انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه

آشنایی بیشتر با خدمات ابرو

ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره دارند و در تمامی فرهنگ‌ها به عنوان نمادی از زیبایی صورت فرد توصیف می‌شوند. از این رو آرایش ابروها یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در زیباسازی چهره، تراز کردن اجزای صورت و ایجاد تعادل بین آن‌ها به حساب می‌آید. اصلاح ابرو، پر نشان دادن آن توسط مداد و پودر، رنگ کردن آن‌ها از ابزارهای آرایشی سنتی و لیفت ابرو، لمینت ابرو، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو و نهایتا کاشت ابرو از روش‌ها نوین صنعت پیشرفته آرایش برای شکل دهی و حالت دهی به ابروها است. این روزها لوازم آرایش‌های شگفت انگیزی برای فرم‌ بخشی به ابروها در بازار موجود است. مثلا استفاده از ژل‌های ابرو که از نوعی گیاهی آن نقش تقویتی هم دارد، با یک براش در جهت رشد، موهای ابرو را خیلی خوش فرم و حالت ساخت. فقط کمی دست بردن در شکل و حالت ابروها، شکل صورت را کاملا تغییر می‌دهند. از آنجاییکه پرپشت بودن ابروها صورت را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهند، روش‌های جالبی برای آن طراح شده است. آرایش نیمه دائم میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و یا فیبروز ابرو برای پر نشان دادن ابروها خیلی کاربردی است. اساس این روش‌ها کاشت رنگدانه در زیر پوست است که با تفاوت جزئی در نوع دستگاه و اصول به کارگیری جوهر، برای رفع نقص و زیباسازی ابروها به کار می‌روند. بسته به تخصص فرد و کیفیت جوهر، آرایش نیمه دائم ابروها، با کمترین درد و عوارض، تا سه سال ماندگاری دارد. قیمت آرایش دائم ابروها نیز با توجه به نوع مواد اولیه، تجهیزات و تبحر فرد کاملا متغیر است. برای انجام انواع آرایش ابرو می‌توانید بهترین مراکز آرایش دائم ابرو در ایران را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با راهنمایی ماهشو بیابید.

آشنایی بیشتر با خدمات ابرو

مهم ترین اشتباهات رایج در اصلاح ابرو

سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی لابلا
متخصص زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
شادی خانزاده
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
ماه آرا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مانترا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
میسان
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی باران
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی پریا اژدری
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی مهرگان
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مهزاد خالقی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی غزاله براتی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
تارا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
چهره ها
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آکادمی زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آکادمی رویا مجرد
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
هدیه صفاییان
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی شاین
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
نیک الهام
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی پریسا
جدیدترین مقالات مرتبط ابرو
پرپشت شدن ابرو

ابرو یکی از مهم‌ترین عضوهای صورت است که نقش موثری در زیبایی و شادابی چهره دارد؛ با این حال بسیاری از افراد از تاثیر ابروها بر صورت خود بی‌خبر هستند! بدیهی است که هر چقدر ابروهای شما پرپشت و مرتب‌تر

آموزش خط چشم کشیدن

امروزه ما در لوازم آرایشی خود از خط چشم نیز بسیار استفاده می‌کنیم. در حقیقت خط چشم‌ها در درشت نشان دادن چشم شما نقش بسزایی دارند. معمولا اغلب افراد در کشیدن خط چشم یا درست کشیدن آن مشکل خواهند داشت

عوارض ژل ابرو

زیبایی ابرو در کنار چشم‌های سالم جذاب است. قرار نیست که از هر ابزار و تکنیکی برای زیبایی ابرو استفاده کنیم ولی حواسمان به سلامت چشم و پوست نباشد! در این متن قرار است که عوارض استفاده از ژل ابرو

آشنایی با ژل ابرو

مدل و فرم ابرو به طرز عجیبی روی چهره تاثیر دارد. افرادی که موی ابروی آن‌ها بور است و پوست روشنی دارند، به دنبال روشی برای ضخیم شدن و پررنگ‌تر شدن موهای ابروی خود هستند تا آن‌ها را روی صورت

هیر استروک ابرو

هیر استروک ابرو: گامی ظریف و ماندگار به سوی زیبایی ابرو با آموزش‌های تخصصی آکادمی سعیده مهدوی ابروها قاب چهره هستند و نقش مهمی در زیبایی و گیرایی آن ایفا می‌کنند. داشتن ابروهایی متناسب و طبیعی، آرزوی بسیاری از خانم‌ها

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات ابرو

ابرو یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین اعضای چهره به شمار می رود؛ چون نه تنها بر زیبایی و جلوه چشم ها، بلکه در شکل کلی صورت شما نیز موثر است. بنابراین مراقبت و رسیدگی به آنها از اصول اولیه در زیبایی چهره است.

امروزه افرادی که از فرم و شکل ابروهای خود راضی نیستند، از روش های مختلفی برای بهبود فرم ابروهای خود استفاده میکنند. ما در این مطلب ار وبسایت ماهشو، به معرفی محبوب ترین و جدیدترین روش های زیبایی ابرو می پردازیم .

آشنایی با انواع خدمات ابرو

خدمات ابرو  شامل موارد مختلفی از جمله لیفت ابرو، میکروبلیدینگ ابرو، هاشور و تاتو ابرو، اصلاح و رنگ و غیره می شود که امروزه هرکدام به شکلی مورد استقبال قرار می گیرند.

از چند سال پیش داشتن ابروهای پهن و کشیده به ترندهای آرایشی پیوست و در پی آن روش های نوینی برای بهبود ظاهر ابروها به خصوص برای کسانی که ابروهای کم پشت و بدون حالتی داشتند ابداع شد. در ادامه به معرفی این روش های آرایشی می پردازیم.

آشنایی با لیفت ابرو

لیفت ابرو یکی از روش‌های محبوب برای بهبود ظاهر و حالت ابروها است. این روش باعث می‌شود ابروها به سمت بالا کشیده شوند و ظاهری پرتر و حالت‌دارتر پیدا کنند.

لیفت ابرو به روش‌های مختلف، به‌صورت موقت، نیمه دائم یا دائمی انجام شود. استفاده از لوازم آرایشی مثل ژل ابرو و صابون ابرو یک روش موقت برای لیفت ابروها است. استفاده از این ابزار آرایشی موجب می‌شود که موهای ابرو به سمت بالا و مطابق آنچه که در نظر دارید، فرم بگیرید.

لیفت ابرو با ژل ابرو و صابون ابرو با توجه به مرغوبیت مواد و ضخامت ابروها، حدود 3 الی 4 ساعت دوام دارد، که البته با شستشو، کاملا از بین رفته و عوارضی هم ندارد. این روش راحت‌ترین و مقرون‌بصرفه‌ترین نوع لیفت ابرو است.

آشنایی با میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو یک روش آرایش نیمه‌دائمی ابرو است که برای رفع نواقص، بهبود شکل و پرپشتی ابروها به‌کار می‌رود. در این روش، متخصص با استفاده از یک ابزار دستی با تیغ‌های خیلی باریک و ریز، رنگدانه‌هایی را به‌صورت خطوط نازک و مشابه موهای طبیعی ابرو در زیر پوست ایجاد می‌کند. با این سبک، ظاهری نچرال، زیبا و خوش فرم به ابرو داده می‌شود. میکروبلیدینگ بدون عوارض خاص، برای تمامی افرادی که ابروهای کم پشت، نامنظم یا به دلیل مشکلات مختلف (مثل بیماری‌های آلوپسی یا شیمی‌درمانی) زیبایی طبیعی ابروهای خود را از دست داده‌اند، مناسب است.

آشنایی با فیبروز ابرو

فیبروز ابرو (eyebrow fibrosis) یکی از جدیدترین روش های جایگزین تاتوی ابروست. در این روش فرد متخصص با استفاده از دستگاه های مخصوص که در آن سوزن های بسیار نوک تیز وجود دارد، رنگدانه های را وارد پوست می کند.

فیبروز ابرو جلوه ای طبیعی داشته و ماندگاری آن به نوع پوست، انجام به موقع ترمیم و سبک زندگی فرد بستگی دارد.

آشنایی با اصلاح ابرو

اصلاح ابرو یکی از محبوب ترین خدماتی است که می توانیم در بین خدمات ابرو به آن اشاره کنیم. فردی که به اصلاح ابرو مشغول است، باید تبحر بسیار زیادی داشته باشد؛ چرا که ابروها در زیبایی چهره نقش مهمی را ایفا میکنند. هرگونه اشتباه می تواند مشکلات بسیار زیادی را به وجود آورد. اصلاح ابرو یک کار کاملا تکنیکی است که تنها افراد ماهر و متخصص می‌توانند در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشند.

در رابطه با اصلاح ابرو آرایشگر باید بداند که به هر نوع فرم صورتی چه مدل ابرویی می تواند تناسب و هماهنگی خود را نشان دهد. متاسفانه برخی از افراد آرایشگر در این زمینه چندان با ظرافت کار نمی کنند و همین امر باعث می شود تا مشتریان آن ها در کوتاه مدت از خدماتی که دریافت می کنند دلسرد شوند، برای صورت های کشیده، صورت های گرد، صورت های مربعی و صورت های مستطیل صد درصد اصلاح ابرو شگرد و تکنیک های متفاوت خود را می طلبد که در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.

 • راهنمای اصلاح ابرو
  معمولاً آرایشگران زمانی که در بین ارائه خدمات ابرو به اصلاح می پردازند، همیشه زاویه دست خود را به صورت استاندارد به جهت انتهای ابرو نگه داشته و تنها موی ابرو را به سمت رویش آن بر می دارند. آرایشگر ماهر و با سابقه به خوبی می داند که درون ابرو را نباید با هیچ گونه سایه و مداد ابرو حالت دهد، ولی همیشه از شانه ابرو برای شانه زدن به سمت بالا قبل از شروع اصلاح استفاده کند. این نکات به ظاهر ساده می تواند به نتیجه پایانی کار به بهترین شکل ممکن کمک کند.
 • اصلاح ابرو مناسب صورت کشیده
  اصلاح ابرو برای صورت های کشیده با قوس کمی همراه است که ابرو حالت صاف و کشیده ای را به خود بگیرد. معمولاً صورت های لاغر برای اینکه لاغری خود را به نمایش نگذارند، بهتر است به پهنای ابرو کمی اضافه در اصلاح ابرو توجه شود که البته این نحوه اصطلاح معمولاً برای صورت هایی است که طول آن تقریباً دو برابر عرض است، توصیه می شود.
 • اصلاح ابرو مناسب صورت گرد
  نحوه اصلاح نیز برای صورت های گرد البته اگر گردی صورت با طول عرض یکسانی برابر باشد، این گونه است که باید اصلاح ابرو همراه با قوس بلندی به نمایش گذاشته شود؛ چرا که قوس بلند ابرو به باز شدن صورت صددرصد کمک می کند. معمولاً بسیاری از افراد با صورت های گرد، تمایل دارند تا صورت خود را کشیده تر و لاغرتر به نمایش بگذارند و آرایشگری ماهر صد درصد به این نکته کلیدی اشراف کامل خواهد داشت.
 • اصلاح ابرو مناسب صورت مربع  
  اصلاح ابرو برای صورت های مربعی نیز به این شکل است که باید ابرو ها را به صورت بالا با قوس های نرم همراه کرد. اصلاح ابرو برای صورتی که مربعی است، باید ظاهری نامشخص داشته باشد و همچنین هیچ ابرویی که  تیز و زاویه دار است، مناسب این فرم صورت نخواهد بود.
 • اصلاح ابرو مناسب صورت مستطیلی
  اصلاح ابرو نیز برای صورت های مستطیل به صورت پر و بدون هیچ گونه ساختار خاصی انتخاب می شود و برای اینکه خط فک در صورت مستطیلی نرم‌تر دیده شود، باید کمی قوس به ابرو آرایشگر اضافه کند و همچنین ابرو حالت خمیده تری داشته باشد.

آشنایی با هاشور ابرو

یکی دیگر از خدمات ابرو که در حال حاضر نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است، هاشور ابرو است. این روش طبیعی و جدید را می توان یک نوع تاتو در نظر گرفت که به صورت سه بعدی انجام می شود و می تواند ظاهر ابرو را بسیار طبیعی تر نشان دهد. شما می توانید هاشور ابرو را این چنین در نظر بگیرید که قسمت بالا و پایین ابرو رنگ روشن تر و درون ابرو با رنگ تیره تری مشخص می شود و همین خطای دید باعث می‌شود تا ابرو حالتی طبیعی و سه بعدی را به نمایش بگذارد.

معمولاً عوامل زیادی روی ماندگاری هاشور ابرو تاثیر گذار هستند که میتواند ماندگاری هاشور را تضمین کند، اما ۶ الی ۱۰ سال زمان استاندارد برای ماندگاری هاشور در نظر گرفته می شود، اما متاسفانه آن دسته از افرادی که پوست چربی دارند، نمی توانند پایداری و ماندگاری بیشتری را برای هاشور ابرو برآورد کنند. یکی از ترفندهای اصلی این است که هاشور با رنگ تیره تر ماندگاری بالاتری دارد و همین مسئله خود می تواند موضوع بسیار مهمی به شمار آید.

مزایای هاشور ابرو

از جمله مزایایی که می توان برای هاشور ابرو بیان کرد، این است که فرایند آرایش را بسیار آسان می کند و در کمترین زمان ممکن افراد می توانند آرایش صورت خود را به پایان برسانند. معمولاً آرایش ابرو ممکن است زمان زیادی را به خود اختصاص دهد اما زمانی که شما از خدمات ابرو یعنی هاشور استفاده کنید،  می‌توانید ابروهایی پرپشت، زیبا و خوش حالت را به نمایش بگذارید. همین امر روی اعتماد به نفس افراد تاثیر مثبتی می گذارد و همچنین دیگر نیازی به استفاده از سایه و مداد ابرو در رنگ های گوناگون نخواهد بود که این خود به جلوگیری از اتلاف هزینه اشاره واضحی دارد.

روش های هاشور ابرو

معمولاً هاشور ابرو به صورت سه بعدی و همچنین میکروبلیدینگ انجام می‌شود، در روش سه بعدی آرایشگر ابتدا به زدن خطوط مشغول می شود که بتواند به برجسته نشان دادن ابروها کمک کند. تغییر رنگ و نوع هاشور زدن 2 ترفند مورد استفاده در این روش هاشور به شمار می آیند. روش میکروبلیدینگ ولی به صورت دستی انجام می پذیرد که ابزار کار آرایشگر در این شرایط قلم میکروبلیدینگ است. معمولاً ماندگاری میکروبلیدینگ در مقایسه با میکروپیگمنتیشن بسیار کمتر است. میکروپیگمنتیشن نیز روشی مشابه تاتو است که برای فرم دهی به ابرو و خط رویش مو مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش از رنگ هایی معدنی البته بدون حساسیت در قسمت زیرین پوست استفاده میکنند و به همین دلیل نسبت به میکروبلیدینگ ماندگاری طولانی مدت تری را می توان انتظار داشت.

ماندگاری هاشور ابرو

سؤال بسیاری از مشتریان هنگام انتخاب این نوع خدمات ابرو این است که این روش می‌تواند تا چه مدت دوام خود را حفط کند؟

توجه داشته باشید که عوامل مختلفی در این شرایط دخیل هستند. به عنوان مثال کیفیت و مهارت آرایشگر مهم ترین عامل برای دوام و ماندگاری بیشتر در طولانی مدت به شمار می‌آید. به همین دلیل توصیه ما به مشتریان عزیز همیشه این بوده است که به مهارت و تجربه آرایشگر توجه بیشتری داشته باشند.

معمولاً استفاده از روشی مانند میکروپیگمنتیشن یک دوام 6 ماه تا 3 سال را به خوبی شامل خواهد شد. در صورتی که میکروبلیدینگ دوام 1 ساله ای را به خود اختصاص می دهد. البته ناگفته نماند که برای پوست های چرب معمولاً ماندگاری هر دو روش کمی کاهش می یابد. هاشور ابرو با رنگ های تیره تر اما به ماندگاری اصولی این نوع خدمات مربوط به ابرو بسیار کمک می کند.

محدودیت استفاده هاشور ابرو

بسیاری از مشتریان در دوران قاعدگی خود تمایل دارند که از خدمات ابرو نیز استفاده کنند که اصلاح ابرو صد درصدمانعی ندارد ولی هاشور ابرو را در این دوره به هیچ عنوان آرایشگران این مجموعه توصیه نمی‌کنند. همچنین در دوران بارداری نیز نباید به هیچ وجه از خدمات این چنینی فرد استفاده کند. دلیلی هم که برای عدم استفاده در این دوره ها بیان می کنیم، تغییر در هورمون های بدن است.

به هر حال هرچقدر آرایشگر از مواد مرغوب برای انجام هاشور استفاده کند، باز هم موادی برای دوران بارداری مضر معرفی می شوند و ارزش ندارد که بانوان عزیز سلامتی خود را به خطر بیندازند. به همین دلیل بعد از دوره قاعدگی و همچنین بعد از به دنبا آمدن فرزند دلبند خود و پایان شیردهی از چنین خدماتی در زمینه ابرو استفاده کنید.

درد هاشور ابرو

سؤال بسیار پرتکرار مشتریانی که به این مجموعه مراجعه می کنند این است که آیا در بین خدمات ابرو، هاشور درد زیادی دارد؟

اگر صادقانه بخواهیم پاسخ دهیم، باید گفت در مقایسه با روش های تاتو که در گذشته انجام می شده است، حقیقتاً درد هاشور ابرو اصلاً به چشم نمی آید. به این دلیل که اکثر مواقع مواد بی حسی که مورد استفاده قرار می گیرد این درد را کاهش و یا شاید کاملاً از بین ببرد. برخی از افرادی که نمی توانند آستانه درد خود را بالا ببرند قبل از انجام هاشور ابرو از قرص های آرامبخش می توانند مصرف کنند. همچنین خوردن نوشیدنی شیرین و یا شکلاتی شیرین قطعاً مفید خواهد بود.

مراقبت های قبل از هاشور ابرو

به هیچ عنوان قبل از انجام هاشور ابرو به عدم نوشیدن قهوه و هرنوع نوع نوشیدنی کافئین دار توجه کنید. لایه برداری و میکرودرم از جمله فعالیت های پاکسازی صورت است که قبل از هاشور ابرو قطعاً باید انجام نشوند، راکوتان و هر نوع داروی حساسیت زای دیگری را نیز قبل از انجام این روش نباید مصرف کرد. موضوع به همین جا ختم نمی شود؛ چراکه در صورت حساسیت به هاشور ابرو باید قرص ضدحساسیت مصرف شود و در پایان نیز حداقل 3 روز قبل از انجام هاشور ابرو نباید در معرض اشعه یو وی فرد مورد نظر قرار بگیرد.

مراقبت های بعد از هاشور ابرو

یکی از پرکابرد ترین خدمات ابرو، هاشور است که بعد از هاشور ابرو باید مراقبت ها و رسیدگی های لازم را انجام داد. 3 روز زمان لازم است که ابرو های شما از هرنوع رطوبت و آب دور بمانند. استفاده از پماد چشمی ویتامین آ را می توان از روی اول انجام هاشور ابرو تا 1 هفته روزی 3 مرتبه در دستور کار مراقبت بعد از انجام هاشور ابرو قرار داد که البته برای آن دسته از عزیزانی که پوست چربی دارند، باید میزان کمتری استفاده از این نوع پماد را در نظر گرفت. همچنین استفاده از پماد چشمی هیدروکورتیزون در طول 1 هفته و روزانه 1 مرتبه می تواند مفید باشد.

به هیچ عنوان نباید به پوسته پوسته شدن های روی ابرو توجه کرد و به دستکاری آن توجه نشان داد. تا 1 هفته به هیچ عنوان نباید به سونا و استخر مراجعه کرد. صبور بودن تا زمان بهبودی کامل ابروها و سپس در برابر نور خورشید قرار گرفتن یکی دیگر از نکات مهم مراقبتی به شمار می آید. شامپو بچه و استفاده از آب سرد بهترین گزینه برای شستشوی ابروها بعد از 3 روز از انجام هاشور ابرو است و به خاطر باید داشت که نباید حوله را روی ابروها کشید.

احکام استفاده از هاشور ابرو

یکی دیگر از سؤالی که شاید بسیار به وجود آید، این است که آیا هاشور ابرو نماز دارد؟

بله نماز دارد. به این دلیل که رنگ دقیقاً تا لایه زیر پوست رسوخ می‌کند و روی سطح پوست چیزی پاقی نمی ماند. به هر حال از نظر شرعی و طبق نظر مراجع تقلید هرنوع زینتی همچون تاتو باید از دید نامحرم پوشیده باشد. با این تفاسیر می توانید در بین خدمات ابرو به انجام هاشور به راحتی اقدام کنید.

 • رنگ ابرو
  یکی دیگر از محبوب ترین خدمات ابرو را با رنگ کردن ابروها مرتبط می دانند. ابروهایی تیره و خصوصاً پهن به زیبایی هرچه بیشتر چهره افراد می افزایند. رنگ ابرو یکی از روش های قابل قبولی است که ماندگاری بیشتری نسبت به سایه و ژل خواهد داشت. ترفندهایی که برای انجام رنگ ابرو وجود دارد را تنها آرایشگران ماهر به درستی دنبال می کنند. معمولاً تجربه و سابقه در این شرایط می تواند دخیل باشد.

رنگ مناسب ابرو با توجه به مدل و ضخامت ابروهای افراد مشخص می شود، به همین دلیل تنها یک رنگ ثابت و شاخص را نمی توان در این شرایط معرفی کرد. رنگ های روشن تر به نازک دیده شدن ابروها ها کمک می کند و باید به این نکته به ظاهر کوچک ولی بسیار مهم توجه کرد. حتی برخی از آرایشگران ماهر و کار بلد از رنگ های ترکیبی در این شرایط استفاده می کنند که این خود به جذابیت هرچه بیشتر ابروها در چهره می افزاید.

اهمیت استفاده از رنگ ابرو

از جمله دلایلی که می توان به ضرورت و اهمیت استفاده از خدماتی اینچنینی اشاره کرد، جوان تر به نظر رسیدن چهره افراد است. همچنین برخی از افراد علاقه بسیاری دارند که همیشه تغییراتی را در ظاهر خود به نمایش بگذارند که رنگ کردن ابرو یکی از روش های عالی برای تغییر صورت به شمار می آید.

رنگ ابرو کاملاً سلیقه ای است و می توان گفت افراد با توجه به رنگ مو و هر دلیلی دیگری می توانند از رنگ های گوناگونی برای جذابیت ابروهای خود استفاده کنند. با رنگ کردن ابرو دیگر لازم نیست که در طولانی مدت از مداد ابرو استفاده کنید که عمدتاً مداد ابرو عوارض خاص خود را نیز بر جا می گذارد. به همین دلیل در بررسی خدمات ابرو رنگ کردن بهترین گزینه می تواند به شمار آید.

چگونه رنگ مناسب ابرو را پیدا کنیم؟
در زمان انتخاب رنگ ابرو که یکی از پرطرفدارترین ها در بین خدمات ابرو شناخته می شود، باید به رنگ پوست و مو نیز توجه کنید. معمولاً برای پوست های گندمگون و موهایی با رنگ قهوه ای تیره، ابروهایی با رنگ مشکی بسیار جذاب دیده می شود، در صورتی که برای پوست های روشن و موهایی بلوند باید رنگ ابرو را 2 درجه روشن تر در نظر گرفت. آن دسته از عزیزانی که رنگ پوست آن ها سبزه به قول معروف بانمک است نیز اگر موهایی مش شده دارند، رنگ ابروی خود را 3 یا حتی 4 درجه روشن تر از ریشه رنگ موهای خود انتخاب کنند.

البته انتخاب رنگ مناسب ابرو را بهتر است به آرایشگر ما در این مجموعه واگذار کنید؛ چرا که به خاطر تجربه بالا به راحتی بهترین گزینه انتخابی را برای شما انتخاب و معرفی خواهد کرد. حتی عزیزانی که رنگ موهای آن ها فندقی، شرابی و به هر حال رنگی با تناژ قرمز است، از ابروهایی با رنگ تیره بیشتر استقبال می کنند. برای رنگ  پوستی سفید با رنگ موهایی زیتونی نیز رنگ های 2 درجه روشن تر از رنگ مو قطعاً بسیار مناسب خواهد بود. برای پوست تیره و رنگ موهای زیتونی هم رنگ ابرو اگر روشن باشد، جذابیت چهره را چند برابر نشان می دهد.

اشتباه رایج برای رنگ کردن ابرو
از جمله اشتباهاتی که برخی از خانم ها در هنگام استفاده از خدمات ابرو در بخش رنگ کردن ابرو بسیار مورد توجه قرار می دهند، این است که رنگ کردن باعث ضعیف شدن ریشه ابروها می شود، این یک شایعه بی اساس محض است. به این دلیل که ابرو همیشه در حال رشد است و شاید ابرو کمی حالت خشک به خود بگیرد که آن هم راه و روش خاص خود را دارد، ولی ضعیف شدن ریشه ابرو یکی نظریه بی اساس است. بعد از این که رنگ اثر خود را از دست می دهد، عمدتاً ابرو رویش مجدد خود را به نمایش می گذارد و نمی توان گفت شما را با خشکی دائمی ابرو، رنگ  کردن آن رو به رو می کند.

برخی از رنگ مو به عنوان رنگ ابرو استفاده می کنند. حتی اگر در سالن آرایشی با چنین موضوعی رو به رو شده اید بهتر است تذکر دهید؛ چرا که در این مجموعه به هیچ عنوان این مشکل و اشتباه رخ نمی دهد. معمولاً رنگ ابرو 2 درجه روشن تر از رنگ موهای تیره انتخاب می شود و استفاده از رنگ مو باعث می شود که بعد از شستشو رنگ مورد نظر بسیار کم رنگ تر به چشم آید. اشتباه خطرناک دیگر این است که برخی از دکلره استفاده می کنند. دکلره یکی از آسیب زا ترین ها به شمار می آید که به پوست آسیب جدی وارد می کند. به همین دلیل تنها از رنگ های بدون دکلره باید استفاده کرد.

آشنایی با مراکز زیبایی ارائه دهنده خدمات ابرو در ماهشو

بله، پلتفرم ماهشو یکی از مجموعه های بسیار معتبری است که کیفیت خدمات را در اولویت خود قرار داده است و از جمله این خدمات، خدمات ابرو است که شما می توانید به صورت آنلاین به بررسی هزینه و انواع مختلف و متنوع این خدمات بپردازید. اصلاح، رنگ و هاشور ابرو هرکدام تکنیک و ترفندهای خاص خود را می طلبد که تیم ماهر ما در این مجموعه با سابقه کاری بالا و همچنین دقت و ظرافتی مثال زدنی می توانند شما را از انتخابی که دارید، در طولانی مدت راضی نگه دارند.