بگذارند. ‌به همین دلیل می توان گفت موقتی بودن میکروبلدینگ یکی از مزایای اصلی برای استقبال بانوان به شمار می آید.

همچنین طبیعی بودن ابرو‌ها به خاطر ساختار لایه لایه میکرو ابرو باعث می‌شود تا ظاهر افراد بتواند فرم طبیعی صورت را به صورت نچرال حفظ کند و این خود این یکی دیگر از مزایای مهم و قابل قبول به شمار می آید. همچنین درد و خونریزی در حین انجام میکروبلیدینگ نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر است؛ چرا که همه چیز به صورت سطحی روی پوست اتفاق می افتد.

این نکته را به خاطر داشته باشید تنها زمانی می توانید از مزایای گفته شده بهره مند شوید که از رنگ های مرغوب و با کیفیت برای انجام میکروبلیدینگ آرایشگر یا فرد متخصص در این حوزه استفاده کند؛ چرا که در غیر این صورت شما باید در کوتاه مدت به ترمیم نیاز داشته باشید و یا حتی با اسیب های ریز و درشت پوستی دست و پنجه نرم کنید.

عوارض میکروبلیدینگ ابرو

در صورتی که این نوع آرایش دائم توسط فرد غیر حرفه ای و یا در مکان غیر بهداشتی صورت گیرد، احتمال بروز عفونت های پوستی و واکنش های آلرژیک وجود دارد. 5 تا 7 روز اول قرمزی و تورم عادی است.

بعد از انجام کار باید به دقت به ناحیه میکروبلید توجه کنید تا ببینید پف کرده یا برجسته می شود؛ هر گونه ترشح زرد رنگ یا قرمزی بیش از حد می تواند نشانه عفونت باشد. اگر ناحیه متورم شد و بعد از 2 هفته همچنان به پوسته پوسته شدن ادامه داد و یا شروع به ترشحات چرکی کرد، باید فوراً به پزشک مراجعه کنید.

عفونت در ناحیه ابرو به خصوص اگر به جریان خون شما برسد نگران کننده است، زیرا این ناحیه بسیار نزدیک به چشم و مغز شما است. در صورت ابتلا به عفونت ناشی از میکروبلیدینگ، باید تحت نظر پزشک از آنتی بیوتیک استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که درد و ناراحتی در طول انجام میکرو با وجود استفاده از بی حسی تا حدودی عادی بوده و ممکن است پس از آن هم کمی احساس سوزش داشته باشید.

قیمت میکرو ابرو

قیمت این کار مانند سایر امور زیبایی بسته به مرکزی که مراجعه می کنید و فردی که به شما خدمات ارائه خواهد داد متفاوت است. ممکن است در برخی موارد به علت تقاضای بالا قیمت ها افزایش یابد.

با این حال، هزینه میکروبلیدینگ شامل دو بخش است. هزینه اول مربوط به انجام خود میکرو بوده و هزینه دوم 6 هفته بعد برای ترمیم از شما گرفته خواهد شد.

کجا میکروبلیدینگ ابرو انجام دهم؟

میکرو ابرو با توجه به آن چه گفته شد امروزه یکی از روش های عالی برای زیبا نشان دادن ابروها به شمار می آید. چنانچه شما در مورد قیمت با سؤال و ابهامی خاصی روبرو شده اید، می توانید با مشاورین ما در این مجموعه در ارتباط باشید. حقیقتاً کیفیت بالا در هنگام استفاده از مواد مرغوب و اصلی به دست می آید که متخصصین ما، استفاده مواد اصلی و باکیفیت را برای جلب رضایت مشتری شاخصه اصلی کار خود در نظر می گیرند. سایت … بهترین گزینه برای ارائه خدمات میکروبلدینگ به حساب می آید که با کیفیت بالا و قیمت مناسب شما را از انتخابی که دارید، پشیمان نخواهد کرد.