انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه

آشنایی بیشتر با خدمات لیفت مژه

لیفت مژه یکی از روش‌های آرایش نیمه دائم برای افزایش جلوه و زیبایی مژه‌ها استفاده می‌شود. در این روش، مژه‌ها با استفاده از تکنیک خاص و مواد شیمیایی ویژه حالت گرفته و به‌نظر کشیده‌تر و بلندتر به‌نظر می‌رسند. لیفت مژه توسط آرایشگران حرفه‌ای انجام شده و نیاز به دقت و حوصله دارد. در لیفت مژه از مژه مصنوعی استفاده نمی‌شود و همان مژه‌های فرد را با استفاده از مواد شیمیایی خاص به سمت بالا، کشیده و بلندتر از حالت عادی نمایش می‌دهد. لیفت مژه برای افرادی که مژه‌های تقریبا بلندی دارند و قصد دارند که آن‌ها را برجسته‌تر نمایش دهند، مناسب است. لیفت مژه حالت کاملا نچرال داشته و بر زیبایی چهره می‌افزاید. برای لیفت مژه متخصص یا مژه کار، از یک لایه‌ی سیلیکونی به منظور حفاظت از پوست اطراف چشم استفاده می‌کند. لیفت مژه بدون درد و بی‌حسی در مدت زمان حداکثر 45 دقیقه انجام می‌شود. متخصص زیبایی مژه، ابتدا پلک و مژه‌ها از آلودگی و چربی پاک کرده و اطراف چشم و پلک را با یک پوشش سیلیکونی می‌پوشاند. سپس با اپلیکاتور مخصوص تارهای مژگان را از هم جدا کرده و آن‌ها را آغشته با لوسیون لیفتینگ مژه می‌کند. ماندگاری لیفت مژه در صورت رعایت نکات مراقبتی، بیشتر از دو ماه خواهد بود. برای مراقبت از مژه‌های لیفت شده، نباید زیاد در معرض مواد چرب و حالت دهنده قرار گیرند. قرار گرفتن بیش از حد در معرض آب، مثل استخر، موجب می‌شود که مژه‌ها سریع‌تر به حالت اول خود بازگردند. اگر در لیفت مژه از مواد مرغوب استفاده شود، نه تنها بر روی مژه اثر مخرب ندارد، بلکه علاوه بر حالت دهی به مژه‌ها، باعث تقویت آن‌ها نیز شود. قیمت لیفت مژه نسبت به اینکه در کدام مرکزی زیبایی و توسط چه متخصصی انجام شود، کاملا متغیر است. استفاده از نوع مواد نیز در قیمت تاثیر زیادی دارد. برای یافتن بهترین مرکز لیفت مژه در نزدیکترین محل به شما، روی ماهشو حساب کنید.

آشنایی بیشتر با خدمات لیفت مژه
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی لابلا
آکادمی زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آکادمی شیما وفایی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
آموزشگاه و سالن زیبایی بانوی فردوس
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی جمیرا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی سرمه وسمه
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
بانو ساعی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مهتاب
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی رخ
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مرکز تخصصی خدمات و آموزش مژه سمیرا سلحشور
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نوشا
آکادمی زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
راشین عشرتی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
کلاسیک ملکه
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نگار افروز
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مهیا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
مصی مولایی
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی آوا
سالن زیبایی | تهران
جزئیات بیشتر
لایت
جدیدترین مقالات مرتبط لیفت مژه
مزایا و معایب لیفت مژه

لیفت مژه، از تکنیک‌ های زیبایی مژه به شمار می رود. این کار را افراد متخصص و حرفه‌ای روی مژه انجام می‌ دهند. برای انجام آن به مواد خاصی نیاز است. به علت اینکه از مواد شیمیایی در این روش

تفاوت کاشت مژه با اکستنشن مژه

در صورت افراد بخش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از این بخش ها به شکلی در زیبایی صورت شما سهیم هستند و آن را جذاب تر می کنند. به جرئت می توان گفت که مهم ترین بخش صورت

مزایا و معایب اکستنشن مژه

مزایا و معایب اکستنشن مژه برای افرادی که به این روش جذاب برای آرایش چشم علاقه دارند اهمیت زیادی دارد. آگاهی این مطالب باعث می شود تا افراد بتوانند بهترین روش را برای زیبایی و جذابیت چشمان خود انتخاب کنند.

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات لیفت مژه

لیفت مژه یکی از روش های ایده آل و راحت برای داشتن مژه هایی حجیم، طبیعی و بلند است. استفاده از مواد شیمیایی مرغوب و درجه یک صددرصد آسیب و عوارض خاصی را در پی نخواهد داشت و بهتر است بدانید که اگر اینکار را به فردی ماهر و کاربلد بسپارید، از نتیجه پایانی آن در مدت زمان 6 الی 8 هفته ای رضایت کاملی خواهید داشت.

مشتریانی که از طریق ماهشو به مرکز زیبایی مورد نظر خود مراجعه می‌کنند از خدمات لیفت کردن مژه رضایت بالایی دارند و نسبت به تمدید و ترمیم آن را نیز بسیار تمایل نشان می دهند و به همین دلیل، ما در ادامه شما را با ماهیت این روش بیشتر آشنا خواهیم کرد.

لیفت مژه چیست

لیفت مژه یک روش کاملا طبیعی و نیمه دائمی است که بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر یا مژه مصنوعی، ظاهری پرپشت تر به مژه های شما می دهد. در این روش مژه های طبیعی از ریشه تقویت شده و ظاهری بلند و پر رنگ پیدا خواهند کرد.

انجام لیفت مژه مانند این است که همیشه از ریمل استفاده کرده باشید. برخی از افراد تصور می‌کنند که ممکن است لیفت روند دردناکی داشته باشد، در صورتی که واقعا این چنین نیست.به هر حال لایه سیلیکونی باعث می شود تا آسیبی به سطح پوست شما نرسد و کافیست شما با خونسردی کامل 45 الی 60 دقیقه چشمان خود را بسته نگه دارید.

این نکته را به خاطر بسپارید که اگر لیفت را به دست فردی ماهر بسپارید، صد درصد از نتیجه کار رضایت خواهید داشت و در طولانی مدت میتوانید نسبت به ماندگاری آن مطمئن باشید، البته ماندگاری لیفت دائمی نیست و شما مدت زمان خاصی را باید در نظر بگیرید. لیفت کردن مژه به قدر کافی به بلند نشان دادن مژه های شما کمک می کند ولی به هر حال اگر تمایل داشته باشید که از ریمل برای بلندتر نشان دادن مژه های خود استفاده کنید، مانعی ندارد.

انواع لیفت مژه

لیفت مژه کراتینه یا یومی

پایه اصلی مواد این نوع لیفت، کراتین است. کراتین نوعی پروتئین است که به طور طبیعی در مو و ناخن همه ی ما وجود دارد و باعث نرمی و استحکام می شود. همچنین متخصص از یک محلول فر نیمه دائمی برای حالت دادن مژه ها استفاده می کند.

همچنین از یک اپلیکاتور سیلیکونی حاوی کراتین برای حالت دادن استفاده کرده و آن را حدود 8 دقیقه برای حالت دادن نگه می دارد. این فرآیند حدود 45 تا 60 دقیقه طول می کشد.

لیفت مژه بلند کننده (LVL)

در این روش هدف هم حالت دادن و هم بلند جلوه دادن مژه هاست. در این نوع لیفت از کراتین استفاده نشده و با اپلیکاتور های معمولی به مژه حالت داده و سپس مایع بلند کننده و رنگ روی مژه ها گذاشته می شود. این پروسه حدود 45 دقیقه طول می کشد.

ماندگاری لیفت مژه

در نظر داشته باشید لیفت مژه یک عمل دائمی نیست و بعد از گذشت چند هفته اثر آن آرام آرام از بین خواهد رفت در صورت تمایل باید دوباره به متخصص برای انجام مجدد آن مراجعه کنید.

به طور کلی، ماندگاری لیفت مژه بین 4 تا 6 هفته است که این زمان با توجه به نوع مژه فرد و نوع خدماتی که انتخاب کرده است نیز متفاوت است. با مراقبت اصولی از مژه های خود می توانید مژه های لیفت شده خود را تا 6 هفته داشته باشید.

اقدامات قبل از انجام لیفت

  • پیش از انجام لیفت آرایش خود را به طور کامل پاک کنید.
  • اگر از لنز استفاده می کنید آن را خارج کنید.
  • سه روز قبل از انجام این کار نیز بهتر است از هیچگونه ریمل و علی‌الخصوص ریمل های ضد آب استفاده ای نداشته باشید و به هر حال این احتمال را باید در نظر بگیرید که شاید مواد باقی ریمل روی مژه به گونه ای باشد که به عدم چسبندگی لایه سیلیکونی روی مژه ها ختم گردد.

اگر جز افرادی هستید که تمام مراقبت های لازم را انجام می دهید اما همچنان لیفت روی مژه های شما ماندگار نیست، ممکن است این موضوع به خاطر سرع رشد طبیعی مژه های شما باشد.

اقدامات بعد از انجام لیفت

  • تا 24 ساعت از خیس کردن مژه و آرایش کردن بپرهیزید. استفاده از هرنوع لوسیون یا انواع کرم ‌هایی که حاوی روغن هستند، صد درصد به کاهش ماندگاری این نوع لیفت ختم خواهد شد.
  • انجام ورزش های سنگینی که به هر دلیلی باعث تعریق بدن می شوند را باید به تاخیر انداخت؛ همچنین عدم استفاده از سونا در این 24 ساعت قطعاً جزء اقدامات اصولی به شمار می آید.
  • بعد از 48 ساعت صبح و عصر به صورت روزانه استفاده از روغن نارگیل می تواند بسیار مؤثر باشد.
  • از فر مژه استفاده نکنید.
  • اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به مالش و تحریک چشمان خود عادت دارید، نیز باید این عادت را کنار بگذارید.

قیمت لیفت مژه

در مورد قیمت لیفت مژه بهتر است بدانید که نمی توان یک هزینه ثابت را برای این کار در نظر گرفت؛ چرا که اگر شما به تجربه، کیفیت وسایل و مواد لیفت توجه کنید، صد درصد با قیمت های متفاوت و متغیری روبرو می شوید. در مورد کیفیت و مرغوبیت مواد لیفت نیز نباید هیچ گونه شک و تردیدی داشته باشید؛ چون که کیفیت کار در سالن های زیبایی معرفی شده در سایت برای ما یک معیار اساسی به شمار می آید تا در طولانی مدت بتوانیم مشتری خود را حفظ کنیم. قیمت همیشه ملاک خوبی برای انتخاب یک مجموعه و مرکز برای انجام خدمات این چنینی نیست. به همین دلیل باید به کیفیت انجام این روش بیش از هر چیز دیگری توجه نشان دهید.

مراحل لیفت مژه
برای انجام لیفت مژه در ابتدا باید روی تخت دراز بکشید و همانگونه که گفته شد به مدت ۴۵ الی ۶۰ دقیقه چشمان خود را به حالت بسته نگه دارید. توجه داشته باشید که در این زمان شما احساس ناخوشایندی و دردی نخواهید داشت. بسته نگهداشتن چشمان شما تنها برای جلوگیری از ورود هرگونه مواد لیفت به داخل چشم است و مهمتر از همه اینکه کیفیت کار در پایان به نحو احسن به چشم می آید.

متخصص باید اطراف چشم شما را به راحتی تمیز کرده و سپس از لایه سیلیکونی استفاده کند که با چسب ترکیب می شود روی پلک های شما قرار دهد. حال نوبت به تفکیک کردن مژه ها با استفاده از یک براش مخصوص است تا بتواند لوسیون را با استفاده از براش روی مژه ها قرار دهد. معمولاً لوسیون مورد نظر را ۶ الی ۱۲ دقیقه می‌توان روی مژه ها قرارداد تا بعد از چسبندگی مژه ها روی محافظ سیلیکونی بتوان به مراحل بعدی انجام لیفت برای مژه ها اشاره کرد.

مرحله دوم به زمانی مربوط است که متخصص باید از محلول های تثبیت کننده و کراتین استفاده کند. دلیل استفاده از تثبیت کننده به خاطر افزایش ماندگاری حالت مژه ها است و همان گونه که گفته شد، برای تیره و ضخیم نشان دادن مژه ها نیز می توان از رنگی مخصوص استفاده کرد که استفاده از این رنگ کاملاً اختیاری و بنا بر خواسته مشتری انجام می پذیرد.

توجه داشته باشید که کیفیت محلول و مرغوبیت آن صد درصد می تواند ماندگاری قابل قبولی را برای افزایش ماندگاری و حالت مژه ها به نمایش بگذارد. مهمتر از همه تجربه متخصص را در این شرایط نباید نادیده گرفت؛ چرا که اگر متخصص تجربه بالایی نداشته باشد، نمی تواند دقت و ظرافت کاریبالایی را به نحو احسن به نمایش بگذارد و به همین علت، توصیه ما این است که بیشتر به کیفیت محلول، تجربه و ظرافت کاری متخصص توجه کنید.

مرحله سوم که مرحله پایانی کار است به استفاده از یک لایه کراتینه کاملاً خالص مربوط می شود که معمولاً این لایه را روی مژه ها به کار می برند تا بتواند وظیفه خود را منوط به آبرسانی مژه ها به نحو احسن انجام دهد. با توجه به سه مرحله گفته شده، شما باید به اهمیت این موضوع پی برده باشید که مرغوبیت موادی که برای انجام لیفت مژه به کار برده می شود، صد درصد می تواند شما را نسبت به کیفیت کار راضی نگه دارد.

علاوه بر ماندگاری حالت مژه ها، بدون هیچ اغراقی می توان گفت کیفیتبالا و درجه یک بودن مواد لیفت جهت انجام مژه ها می تواند از مشکلاتی نظیر حساسیت پوستی و حتی ریزش مژه ها جلوگیری کنند. شاید به همین دلیل است که همیشه کیفیت کار نسبت به قیمت در اولویت قرار می گیرد.

فواید لیفت مژه

هر نوع روش و تکنیکی در این حوزه به خاطر مزایایی که دارد مورد استقبال قرار می‌گیرد. از جمله مزایای لیفت مژه می توان به عدم هرگونه احساس ناخوشایند و دردی اشاره کرد که معمولاً این خود یکی از مزایای اصلی به شمار می آید که در اولویت انتخاب این روش قرار می گیرد.

توجه داشته باشید که این نوع لیفت عوارض و خطر خاصی در پی ندارد و لازم نیست دغدغه و استرسی بابت انجام این کار داشته باشید. همین دلیل خود باعث شده است که این روش مقرون به صرفه به شمار آید؛ چرا که به هر حال ماندگاری ۶ الی ۸ هفته ای باعث می شود تا دیگر لازم نباشد، مدام از ریمل استفاده کنید یا حتی به خرید ریمل هایی که حجم دهنده هستند با قیمت‌های بالا بپردازید. مزیت مهم دیگر این است که هر 6 هفته می توان این نوع لیفت را تمدید کرد و به ترمیم آن پرداخت.

عوارض لیفت مژه

لیفت مژه نیز می تواند خطرات و عوارض خاص خود را در پی داشته باشد؛ چرا که هر نوع تکنیک و روش زیبایی به هر حال بدون عوارض نخواهد بود اما این عوارض با توجه به عوامل خاصی به وجود می آیند.

در ابتدا سهل انگاری متخصص می تواند به عوارضی نظیر تورم، التهاب و قرمزی پوست ختم گردد. به هر حال از ماده شیمیایی قرار است برای انجام لیفت استفاده شود و به همین خاطر، این ماده را باید متخصص روی پوست مشتری در ابتدا تست کند.

تنها این چنین می تواند به عدم هرگونه حساسیت پوستی مطمئن گردد. به گونه ای که مقداری از  لوسیون مورد استفاده یعنی به اندازه 2 قطره را به مدت 15 دقیقه پشت گوش امتحان می کنند، در این شرایط پوست اگر به این ماده شیمیایی واکنشی نشان ندهد، می توان به انجام لیفت پرداخت. مرغوبیت و درجه یک بودن مواد شیمیایی مانند لوسیون، محلول های تثبیت کننده و رنگ به عدم عوارض این روش اشاره واضحی خواهد داشت.

آیا لیفت مژه باعث ریزش می شود؟

خیر، در صورتی که فرد متخصص از مواد مرغوب استفاده کند و مراقبت های لازم بعد از انجام لیفت به درستی انجام شوند، ریزش مژه ها کاملا طبیعی خواهند بود.