انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه

آشنایی بیشتر با خدمات مژه

این روزها همه به دنبال زیباتر شدن در سریع‌ترین زمان ممکن هستند. خدمات مژه نیز به همین منظور ارائه می‌شود: یعنی زیبا ساختن مژه‌ها و بی‌نیاز از ریمل و فرمژه. خدمات مژه مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌ها است که برای بهبود ظاهر و زیبایی مژه‌ها به کار می‌رود. این خدمات می‌توانند شامل کاشت و اکستنشن مژه، لمنیت مژه، لیفت مژه تقویت مژه‌های طبیعی و رنگ‌ مژه باشد. در روش اکستنشن مژه از مژه مصنوعی با الیاف بسیار ظریف و انعطاف‌پذیر برای چسباندن به مژه‌های اصلی زیباجو استفاده می‌شود. در واقع اکستنشن مژه یکجور نصب مژه مصنوعی، منتها با چسب‌های مخصوص است که ماندگاری بالایی دارند. مثلا چسب مژه مصنوعی معمولی بعد از چند ساعت خاصیت خود را از دست می‌دهد. اما در روش اکستنشن تا سه هفته ماندگاری دارد. روش دیگری که برای خدمات مژه بسیار پرطرفدار است، لیفت مژه است. لیفت مژه مخصوص زیباجویانی است مژه‌های بلند و پر حجمی دارند. با لیفت مژه، مژه‌های بدون نیاز به ریمل و یا فرمژه، خوش فرم و حالت نمایش می‌شوند. با لیفت مژه، مژه‌ها بلندتر از حالت طبیعی خودشان نمایش می‌شوند. در اکثر موارد، لیفت و لمینت مژه با هم انجام می‌شود. یک روش نوین دیگری که در خدمات زیبایی نیمه دائم مژه‌ها پرطرفدار است، لیفت و تینت مژه است. یعنی ترکیبی از لیفت مژه با رنگ مژه است که علاوه بر فرم بخشی به مژه‌ها، با رنگ مژه ظاهری پرپشت‌تر و زیباتر به آن‌ها می‌بخشد. در برخی از سالن‌های زیبایی خدمات رنگ‌ مژه نیز ارائه می‌شود. در این روش از رنگ‌های خاص که آسیبی به چشم نمی‌رسانند برای آرایش نیمه‌دائمی مژه‌ها استفاده می‌شود. این روش برای افرادی که مژه‌های روشن یا نازک دارند مناسب است. روش دیگر برای ارائه خدمات مژه، نصب مژه مصنوعی معمولی است. که در این روش از مژه‌های نواری یا مژه‌های تک استفاده می‌شود. نصب مژه مصنوعی موقتی، برای میکاپ جشن‌ها و مهمانی‌ها مرسوم است. بخاطر حساسیت بالای چشم و مژه‌ها، انتخاب متخصص زیبایی متبحر، مهم‌ترین بخش ماجرا در خدمات مژه است. مرکز خدمات مژه با تجربه علاوه بر متخصص زیبایی ماهر از محصولات باکیفیت استفاده می‌کنند. برای یافتن بهترین مرکز خدمات مژه نزدیک خود، در هر کجای ایران که باشید، ماهشو می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

آشنایی بیشتر با خدمات مژه
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی لابلا
آکادمی زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آکادمی شیما وفایی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آموزشگاه و سالن زیبایی بانوی فردوس
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی جمیرا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی سرمه وسمه
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
بانو ساعی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مهتاب
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی رخ
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مرکز تخصصی خدمات و آموزش مژه سمیرا سلحشور
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نوشا
آکادمی زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
راشین عشرتی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
کلاسیک ملکه
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نگار افروز
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مهیا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مصی مولایی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی آوا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
لایت
جدیدترین مقالات مرتبط مژه
مزایا و معایب لیفت مژه

لیفت مژه، از تکنیک‌ های زیبایی مژه به شمار می رود. این کار را افراد متخصص و حرفه‌ای روی مژه انجام می‌ دهند. برای انجام آن به مواد خاصی نیاز است. به علت اینکه از مواد شیمیایی در این روش

تفاوت کاشت مژه با اکستنشن مژه

در صورت افراد بخش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از این بخش ها به شکلی در زیبایی صورت شما سهیم هستند و آن را جذاب تر می کنند. به جرئت می توان گفت که مهم ترین بخش صورت

مزایا و معایب اکستنشن مژه

مزایا و معایب اکستنشن مژه برای افرادی که به این روش جذاب برای آرایش چشم علاقه دارند اهمیت زیادی دارد. آگاهی این مطالب باعث می شود تا افراد بتوانند بهترین روش را برای زیبایی و جذابیت چشمان خود انتخاب کنند.

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات مژه

داشتن مژه های بلند و پر پشت یکی از معیارهای زیبایی در جهان امروز محسوب می شود؛ به همین علت بسیاری از خانم ها دوست دارند که مژه هایی بلند و زیبا داشته باشند. امروزه روش های مختلفی برای زیباتر کردن مژه ها از جمله ریمل زدن، استفاده از مژه مصنوعی، اکستنشن مژه، کاشت مژه، لمینت مژه، لیفت مژه و… وجود دارد در این مطلب قصد داریم به معرفی تمامی خدمات مژه بپردازیم و ویژگی‌های هر یک از آن ها را بیان کنیم. اگر شما نیز قصد دارید تغییراتی مثبت روی مژه های خود انجام دهید، پیشنهاد می شود تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آشنایی با انواع خدمات مژه

برای زیباتر شدن مژه ها سالن های زیبایی و آرایشگاه ها خدمات متفاوتی را ارائه می دهند که در ادامه به معرفی هریک از این خدمات می پردازیم.

اکستنشن مژه
یکی از روش های کاشت مژه اکستنشن مژه است البته کاشت مژه به صورت دائم است و توسط پزشک و تخصص همان حوزه صورت می گیرد اما اکستنشن مژه به صورت موقت است و از تارهای شبیه به مو برای کاشت مژه استفاده می شود. در واقع این تارهای مو را با چسب هایی مخصوص در لا به لای مژه ها می چسبانند. اکستنشن مژه دارای انواع مختلفی است که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

کاشت مژه به روش کلاسیک
در این روش از اکستنشن مژه، یک تار از مژه مصنوعی روی یک تار از مژه طبیعی شما چسبانده می شود. از مزایای این روش می توان به طبیعی بودن این روش اشاره کرد. اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید مژه هایی با ظاهر طبیعی داشته باشید پیشنهاد می شود از این روش استفاده کنید.

کاشت مژه به روش والیوم
والیوم در لغت به معنای حجم است. اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید مژه های پر پشت تر با حجم بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می شود از این روش برای اکستنشن مژه خود استفاده کنید. در این روش انتهای چند مژه به وسیله چسب به هم متصل می شوند و هر یک از آن ها روی یک تار از مژه طبیعی شما قرار می گیرد و به این شکل مژه های شما بسیار پر پشت تر و حجیم تر دیده می شود.

کاشت مژه به روش مگا والیوم
اکستنشن مژه به روش مگا والیوم دقیقا مانند روش والیوم است با این تفاوت که از نظر حجم از روش والیوم بسیار پرپشت تر است.

کاشت مژه به روش اسپایکی
اکستنشن اسپایکی با توجه به حالت چشمان شما انجام می شود و در برخی از موارد عیب های پلک را پوشش می دهد. در این روش نحوه قرار گیری مژه مصنوعی به حالت چشمان شما بستگی دارد. از روش های کلاسیک، والیوم و مگا والیوم به صورت ترکیبی برای کاشت مژه استفاده می شود.

کاشت مژه به روش هیبریدی
اکستنن مژه به روش هیبردی به این صورت است که بین روش والیوم و کلاسیک می باشد. در واقع کاشت مژه به این روش سنگین تر از روش کلاسیک و سبک تر از روش والیوم است. تارهای که برای چسباندن در این مدل به کار می رود ضخیم است.

کاشت مژه به روش نچرال
در این مدل کاشت همان طور که از نام آن پیداست مژه ها به روشی کاشت می شوند که از حالت و فرم طبیعی خود خارج نشوند. بیشتر تارهای مصنوعی مژه در وسط پلک قرار می گیرند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که دوست دارید چهره شما در عین زیبایی حالت نچرال خود را حفظ کند، پیشنهاد می شود از روش اکستنشن نچرال برای کاشت مژه های خود استفاده کنید.

کاشت مژه به روش چشم گربه ای
در این روش اکستنشن مژه، همان طور که از نام آن پیداست چشمان شما حالت چشم گربه را می گیرد و کشیده تر دیده می شود. این مدل کاشت مژه برای افرادی که چشمانی گرد و نزدیک بهم دارند، مناسب است. در واقع در این مدل اکستنشن مژه، تارهای مصنوعی مژه بیشتر در گوشه بیرونی چشم قرار می گیرد تا چشم ها را زیباتر و کشیده تر نشان دهد. به طور کلی افرادی که حالت چشمانشان بادامی بوده بهتر است از این روش استفاده نکنند.

کاشت مژه به روش عروسکی
اکستنشن مژه به روش عروسکی بسیار پرطرفدار و خاص است. در این روش تارهای بلند مژه به جای اینکه در گوشه چشم قرار بگیرند بیشتر در وسط چشم قرار می گیرد و چشم ها را درشت تر نشان می دهد. پیشنهاد می شود افرادی که پلک های افتاده دارند از این روش برای کاشت مژه استفاده کنند.

لمینیت مژه
یکی دیگر از خدمات مژه که سالن داران ارائه می دهند لمینیت مژه است. لمینیت مژه یک روش جدید برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه ها است. این روش طوری است که انگار مژه های خود را ریمیل زده اید با این تفاوت که بلند و حالت دار بودن مژه هایتان تا چند ماه دوام دارد. با استفاده از این روش مژه های شما ضخیم تر و حالت مژه هایتان برجسته تر دیده می شود. در این روش از مواد خاصی برای تقویت کردن مژه هایتان استفاده می شود. مژه ها کراتینه، تقویت و رنگ می شوند و استفاده از این روش اثر تقویت کنندگی و درمانی دارد.

لیفت مژه
یکی دیگر از روش های زیبایی مژه لیفت مژه است. در این روش برعکس شیوه اکستنشن و کاشت مژه هیچ کاشتی بر روی مژه ها انجام نمی شود و تنها حالت مژه های شما تغییر می کند. برای لیفت مژه یکسری مواد را روی مژه های شما می گذارند و مدت 45 الی 60 دقیقه طول می کشد تا مژه های شما حالت دار شود.

تفاوت بین لیفت و لمینیت مژه
تنها تفاوت بین لمینیت و لیفت مژه، مواد استفاده شده در آن ها است. در لمینیت مژه ها کراتینه و با موادی ویتامینه و رنگ می شوند. علاوه بر این لمینیت ماندگاری بهتری نسبت به لیفت مژه دارد. اما مواد بکار رفته برای لیفت مژه تنها کراتینه است که در صورت خواست و نظر مشتری از رنگ نیز استفاده می شود.

تفاوت بین اکستنشن مژه با لمینیت و لیفت مژه در چیست؟
اولین تفاوتی که بین لمینیت و اکستنشن مژه وجود دارد، این است که اکستنشن مژه همان کاشت مژه است که توسط تارهای مصنوعی به قسمت های مختلفی از مژه چسبانده می شود. اما در لیفت یا لمینیت مژه با استفاده از موادی مانند کراتین و مواد ویتامینه مژه ها ضخیم تر و خوش حالت تر می شوند.

دومین تفاوتی که بین اکستنشن و لیفت و لمینیت مژه وجود دارد، میزان ماندگاری آن است. ماندگاری اکستنشن مژه تنها بین دو تا سه هفته است و بعد از آن باید مجددا ترمیم شود ولی در لیفت و لمینیت مژه حالت مژه ها بین شش تا هشت هفته ماندگاری و دوام دارد. علاوه بر این لیفت و لمینیت مژه حالت بسیار طبیعی تری نسبت به اکستنشن مژه دارد.

در این مطلب در مورد خدمات مژه صحبت کردیم و دانستیم که روش های بسیاری برای پر پشت و خوش حالت شدن مژه ها مانند: اکستنشن مژه، لیفت و لمینیت مژه وجود دارد. علاوه بر این توضیح دادیم که چه تفاوت هایی بین این روش ها وجود دارد. نکته مهم این است که قبل از هر گونه انجام خدمات زیبایی روی مژه های خود مانند کاشت، اکستنشن و لمینیت از معتبر و باکیفیت بودن جایی که قرار است این گونه خدمات را برای شما انجام دهد اطمینان حاصل کنید.