انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه

آشنایی با خدمات مژه در کرج

در این صفحه برای شما لیستی از بهترین و محبوب ترین مراکز زیبایی مژه در کرج با بهترین قیمت و هزینه فراهم کرده ایم
برای انتخاب بهترین مراکز زیبایی مژه می توانید به نکات زیر دقت کنید

 • نظرات ثبت شده کاربران
 • بررسی نمونه کار ها
 • آدرس و موقعیت مکانی مراکز زیبایی مژه
 • آشنایی بیشتر با خدمات مراکز زیبایی مژه
 • بررسی ساعات کاری مراکز زیبایی مژه
 • همراه با درباره ما و اطلاعات تماس

پلتفرم ماهشو به شما این امکان را می‌دهد تا با بهترین افراد در کرج بیشتر آشنا شوید

در این لیست مراکز زیبایی مژه شما می‌توانید با کلیک بر روی هر پروفایل جهت دریافت مشاوره و مراجعه به آن تصمیم بهتری بگیرید.
ماهشو پلتفرم تخصصی و مرجع معرفی مراکز زیبایی مژه که شامل خدمات میکاپ، ابرو، مو، مژه، ناخن، صورت و ... میباشد

با مطالعه‌ی راهنمای انتخاب امن انتخاب آسوده‌تری جهت دریافت خدمات از مراکز زیبایی مژه در کرج داشته باشید.

سایت ماهشو امکانات جذاب و متعددی برای کاربران و همچنین آریشگاه زیبایی و آموزشگاه زیبایی و افراد متخصص در لاین های زیبایی ایجاد کرده.و به دنبال یک بستر امن و مطمئن برای مشتریان هستیم.

پلتفرم ماهشو دامنه وسیعی از نیازهای مدیران سالن های زیبایی و متخصصان زیبایی و آکادمی های زیبایی در کرج را پوشش می‌دهیم

ماهشو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی مریم صفایی
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی قصر عروس
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی آتی بیوتی
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی ماهان
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی اسمر
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی میترا رونقی
آکادمی زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
آکادمی مرضیه رضایی
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
عروس سرای فاطیما
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی فریدخت والد
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی ساناز مقدم
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نیکادل
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی 'گلچین
آکادمی زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نیلوفر میرزایی
آکادمی زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
آکادمی پانیذ طلایی
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
ویدارز
متخصص زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی گل گندم
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
معرفی %title%✔️آدرس ، لیست قیمت و ساعت کاری %title% در %sitename%✔️بهترین آرایشگاه زیبایی جهانشهر کرج با مشاوره رایگان
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
ندا پاسار
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
مرکز میکروبلیدینگ نازنین کره بندی
جدیدترین مقالات مرتبط مژه
مزایا و معایب لیفت مژه

لیفت مژه، از تکنیک‌ های زیبایی مژه به شمار می رود. این کار را افراد متخصص و حرفه‌ای روی مژه انجام می‌ دهند. برای انجام آن به مواد خاصی نیاز است. به علت اینکه از مواد شیمیایی در این روش

تفاوت کاشت مژه با اکستنشن مژه

در صورت افراد بخش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از این بخش ها به شکلی در زیبایی صورت شما سهیم هستند و آن را جذاب تر می کنند. به جرئت می توان گفت که مهم ترین بخش صورت

مزایا و معایب اکستنشن مژه

مزایا و معایب اکستنشن مژه برای افرادی که به این روش جذاب برای آرایش چشم علاقه دارند اهمیت زیادی دارد. آگاهی این مطالب باعث می شود تا افراد بتوانند بهترین روش را برای زیبایی و جذابیت چشمان خود انتخاب کنند.

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات مژه

داشتن مژه های بلند و پر پشت یکی از معیارهای زیبایی در جهان امروز محسوب می شود؛ به همین علت بسیاری از خانم ها دوست دارند که مژه هایی بلند و زیبا داشته باشند. امروزه روش های مختلفی برای زیباتر کردن مژه ها از جمله ریمل زدن، استفاده از مژه مصنوعی، اکستنشن مژه، کاشت مژه، لمینت مژه، لیفت مژه و… وجود دارد در این مطلب قصد داریم به معرفی تمامی خدمات مژه بپردازیم و ویژگی‌های هر یک از آن ها را بیان کنیم. اگر شما نیز قصد دارید تغییراتی مثبت روی مژه های خود انجام دهید، پیشنهاد می شود تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آشنایی با انواع خدمات مژه

برای زیباتر شدن مژه ها سالن های زیبایی و آرایشگاه ها خدمات متفاوتی را ارائه می دهند که در ادامه به معرفی هریک از این خدمات می پردازیم.

اکستنشن مژه
یکی از روش های کاشت مژه اکستنشن مژه است البته کاشت مژه به صورت دائم است و توسط پزشک و تخصص همان حوزه صورت می گیرد اما اکستنشن مژه به صورت موقت است و از تارهای شبیه به مو برای کاشت مژه استفاده می شود. در واقع این تارهای مو را با چسب هایی مخصوص در لا به لای مژه ها می چسبانند. اکستنشن مژه دارای انواع مختلفی است که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

کاشت مژه به روش کلاسیک
در این روش از اکستنشن مژه، یک تار از مژه مصنوعی روی یک تار از مژه طبیعی شما چسبانده می شود. از مزایای این روش می توان به طبیعی بودن این روش اشاره کرد. اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید مژه هایی با ظاهر طبیعی داشته باشید پیشنهاد می شود از این روش استفاده کنید.

کاشت مژه به روش والیوم
والیوم در لغت به معنای حجم است. اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید مژه های پر پشت تر با حجم بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می شود از این روش برای اکستنشن مژه خود استفاده کنید. در این روش انتهای چند مژه به وسیله چسب به هم متصل می شوند و هر یک از آن ها روی یک تار از مژه طبیعی شما قرار می گیرد و به این شکل مژه های شما بسیار پر پشت تر و حجیم تر دیده می شود.

کاشت مژه به روش مگا والیوم
اکستنشن مژه به روش مگا والیوم دقیقا مانند روش والیوم است با این تفاوت که از نظر حجم از روش والیوم بسیار پرپشت تر است.

کاشت مژه به روش اسپایکی
اکستنشن اسپایکی با توجه به حالت چشمان شما انجام می شود و در برخی از موارد عیب های پلک را پوشش می دهد. در این روش نحوه قرار گیری مژه مصنوعی به حالت چشمان شما بستگی دارد. از روش های کلاسیک، والیوم و مگا والیوم به صورت ترکیبی برای کاشت مژه استفاده می شود.

کاشت مژه به روش هیبریدی
اکستنن مژه به روش هیبردی به این صورت است که بین روش والیوم و کلاسیک می باشد. در واقع کاشت مژه به این روش سنگین تر از روش کلاسیک و سبک تر از روش والیوم است. تارهای که برای چسباندن در این مدل به کار می رود ضخیم است.

کاشت مژه به روش نچرال
در این مدل کاشت همان طور که از نام آن پیداست مژه ها به روشی کاشت می شوند که از حالت و فرم طبیعی خود خارج نشوند. بیشتر تارهای مصنوعی مژه در وسط پلک قرار می گیرند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که دوست دارید چهره شما در عین زیبایی حالت نچرال خود را حفظ کند، پیشنهاد می شود از روش اکستنشن نچرال برای کاشت مژه های خود استفاده کنید.

کاشت مژه به روش چشم گربه ای
در این روش اکستنشن مژه، همان طور که از نام آن پیداست چشمان شما حالت چشم گربه را می گیرد و کشیده تر دیده می شود. این مدل کاشت مژه برای افرادی که چشمانی گرد و نزدیک بهم دارند، مناسب است. در واقع در این مدل اکستنشن مژه، تارهای مصنوعی مژه بیشتر در گوشه بیرونی چشم قرار می گیرد تا چشم ها را زیباتر و کشیده تر نشان دهد. به طور کلی افرادی که حالت چشمانشان بادامی بوده بهتر است از این روش استفاده نکنند.

کاشت مژه به روش عروسکی
اکستنشن مژه به روش عروسکی بسیار پرطرفدار و خاص است. در این روش تارهای بلند مژه به جای اینکه در گوشه چشم قرار بگیرند بیشتر در وسط چشم قرار می گیرد و چشم ها را درشت تر نشان می دهد. پیشنهاد می شود افرادی که پلک های افتاده دارند از این روش برای کاشت مژه استفاده کنند.

لمینیت مژه
یکی دیگر از خدمات مژه که سالن داران ارائه می دهند لمینیت مژه است. لمینیت مژه یک روش جدید برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه ها است. این روش طوری است که انگار مژه های خود را ریمیل زده اید با این تفاوت که بلند و حالت دار بودن مژه هایتان تا چند ماه دوام دارد. با استفاده از این روش مژه های شما ضخیم تر و حالت مژه هایتان برجسته تر دیده می شود. در این روش از مواد خاصی برای تقویت کردن مژه هایتان استفاده می شود. مژه ها کراتینه، تقویت و رنگ می شوند و استفاده از این روش اثر تقویت کنندگی و درمانی دارد.

لیفت مژه
یکی دیگر از روش های زیبایی مژه لیفت مژه است. در این روش برعکس شیوه اکستنشن و کاشت مژه هیچ کاشتی بر روی مژه ها انجام نمی شود و تنها حالت مژه های شما تغییر می کند. برای لیفت مژه یکسری مواد را روی مژه های شما می گذارند و مدت 45 الی 60 دقیقه طول می کشد تا مژه های شما حالت دار شود.

تفاوت بین لیفت و لمینیت مژه
تنها تفاوت بین لمینیت و لیفت مژه، مواد استفاده شده در آن ها است. در لمینیت مژه ها کراتینه و با موادی ویتامینه و رنگ می شوند. علاوه بر این لمینیت ماندگاری بهتری نسبت به لیفت مژه دارد. اما مواد بکار رفته برای لیفت مژه تنها کراتینه است که در صورت خواست و نظر مشتری از رنگ نیز استفاده می شود.

تفاوت بین اکستنشن مژه با لمینیت و لیفت مژه در چیست؟
اولین تفاوتی که بین لمینیت و اکستنشن مژه وجود دارد، این است که اکستنشن مژه همان کاشت مژه است که توسط تارهای مصنوعی به قسمت های مختلفی از مژه چسبانده می شود. اما در لیفت یا لمینیت مژه با استفاده از موادی مانند کراتین و مواد ویتامینه مژه ها ضخیم تر و خوش حالت تر می شوند.

دومین تفاوتی که بین اکستنشن و لیفت و لمینیت مژه وجود دارد، میزان ماندگاری آن است. ماندگاری اکستنشن مژه تنها بین دو تا سه هفته است و بعد از آن باید مجددا ترمیم شود ولی در لیفت و لمینیت مژه حالت مژه ها بین شش تا هشت هفته ماندگاری و دوام دارد. علاوه بر این لیفت و لمینیت مژه حالت بسیار طبیعی تری نسبت به اکستنشن مژه دارد.

در این مطلب در مورد خدمات مژه صحبت کردیم و دانستیم که روش های بسیاری برای پر پشت و خوش حالت شدن مژه ها مانند: اکستنشن مژه، لیفت و لمینیت مژه وجود دارد. علاوه بر این توضیح دادیم که چه تفاوت هایی بین این روش ها وجود دارد. نکته مهم این است که قبل از هر گونه انجام خدمات زیبایی روی مژه های خود مانند کاشت، اکستنشن و لمینیت از معتبر و باکیفیت بودن جایی که قرار است این گونه خدمات را برای شما انجام دهد اطمینان حاصل کنید.

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی در کرج

کرج مرکز استان البرز است و به جهت نزدیکی بسیار زیادی که به تهران دارد، همواره مورد توجه اقوام مختلفی از سراسر ایران می باشد. شاید جالب باشد اگر بدانید که به کرج شهر ۷۲ ملت می گویند. شرایط زندگی در کرج با توجه به امکانات بسیار خوبی که دارد، می تواند برای بیشتر افراد قابل قبول باشد. در این شهر امکانات رفاهی، درمانی، آموزشی و… بسیار زیادی وجود دارد و شما می توانید با اقامت در آن یا مسافرت به این شهر از آنها برخوردار شوید. بر اساس آثار به جای مانده از دوران اشکانیان و ساسانیان این شهر در گذشته هم تمدن پیشرفته ای داشته است. شهر کرج زادگاه افراد بزرگ و مشهوری همچون سیمین دانشور، آیت الله طالقانی و جلال آل احمد بوده است.

محدوده ای که امروزه برای کرج در نظر گرفته اند شامل کلاک، سرجوب، حصار، باغ پیر، بیدستان، جوادآباد، نهر رستم، حسن آباد، صوفی آباد، دره دروا، شنبه دژ، کارخانه قند، گلشهر، مهر ویلا، مهرشهر، حسین آباد، پیشاهنگی، آسیاب برجی،سرآسیاب، ده کرج، حسین آباد، راه آهن، باغ فلاحت، امامزاده حسن و… می شود. اما از مناطق و محله های شهر کرج می توانیم به مناطق ۱۱ گانه آن همچون عظیمیه، حصارک پایین، دهقان ویلا، گوهردشت، شاهین ویلا، جهانشهر، خلج آباد اشاره داشته باشیم.

با توجه به گستردگی شهر کرج ما در ماهشو تصمیم گرفتیم برای اینکه دسترسی راحت تری به سالن های زیبایی این شهر داشته باشید پروفایل هایی برای صاحبان سالن های زیبایی در نظر بگیریم که به مشتریان این امکان را می دهد تا به نزدیک ترین سالن زیبایی دسترسی راحت تری داشته باشند. البته علاوه بر مشتریان صاحبان سالن های زیبایی در شهر کرج می توانند با قرار دادن پروفایل خود در سایت ماهشو و تکمیل اطلاعاتی همچون آدرس، شماره تماس و خدماتی که ارائه می کنند خود را به مشتری معرفی کرده و کسب و کار خود را رونق دهند.

سالن های زیبایی برتر در کرج

سالن های زیبایی کرج با توجه به اینکه به صورت گسترده در حال فعالیت هستند در تمامی مناطق این شهر قرار گرفته و هر شخصی با توجه به موقعیت مکانی که دارد، می تواند یکی از آنها را برای خود انتخاب کند. شهر کرج چهارمین شهر پر جمعیت ایران بوده که در همسایگی تهران است. در طی سال های گذشته کرج مورد استقبال مهاجرین بسیاری قرار گرفت و در حال حاضر می توانیم بگوییم بیشتر شهروندان این شهر از مهاجرین هستند. شهر کرج بالا و پایین خاصی ندارد؛ از این رو سالن های زیبایی که در آن قرار گرفته اند هزینه هایی را که از مشتریان دریافت می کنند بیشتر بر اساس محله هایی است که در آن مشغول فعالیت هستندو اگر به دنبال بهترین سالن های زیبایی در کرج هستید، این مطلب را تا پایان دنبال کنید.

بهترین سالن های زیبایی در عظیمیه کرج

سالن های زیبایی متعددی را شما می توانید در محله عظیمیه که از مناطق کوهپایه ای و البته خوش آب و هوای کرج به شمار می رود، پیدا کنید. این محله در بخش شمال شرقی این شهر قرار گرفته است و البته با توجه به محبوبیتی که در بین سرمایه گذاران دارد، یکی از مناطق گران قیمت کرج هم محسوب می شود. در این محله سالن های زیبایی معروفی وجود دارمد که شما می توانید بر اساس سلیقه خود آنها را انتخاب کنید.

سالن های زیبایی در مهرشهر کرج

مهرشهر در ۵ فاز به بهره برداری رسیده و با توجه به فازهای متعددی که دارد، در آن سالن های زیبایی متنوعی را شما شاهد هستید. این محله دارای آرامش و آب هوای بی نظیری است. اگر به دنبال بهترین سالن زیبایی در مهرشهر هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتماً سالن های مختلفی که در این منطقه هست را ابتدا بررسی کرده و بر اساس بودجه خود، یکی را انتخاب کنید.

سالن زیبایی در گوهردشت کرج

رجایی شهر یا گوهردشت کرج یکی از محلاتی است که آن را قلب سیاسی کرج هم می دانند؛ زیرا سیاستمداران بسیاری در این محله ساکن هستند. گوهردشت در گذشته روستایی بود که پس از گسترش این شهر، در حال حاضر جزو مناطق کرج به حساب می آید. این منطقه با توجه به وسعتی که دارد سالن های مختلف زیبایی را نیز در خود جای داده است.

سالن های زیبایی در شاهین ویلا

شاهین ویلا در منطقه ۶ کرج قرار گرفته است و طی سال های اخیر افراد زیادی متقاضی خرید مسکن در این محدوده بوده اند. با توجه به این موضوع بسیاری از صاحبان سالن های آرایشگری تصمیم گرفتند کسب و کار خود را به این منطقه ببرند. شاهین ویلا یک خیابان اصلی داشته و از چند شهرک مختلف که شامل: شهرک گلها، شهرک ظفر، شهرک یاس و شهرک ۳۵۰ متری هست، تشکیل شده است. شما می توانید سالن های زیبایی بزرگ و متنوعی را در شاهین ویلا مشاهده کنید که هر کدام تخصص مناسبی را در حیطه کاری خود دارند.

بهترین سالن های زیبایی در گلشهر

محله گلشهر در محدوده مرکزی کرج قرار گرفته است و از قدیمی ترین محلات این شهر محسوب می شود. کرج از ۱۰ منطقه شهری برخوردار بوده که گلشهر در منطقه ۵ آن واقع شده است. با توجه به موقعیت مکانی خوبی که گلشهر دارد، بیشتر افراد تصمیم گرفتند سالن های زیبایی که دارند را در این محدوده افتتاح کنند؛ از این رو سالن های زیبایی گل شهر بسیار زیاد است و از تنوع بالایی نیز برخوردار هستند. محله هایی که با گلشهر همسایه هستند حصارک بالا، گلشهر ویلا، کرج نو و فاز ۴ مهرشهر بوده که افراد می توانند به آسانی به گلشهر رفت و آمد کنند و از سالن های زیبایی که در این محله قرار گرفته است، بهره  بگیرند.

سالن های زیبایی در جهانشهر کرج

جهان شهر از مناطق مهم کرج به حساب می آید و از امکانات رفاهی بسیار خوبی هم برخوردار است. مراکز متعددی را شما می توانید در جهانشهر مشاهده کنید. این منطقه دارای سالن های زیبایی بسیار خوبی است و بیشتر افرادی که ساکن کرج هستند، سعی دارند از این سالن ها استفاده کنند. جهانشهر از مناطق مرفه نشین بوده و افرادی که دغدغه مالی چندانی ندارند در این محله ها سرمایه گذاری می کنند و در آن ساکن  هستند.

برترین سالن های زیبایی در کوی کارمندان شمالی

از جمله محلاتی که در منطقه ۱ شهرداری کرج قرار گرفته است، کوی کارمندان شمالی است. محله های دهقان ویلا، جهانشهر و اتحاد در همسایگی این محل قرار گرفته اند و دسترسی مناسبی به یکدیگر دارند. در کوی کارمندان شمالی سالن های زیبایی خوبی را می توانید پیدا کنید و با توجه به خدماتی که نیاز دارید هر کدام که مناسب با سلیقه و البته بودجه شما هست را انتخاب کنید.

بهترین سالن های زیبایی در کیانمهر

کیانمهر در جنوب غربی کرج قرار گرفته است و در فهرست محلات قدیمی این شهر هم جای دارد. کیانمهر به ساختمان آجری شهربانی هم شهرت دارد. اگر به دنبال سالن های زیبایی با قیمت مناسب هستید به شما پیشنهاد می کنیم سالن های زیبایی که در کیانمهر است را انتخاب کنید. معمولاً افرادی که در این محدوده دارای سالن زیبایی هستند، قیمت های مناسبی را برای کار خود در نظر گرفته اند.

چطور بهترین سالن زیبایی در کرج را انتخاب کنیم؟

همانطور که متوجه شدید کرج دارای مناطق و محلات مختلف بوده و هر کدام سالن های زیبایی متنوعی را در خود جای داده اند. این که شما چگونه بهترین سالن زیبایی را انتخاب کنید بر اساس فاکتورهایی است که در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد:

 • کیفیت خدمات و مواد اولیه سالن زیبایی
  از جمله مهمترین فاکتورهایی که در زمان انتخاب سالن زیبایی در کرج باید به آن توجه داشته باشید کیفیت خدمات و البته مواد اولیه ای است که از آن استفاده می کنند. برای رنگ کردن موها، کاشت ناخن، فیشیال و هر خدمت دیگری که در سالن های زیبایی ارائه می شود، لازم است تا مرغوب ترین مواد به کار گرفته شود تا آسیبی به مشتری و سلامت پوست و موی او وارد نشود.
 • نظافت و بهداشت سالن
  شاید شما هم تاکنون سالن های زیبایی زیادی را دیده اید که نکات بهداشتی را به درستی رعایت نمی کنند. اصول بهداشتی  از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود؛ زیرا به طور مثال اگر شانه ها و برس هایی که در سالن زیبایی استفاده می شود، ضدعفونی نگردد و برای افراد متعدد استفاده شود قطعا می تواند بیماری هایی را برای مشتریان به وجود آورد. پس نظافت و بهداشت سالن زیبایی را در اولویت انتخاب قرار دهید.
 • تجهیزات زیبایی بروز و مدرن
  استفاده از وسایل و تجهیزات مدرن قطعاً می تواند روی زیباتر کردن چهره و ارائه خدمات زیبایی مناسب اثر بسیار زیادی داشته باشد. پس زمانی که می خواهید یک سالن زیبایی در کرج را انتخاب کنید حتماً تجهیزات و وسایل مورد استفاده سالن را نیز مورد ارزیابی قرار دهید.
 • قیمت مناسب خدمات در سالن زیبایی
  از جمله مهمترین معیارهایی که باید برای شما اهمیت داشته باشد، قیمت مناسب است. همانطور که می دانید سالن های زیبایی کرج تحت نظر اتحادیه صنف سالن های آرایشگری مشغول فعالیت هستند و باید تمامی قیمت های خود را بر اساس مواردی که اتحادیه بیان کرده است از مشتری دریافت کنند. البته به این موضوع دقت داشته باشید که منطقه ای شما می خواهید در آن خدمات سالن زیبایی را دریافت کنید، در قیمت اثر بسیار زیادی دارد؛ اما بهترین سالن زیبایی در کرج لازم است خدمات خود را با کمترین هزینه و مبلغ به مشتریان ارائه دهد.
 • رفتار مدیریت و کارکنان آرایشگاه
  شیوه برخورد مدیریت سالن زیبایی در کرج و البته پرسنلی که دارد، برای مشتریان دارای اهمیت فراوانی است. هر چقدر که مدیریت و پرسنل خوش اخلاق تر و با تجربه تر باشند، قطعاً انتخاب آن سالن زیبایی می تواند در خدماتی که به شما ارائه می شود اثر بسیاری داشته باشد.
 • فضای شیک و دکوراسیون لوکس
  دکوراسیون های قدیمی و چیدمان نامنظم می تواند در روحیه مشتری اثر داشته باشد و او را از انتخاب سالن زیبایی پشیمان کند. زمانی که می خواهید یک سالن زیبایی را برای خدماتی که در نظر دارید انتخاب کنید حتماً به زیبایی و لوکس بودن دکوراسیون آن دقت داشته باشید تا از انتخاب سالن زیبایی پشیمان نشوید.

چه خدماتی در سالن های آرایشی کرج ارائه می شود؟

با توجه به پیشرفت هایی که علم زیبایی داشته سالن های زیبایی و آرایشی در کرج، خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می کنند. بهترین آرایشگاه کرج می تواند خدمات بسیار زیادی را در حوزه آرایش و زیبایی به مشتریان ارائه دهد. به صورت متداول خدماتی که در بهترین سالن زیبایی کرج ارائه می شود شامل موارد زیر است:

بوتاکس مو، کوتاهی مو، ترمیم پوست و رفع مشکلات پوستی، هاشور ابرو، خدمات مربوط به ناخن مانند: کاور ناخن، ژلیش ناخن، ناخن مصنوعی و کاشت ناخن، خدمات مرتبط با پوست مانند: فیشیال، حذف جوش های زیر پوستی، ماساژ صورت، شینیون و آرایش مو، میکاپ صورت، ابرو، چشم و لب، خدمات مرتبط با بافت مو، خدمات اکستنشن مو

سامانه معرفی مشاغل سالن زیبایی در ایران از جمله بهترین سایت هایی است که شما می توانید از طریق آن به دنبال سالن های زیبایی و متعدد در مناطق مختلف شهر کرج باشید. این سامانه بهترین سالن های زیبایی در کرج را به شما معرفی می کند و شما می توانید با مشاهده عکس ها و خدماتی که هر سالن زیبایی دارد، سالنی را انتخاب کنید که هم از لحاظ موقعیت مکانی به شما نزدیک بوده و هم بر اساس سلیقه و بودجه ای که دارید، مناسب باشد.