انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه

آشنایی با خدمات مژه در مشهد

در این صفحه برای شما لیستی از بهترین و محبوب ترین مراکز زیبایی مژه در مشهد با بهترین قیمت و هزینه فراهم کرده ایم
برای انتخاب بهترین مراکز زیبایی مژه می توانید به نکات زیر دقت کنید

  • نظرات ثبت شده کاربران
  • بررسی نمونه کار ها
  • آدرس و موقعیت مکانی مراکز زیبایی مژه
  • آشنایی بیشتر با خدمات مراکز زیبایی مژه
  • بررسی ساعات کاری مراکز زیبایی مژه
  • همراه با درباره ما و اطلاعات تماس

پلتفرم ماهشو به شما این امکان را می‌دهد تا با بهترین افراد در مشهد بیشتر آشنا شوید

در این لیست مراکز زیبایی مژه شما می‌توانید با کلیک بر روی هر پروفایل جهت دریافت مشاوره و مراجعه به آن تصمیم بهتری بگیرید.
ماهشو پلتفرم تخصصی و مرجع معرفی مراکز زیبایی مژه که شامل خدمات میکاپ، ابرو، مو، مژه، ناخن، صورت و ... میباشد

با مطالعه‌ی راهنمای انتخاب امن انتخاب آسوده‌تری جهت دریافت خدمات از مراکز زیبایی مژه در مشهد داشته باشید.

سایت ماهشو امکانات جذاب و متعددی برای کاربران و همچنین آریشگاه زیبایی و آموزشگاه زیبایی و افراد متخصص در لاین های زیبایی ایجاد کرده.و به دنبال یک بستر امن و مطمئن برای مشتریان هستیم.

پلتفرم ماهشو دامنه وسیعی از نیازهای مدیران سالن های زیبایی و متخصصان زیبایی و آکادمی های زیبایی در مشهد را پوشش می‌دهیم

ماهشو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی یگانه هروی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی فرارا
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی سارینا سالاری
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی سیمین بهاری
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی و تخصصی عروس دلووان
متخصص زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
وجیهه کوه‌جانی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی گلشن بیوتی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی سمانه گل
آکادمی زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
آکادمی شادی مهدیزاده
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی مجیک بیوتی
آکادمی زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
آموزشگاه زیبایی مهشید
آکادمی زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
آکادمی ثریا
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نگار رحمانی
آکادمی زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
آکادمی الهام کمالی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن رایکا بیوتی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی گریمور
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی فانان
آکادمی زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
آکادمی زن روز
متخصص زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سمیرا سلاطین
جدیدترین مقالات مرتبط مژه
مزایا و معایب لیفت مژه

لیفت مژه، از تکنیک‌ های زیبایی مژه به شمار می رود. این کار را افراد متخصص و حرفه‌ای روی مژه انجام می‌ دهند. برای انجام آن به مواد خاصی نیاز است. به علت اینکه از مواد شیمیایی در این روش

تفاوت کاشت مژه با اکستنشن مژه

در صورت افراد بخش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از این بخش ها به شکلی در زیبایی صورت شما سهیم هستند و آن را جذاب تر می کنند. به جرئت می توان گفت که مهم ترین بخش صورت

مزایا و معایب اکستنشن مژه

مزایا و معایب اکستنشن مژه برای افرادی که به این روش جذاب برای آرایش چشم علاقه دارند اهمیت زیادی دارد. آگاهی این مطالب باعث می شود تا افراد بتوانند بهترین روش را برای زیبایی و جذابیت چشمان خود انتخاب کنند.

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات مژه

داشتن مژه های بلند و پر پشت یکی از معیارهای زیبایی در جهان امروز محسوب می شود؛ به همین علت بسیاری از خانم ها دوست دارند که مژه هایی بلند و زیبا داشته باشند. امروزه روش های مختلفی برای زیباتر کردن مژه ها از جمله ریمل زدن، استفاده از مژه مصنوعی، اکستنشن مژه، کاشت مژه، لمینت مژه، لیفت مژه و… وجود دارد در این مطلب قصد داریم به معرفی تمامی خدمات مژه بپردازیم و ویژگی‌های هر یک از آن ها را بیان کنیم. اگر شما نیز قصد دارید تغییراتی مثبت روی مژه های خود انجام دهید، پیشنهاد می شود تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آشنایی با انواع خدمات مژه

برای زیباتر شدن مژه ها سالن های زیبایی و آرایشگاه ها خدمات متفاوتی را ارائه می دهند که در ادامه به معرفی هریک از این خدمات می پردازیم.

اکستنشن مژه
یکی از روش های کاشت مژه اکستنشن مژه است البته کاشت مژه به صورت دائم است و توسط پزشک و تخصص همان حوزه صورت می گیرد اما اکستنشن مژه به صورت موقت است و از تارهای شبیه به مو برای کاشت مژه استفاده می شود. در واقع این تارهای مو را با چسب هایی مخصوص در لا به لای مژه ها می چسبانند. اکستنشن مژه دارای انواع مختلفی است که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

کاشت مژه به روش کلاسیک
در این روش از اکستنشن مژه، یک تار از مژه مصنوعی روی یک تار از مژه طبیعی شما چسبانده می شود. از مزایای این روش می توان به طبیعی بودن این روش اشاره کرد. اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید مژه هایی با ظاهر طبیعی داشته باشید پیشنهاد می شود از این روش استفاده کنید.

کاشت مژه به روش والیوم
والیوم در لغت به معنای حجم است. اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید مژه های پر پشت تر با حجم بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می شود از این روش برای اکستنشن مژه خود استفاده کنید. در این روش انتهای چند مژه به وسیله چسب به هم متصل می شوند و هر یک از آن ها روی یک تار از مژه طبیعی شما قرار می گیرد و به این شکل مژه های شما بسیار پر پشت تر و حجیم تر دیده می شود.

کاشت مژه به روش مگا والیوم
اکستنشن مژه به روش مگا والیوم دقیقا مانند روش والیوم است با این تفاوت که از نظر حجم از روش والیوم بسیار پرپشت تر است.

کاشت مژه به روش اسپایکی
اکستنشن اسپایکی با توجه به حالت چشمان شما انجام می شود و در برخی از موارد عیب های پلک را پوشش می دهد. در این روش نحوه قرار گیری مژه مصنوعی به حالت چشمان شما بستگی دارد. از روش های کلاسیک، والیوم و مگا والیوم به صورت ترکیبی برای کاشت مژه استفاده می شود.

کاشت مژه به روش هیبریدی
اکستنن مژه به روش هیبردی به این صورت است که بین روش والیوم و کلاسیک می باشد. در واقع کاشت مژه به این روش سنگین تر از روش کلاسیک و سبک تر از روش والیوم است. تارهای که برای چسباندن در این مدل به کار می رود ضخیم است.

کاشت مژه به روش نچرال
در این مدل کاشت همان طور که از نام آن پیداست مژه ها به روشی کاشت می شوند که از حالت و فرم طبیعی خود خارج نشوند. بیشتر تارهای مصنوعی مژه در وسط پلک قرار می گیرند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که دوست دارید چهره شما در عین زیبایی حالت نچرال خود را حفظ کند، پیشنهاد می شود از روش اکستنشن نچرال برای کاشت مژه های خود استفاده کنید.

کاشت مژه به روش چشم گربه ای
در این روش اکستنشن مژه، همان طور که از نام آن پیداست چشمان شما حالت چشم گربه را می گیرد و کشیده تر دیده می شود. این مدل کاشت مژه برای افرادی که چشمانی گرد و نزدیک بهم دارند، مناسب است. در واقع در این مدل اکستنشن مژه، تارهای مصنوعی مژه بیشتر در گوشه بیرونی چشم قرار می گیرد تا چشم ها را زیباتر و کشیده تر نشان دهد. به طور کلی افرادی که حالت چشمانشان بادامی بوده بهتر است از این روش استفاده نکنند.

کاشت مژه به روش عروسکی
اکستنشن مژه به روش عروسکی بسیار پرطرفدار و خاص است. در این روش تارهای بلند مژه به جای اینکه در گوشه چشم قرار بگیرند بیشتر در وسط چشم قرار می گیرد و چشم ها را درشت تر نشان می دهد. پیشنهاد می شود افرادی که پلک های افتاده دارند از این روش برای کاشت مژه استفاده کنند.

لمینیت مژه
یکی دیگر از خدمات مژه که سالن داران ارائه می دهند لمینیت مژه است. لمینیت مژه یک روش جدید برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه ها است. این روش طوری است که انگار مژه های خود را ریمیل زده اید با این تفاوت که بلند و حالت دار بودن مژه هایتان تا چند ماه دوام دارد. با استفاده از این روش مژه های شما ضخیم تر و حالت مژه هایتان برجسته تر دیده می شود. در این روش از مواد خاصی برای تقویت کردن مژه هایتان استفاده می شود. مژه ها کراتینه، تقویت و رنگ می شوند و استفاده از این روش اثر تقویت کنندگی و درمانی دارد.

لیفت مژه
یکی دیگر از روش های زیبایی مژه لیفت مژه است. در این روش برعکس شیوه اکستنشن و کاشت مژه هیچ کاشتی بر روی مژه ها انجام نمی شود و تنها حالت مژه های شما تغییر می کند. برای لیفت مژه یکسری مواد را روی مژه های شما می گذارند و مدت 45 الی 60 دقیقه طول می کشد تا مژه های شما حالت دار شود.

تفاوت بین لیفت و لمینیت مژه
تنها تفاوت بین لمینیت و لیفت مژه، مواد استفاده شده در آن ها است. در لمینیت مژه ها کراتینه و با موادی ویتامینه و رنگ می شوند. علاوه بر این لمینیت ماندگاری بهتری نسبت به لیفت مژه دارد. اما مواد بکار رفته برای لیفت مژه تنها کراتینه است که در صورت خواست و نظر مشتری از رنگ نیز استفاده می شود.

تفاوت بین اکستنشن مژه با لمینیت و لیفت مژه در چیست؟
اولین تفاوتی که بین لمینیت و اکستنشن مژه وجود دارد، این است که اکستنشن مژه همان کاشت مژه است که توسط تارهای مصنوعی به قسمت های مختلفی از مژه چسبانده می شود. اما در لیفت یا لمینیت مژه با استفاده از موادی مانند کراتین و مواد ویتامینه مژه ها ضخیم تر و خوش حالت تر می شوند.

دومین تفاوتی که بین اکستنشن و لیفت و لمینیت مژه وجود دارد، میزان ماندگاری آن است. ماندگاری اکستنشن مژه تنها بین دو تا سه هفته است و بعد از آن باید مجددا ترمیم شود ولی در لیفت و لمینیت مژه حالت مژه ها بین شش تا هشت هفته ماندگاری و دوام دارد. علاوه بر این لیفت و لمینیت مژه حالت بسیار طبیعی تری نسبت به اکستنشن مژه دارد.

در این مطلب در مورد خدمات مژه صحبت کردیم و دانستیم که روش های بسیاری برای پر پشت و خوش حالت شدن مژه ها مانند: اکستنشن مژه، لیفت و لمینیت مژه وجود دارد. علاوه بر این توضیح دادیم که چه تفاوت هایی بین این روش ها وجود دارد. نکته مهم این است که قبل از هر گونه انجام خدمات زیبایی روی مژه های خود مانند کاشت، اکستنشن و لمینیت از معتبر و باکیفیت بودن جایی که قرار است این گونه خدمات را برای شما انجام دهد اطمینان حاصل کنید.

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی در مشهد

به جرات می توان گفت کسی در ایران وجود ندارد که مشهد را نشناسد. وجود بارگاه مطهر امام رضا علیه السلام در این شهر سبب شده تا مشهد یکی از شهرهای تاریخی و مذهبی ایران به شمار آید. حدود ۲۷ میلیون نفر مسافر داخلی و خارجی همه ساله به این شهر سفر می کنند. علاوه بر بارگاه امام رضا، مقبره مشاهیر بزرگی در این شهر قرار گرفته است. برخی از افراد این تصور را دارند که مشهد تنها به زیارتگاه هایی که دارد معروف است؛ در حالی که اینگونه نیست. شهر مشهد از جاذبه های تفریحی و سیاحتی بسیار زیادی همچون شاندیز، طرقبه، آرامگاه فردوسی، آرامگاه ملک الشعرای بهار، باغ موزه نادری، پارک هفت حوض، باغ گیاه شناسی، غار مغان و… برخوردار است. با سفر به شهر مشهد می توانید از انواع پارک های آبی که در آن قرار گرفته استفاده کنید.

سوغاتی هایی که شما می توانید از شهر مشهد تهیه کنید و به دیار خود ببرید بسیار متنوع هستند و قطعاً هر کدام از آنها می تواند رنگ و بوی خاصی به سفر شما بدهد. از جمله این سوغاتی ها می توانیم به فیروزه، انگشتر و سنگ های زینتی، گلیم و قالی، تسبیح، نبات، خشکبار، ادویه، ترشی مشهدی، زعفران و زرشک اشاره داشته باشیم.

با توجه به جمعیت بسیار زیادی که خود شهر مشهد دارد و علاوه بر آن مسافران میلیونی که همه ساله به آن سفر می کنند یکی از مهم ترین خدماتی که باید به این افراد ارائه شود خدمات زیبایی است. اگر شما در شهر مشهد زندگی می کنید یا اینکه چند روزی برای سفر به آن رفته اید،  لازم است سالن های زیبایی آن را بشناسید تا هر زمان که مایل بودید و نیاز به خدمات مختلف زیبایی داشتید به آنها مراجعه کنید. از راه های سریع و راحتی که می توانید به این سالن  های دسترسی پیدا کنید، کمک گرفتن از سایت ماهشو است. ما در ماهشو، آکادمی ها و سالن های زیبایی که در شهر مشهد قرار دارند و در آن فعالیت دارند را به شما معرفی می کنیم.

شما بر اساس اینکه کدام سالن به شما نزدیک تر است می توانید به آنها مراجعه کنید و تا هر نوع خدمت زیبایی را که می خواهید به شما ارائه کنند. خدمات ابرو، خدمات میکاپ، مژه، مو، ناخن و… تنها برخی از انواع فعالیت هایی هستند که در سالن های زیبایی این شهر به مشتریان ارائه خواهد شد.