انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه

آشنایی بیشتر با خدمات لیفت ابرو

لیفت ابرو یکی از روش‌های محبوب برای بهبود ظاهر و حالت ابروها است. این روش باعث می‌شود ابروها به سمت بالا کشیده شوند و ظاهری پرتر و حالت‌دارتر پیدا کنند.

لیفت ابرو به روش‌های مختلف، به‌صورت موقت، نیمه دائم یا دائمی انجام شود. استفاده از لوازم آرایشی مثل ژل ابرو و صابون ابرو یک روش موقت برای لیفت ابروها است. استفاده از این ابزار آرایشی موجب می‌شود که موهای ابرو به سمت بالا و مطابق آنچه که در نظر دارید، فرم بگیرید.

لیفت ابرو با ژل ابرو و صابون ابرو با توجه به مرغوبیت مواد و ضخامت ابروها، حدود 3 الی 4 ساعت دوام دارد، که البته با شستشو، کاملا از بین رفته و عوارضی هم ندارد. این روش راحت‌ترین و مقرون‌بصرفه‌ترین نوع لیفت ابرو است.

یک روش دیگری که برای لیفت ابرو استفاده می‌شود و خیلی هم طرفدار دارد، استفاده از مواد قدرتمندتر برای لیفت موقت (چند ماهه) است. این روش در سالن‌های زیبایی انجام شده و نسبت به روش قبل ماندگاری بیشتر و نسبت به روش بعدی کمتر تهاجمی است. روش نیمه دائم لیفت ابروها شامل لیفت ابرو با نخ، بوتاکس و لیزر است که در کلینیک‌های زیبای و توسط پزشکان زیبایی انجام می‌شود.

این روش‌ها با بی‌حسی موضعی، صورت گرفته و با توجه به جنس پوست، مراقبت فرد و سن، چند ماهی ماندگاری دارد. انتخاب این روش‌ها به تصمیم فرد و کارشناس زیبایی برمی‌گردد. روش دیگری که به‌نام روش دائمی لیفت ابرو از آن یاد می‌شود، جراحی و برداشتن پوست اضافی و چروک شده است. این جراحی بیش از چند دقیقه زمان نمی‌برد، و با برداشتن پوست اضافه ابروها به سمت بالا کشیده می‌شود. این روش دائمی‌ترین نوع لیفت ابرو است و نتایج آن بسته به مراقبت و سن فرد، تا سال‌ها باقی می‌ماند.

قیمت لیفت ابرو به این روش را تبحر متخصص فقط مشخص می‌کند. اگر به دنبال بهترین مرکز لیفت ابرو در هر کجای ایران هستید، ماهشو می‌تواند نزدیک‌ترین آن‌ها را برایتان بیابد.

آشنایی بیشتر با خدمات لیفت ابرو
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی لابلا
متخصص زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
شادی خانزاده
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
ماه آرا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مانترا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
میسان
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی باران
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی پریا اژدری
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی مهرگان
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مهزاد خالقی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی غزاله براتی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
تارا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
چهره ها
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آکادمی زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آکادمی رویا مجرد
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
هدیه صفاییان
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی شاین
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
نیک الهام
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی پریسا
جدیدترین مقالات مرتبط لیفت ابرو
پرپشت شدن ابرو

ابرو یکی از مهم‌ترین عضوهای صورت است که نقش موثری در زیبایی و شادابی چهره دارد؛ با این حال بسیاری از افراد از تاثیر ابروها بر صورت خود بی‌خبر هستند! بدیهی است که هر چقدر ابروهای شما پرپشت و مرتب‌تر

آموزش خط چشم کشیدن

امروزه ما در لوازم آرایشی خود از خط چشم نیز بسیار استفاده می‌کنیم. در حقیقت خط چشم‌ها در درشت نشان دادن چشم شما نقش بسزایی دارند. معمولا اغلب افراد در کشیدن خط چشم یا درست کشیدن آن مشکل خواهند داشت

عوارض ژل ابرو

زیبایی ابرو در کنار چشم‌های سالم جذاب است. قرار نیست که از هر ابزار و تکنیکی برای زیبایی ابرو استفاده کنیم ولی حواسمان به سلامت چشم و پوست نباشد! در این متن قرار است که عوارض استفاده از ژل ابرو

آشنایی با ژل ابرو

مدل و فرم ابرو به طرز عجیبی روی چهره تاثیر دارد. افرادی که موی ابروی آن‌ها بور است و پوست روشنی دارند، به دنبال روشی برای ضخیم شدن و پررنگ‌تر شدن موهای ابروی خود هستند تا آن‌ها را روی صورت

هیر استروک ابرو

هیر استروک ابرو: گامی ظریف و ماندگار به سوی زیبایی ابرو با آموزش‌های تخصصی آکادمی سعیده مهدوی ابروها قاب چهره هستند و نقش مهمی در زیبایی و گیرایی آن ایفا می‌کنند. داشتن ابروهایی متناسب و طبیعی، آرزوی بسیاری از خانم‌ها

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات لیفت ابرو

لیفت ابرو به قطع یکی از بروزترین تکنیک هایی است که امروزه افراد زیادی برای حالت دادن، مرتب نشان دادن و پر پشت شدن ابروهای خود مورد استفاده قرار می‌دهند. لیفت ابرو با روش های مختلفی انجام می شود و که هم با جراحی و هم بدون جراحی امکان پذیر است.

قالب چهره افراد را ترکیب بندی مانند حالت چشم ها، نوع ابرو و دیگر اجزای آن مشخص می کنند اما در این بین، ابرو نقش بسیار مهم تری دارد. در برخی از شرایط، ابرو به راحتی می تواند شادابی چهره افراد را از آنها بگیرد که این خود به سادگی قابل حل است. هر فردی با توجه به ترکیب بندی صورت خود از مدل های گوناگون ابرو بهره می برد اما در این میان، پر بودن ابروها صد درصد نقش ویژه‌ای را به خود اختصاص می‌دهد و بهترین گزینه برای پرپشت نشان دادن ابرو در حال حاضر لیفت کردن آن است.

لیفت ابرو چیست؟

یکی از بهترین و کم عوارض ترین روش ها برای تغییر حالت ابرو و چهره، لیفت ابرو می باشد که متأسفانه برخی از این تکنیک محبوب بی خبر هستند. لیفت ابرو (یا همان تکنینک بالا کشیدن ابرو) توسط مواد شیمیایی در آرایشگاه ها و یا جراحان زیبایی در کلینیک انجام میشود.

توجه داشته باشید که هزینه، مزایا، معایب، نحوه مراقبت و ماندگاری هر کدام از این روش ها متفاوت است. برخی به لیفت ابرو در خانه و با استفاده از روش های خانگی نیز می پردازند که در ادامه به معرفی تمامی این روش ها می پردازیم؛ پس تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

انواع روش های لیفت ابرو

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، لیفت ابرو (brow lift) هم می تواند توسط پزشک متخصص و هم داخل سالن آرایشی انجام شود. لیفت در آرایشگاه موقتی بوده و هزینه کمتری دارد، در حالی که جراحی لیفت ابرویی که توسط پزشک انجام میشود، هم هزینه بالاتری داشته و هم دوره نقاهت طولانی تری را با خود به همراه دارد. در ادامه به انواع روش های دائمی و موقت لیفت ابرو اشاره خواهیم کرد:

انواع لیفت ابرو با جراحی

 • لیفت ابرو با نخ
 • لیفت ابرو با فیلر
 • لیفت ابرو با بوتاکس

لیفت ابرو در آرایشگاه

 • لیفت ابرو با مواد
 • استفاده از ژل لیفت ابرو

روش های خانگی لیفت ابرو

انواع روش های لیفت ابرو

در حال حاضر برخی از افراد نیز از روش های گیاهی و خانگی برای انجام لیفت ابرو استفاده می کنند. توجه داشته باشید که روش های خانگی آنچنان که باید و شاید نتیجه سریعی را ارائه نمی دهند و شاید کیفیتی که باید به نظر آید با استفاده از روش های خانگی تجربه نشود.

یکی از روش های لیفت موقت ابرو، استفاده از ژل آلوئه ورا است. شما از ژل آلوئه ورا می توانید برای لیفت کردن ابرو در منزل استفاده کنید. به گونه ای که بعد از تهیه ژل آلوئه ورا آن را به شانه ابرو آغشته کرده و ابرو های خود را شانه بزنید. در این حالت به صورت موقت ابروهای شما به صورت هاشوری در خواهد آمد.

همچنین شما اگر یک فنجان آب جوشیده را در ظرف شیشه ای بریزید و به آن نصف قاشق پودر ژلاتین را اضافه کنید، بعد ریختن درون ظرفی مانند ظرف ریمل و همچنین اضافه کردن، ۴ قطره روغن اسطوخودوس، بهتر است بعد از ۱۲ ساعت که محلول درون ظرف قرار می‌گیرد آن را مورد استفاده قرار دهید؛ همچنین کتیرا را با آب مخلوط کرده و با استفاده از شانه ابرو برای حالت دهی ابروها مورد استفاده قرار دهید.

تفاوت لیفت و بوتاکس ابرو

معمولاً شما برای انجام بوتاکس باید به پزشک متخصص زیبایی مراجعه کنید، در صورتی که لیفت را در آرایشگاه نیز می توانید به راحتی انجام داده و البته هزینه کمتری را پرداخت کنید. در حال حاضر معمولاً لیفت نسبت به بوتاکس بیشتر مورد استقبال است و بوتاکس ابرو آنچنان که باید و شاید هنوز مورد محبوبیتی پیدا نکرده است.

تفاوت لیفت و لمنیت ابرو

از جمله سؤالات کاربران این است که چه تفاوتی بین لیفت ابرو و لمینت وجود دارد؟

می ‌توان گفت لیفت به بالا بردن و تغییر حالت ابروها اشاره دارد در صورتی که کراتینه و تقویت ابرو را در لمینت ابرو می شناسند. بانوان عزیز می‌ توانند چنانچه فاصله ابرو و چشم آن ها کم است، لیفت و لمینت را یک روش عالی در نظر بگیرند.

آن دسته از عزیزانی که شاید به هر دلیلی علاقه به تاتو کردن ندارند، لیفت و لمینت را جزء تکنیک های بی خطر می شناسند. ناگفته نماند که لیفت و لمینت برای آن دسته از افرادی که نمی توانند به صورت مداوم از لوازم آرایشی برای مرتب کردن ابرو های خود استفاده کنند، نیز یک گزینه عالی محسوب می شود و همچنین بانوان عزیزی که جهت تارهای ابرو های آنها به سمت پایین است، بهتر است از مزایای لیفت و لمینت ابرو غافل نشوند و البته ناگفته نماند آن دسته از افرادی که ابروهای کم پشت، نامرتب، بی حالت، کم رنگ را با تارهای نازکی تجربه می کنند نیز برای پررنگ نشان دادن، پهن کردن و مرتب کردن ابروهای خود خدمات لیفت و لمینت را یک روش عالی و کاربردی بشناسند.

ماندگاری لیفت ابرو

ماندگاری لیفت ابرو

یکی دیگر از سوالات پرکاربرد کاربران از این مجموعه به ماندگاری لیفت ابرو بر می گردد. بهتر است بدانید که همه چیز به مراقبت روزانه شما بستگی دارد؛ چرا که لیفت کردن ابرو با توجه به موادی که مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند ماندگاری خود را تضمین کند.

به همین دلیل شما باید از یک مجموعه معتبر که سابقه بالایی دارد و همچنین کیفیت مواد اولیه آن ثابت شده است، در این زمینه استفاده کنید. امروزه مواد اولیه مرغوب با قیمت ارزان مورد استفاده قرار نمی گیرد. به همین علت، خواهش ما از شما کاربران عزیز این است که سعی کنید به کیفیت توجه بیشتری داشته باشید. البته این موضوع را قبول داریم که برخی از افراد سودجو متأسفانه خدمات این چنینی را با هزینه بالایی ارائه می دهند و از مواد اولیه بی کیفیتی هم استفاده می کنند؛ به همین خاطر لطفاً به سابقه مجموعه مورد نظر هم توجه کنید.

فواید لیفت ابرو

از جمله مزایایی که می توان برای لیفت ابرو در نظر گرفت، شاداب نشان دادن و البته هوشیارتر به نظر آمدن چهره افراد است اما برای جلوگیری از افتادگی پلک قطعاً ظاهر ابرو تاثیر بسزایی دارد. به همین دلیل است که امروزه بالا بردن ابرو ها تا این حد مورد توجه قرار گرفته است.

ناگفته نماند که برای جلوگیری از چین و چروک هایی که به صورت عرضی روی پیشانی به چشم می آیند نیز لیفت را یک گزینه عالی و کارآمد می شناسند. معمولاً جراحی آنچنان که باید و شاید نمی تواند مورد توجه افراد گوناگون قرار گیرد و به همین دلیل لیفت یک جایگزین عالی و غیر تهاجمی به شمار می آید تا افراد بتوانند ظاهری زیبا، نچرال و خاص را به نمایش بگذارند و می توان گفت مهمترین مزیت لیفت کردن ابرو محو شدن خطوط اخم بین ابروها است و همچنین چین های پیشانی را می توان به بهترین شکل ممکن ناپدید کرد. البته منظور ما از خطوط اخم و چین های پیشانی به صورت سطحی است و شما نباید اینگونه تصور کنید که با انجام لیفت، چین و چروک های ابرو کاملاً از بین می روند.

مراقبت بعد از لیفت ابرو 

 • تا 48 ساعت پس از انجام لیفت، از تماس ابروها با آب خودداری کنید.
 • تا چند روز اول در معرض حرارت، نور مستقیم خورشید و ابزارهای حرارتی مانند سشوار قرار نگیرید.
 • تا 48 ساعت از لوازم آرایشی روی ابروها به خصوص لوازمی که حالت چرب دارند استفاده نکنید.
 • تعریق و فعالیت های شدید باعث شل شدن و کم شدن ماندگاری مواد لیفت ابرو می شوند.
 • از سرم های تقویت ابرو استفاده کنید.
 • آیا لیفت ابرو دائمی است؟

این موضوع بسته به اینکه شما از چه روشی برای بالا کشیدن ابروهای خود استفاده کنید، متغیر است. لیفت ابرو با استفاده از مواد، ماندگاری کمی دارد و تقریبا بین هر 3 هفته تا یک ماه به ترمیم احتیاج دارد؛ اما جراحی لیفت ابرو و صورت روش دائمی است.

 • امکان شستن ابرو بعد از لیفت وجود دارد؟

خیر؛ تا 48 ساعت از خیس کردن ابروهای خود (استحمام و رفتن به استخر) بپرهیزید.

 • علت فر شدن ابرو بعد از لیفت چیست؟

معمولا مواد استفاده شده و مهارت فرد در انجام لیفت، در حفظ حالت آن موثر است. البته که فر شدن ابرو بعد از لیفت به نحوه نگهداری و مراقبت از آن نیز بستگی دارد.

قیمت لیفت ابرو

سالن ها و مجموعه هایی که در ماهشو معرفی میشوند از باسابقه ترین مجموعه هایی هستند که در حال حاضر توانسته اند مجرب ترین افراد متخصص نیز برای انجام این کار را به شما معرفی کرده و با قیمتی مناسب خدمات این چنینی را ارائه دهد. توجه داشته باشید که لیفت ابرو در حال حاضر یکی از بهترین روش ها و البته کم خطر ترین ها به شمار می آید؛ به همین دلیل پیشنهاد ما این است که سعی کنید برای پرپشت نشان دادن و همچنین بالا نگه داشتن ابروهای خود از این روش کم هزینه بیشتر استقبال کنید.

تیم ماهشو با معرفی هزاران سالن زیبایی در مناطق مختلف و محدوده های نزدیک به شما که انواع خدمات اصلاح صورت ، میکاپ ، خدمات مو و مژه را انجام میدهند سعی بر این دارد که شما را در جستجوی بهترین سالن زیبایی در محدوده خود همراهی کند. شما میتوانید با یک جستجوی ساده در سایت ماهشو به هدف خود برسید.