ترندهای کوتاهی مو

مو
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
تیم تحریریه
960 بازدید
ترندهای کوتاهی مو
موضوعاتی که در ادامه میخوانید :

ترندهای کوتاهی مو برای افرادی است که به دنبال مدل های مختلف موی کوتاه هستند و دوست دارند که موهایی زیبا و ترند به معرض نمایش دیگران بگذارند. جذابیت موی کوتاه بسیار برای دختران و خانم ها زیاد شده است و به همین دلیل خانم های بسیاری به دنبال انواع مدل های موی کوتاه هستند. مدل موی کوتاه با توجه به فرم صورت و بدن و همچنین زیبایی چهره و رنگ پوست می تواند متغیر باشد. در صورتی که بهترین مدل موی کوتاه برای فرم صورت و رنگ پوست انتخاب شود زیبایی چهره چندین برابر خواهد شد و استایل افراد به صورت معجزه آسایی زیباتر به نظر می رسد. ترند های کوتاهی مو در سال جدید بسیار رو به رشد بوده و مدل های بسیار بیشتری توسط هنرمندان و آرایشگران ارائه شده است‌.

آشنایی با انواع مدل های ترند کوتاهی مو

مدل های موی کوتاه بسیار متنوع است و در کانال های تخصصی بسیاری می توانید انواع مدل های کوتاهی مو را مشاهده کرده و با توجه به استایل خود یکی از مدل ها را انتخاب و به کار ببرید. از انواع مدل های موی کوتاه عبارتند از:

 • مدل موی کوتاه پیکسی
 •  مدل موی کوتاه باب
 •  مدل موی کوتاه کوپ 
 • مدل موی کوتاه مصری
 •  مدل موی کوتاه قارچی 
 • مدل موی کوتاه آلمانی
 •  مدل موی کوتاه آبشاری 
 • مدل موی کوتاه فارا
 •  مدل موی کوتاه چتری
 •  مدل موی کوتاه آناناسی
 •  مدل موی کوتاه کرنلی 
 • مدل موی کوتاه بلانت مدل موی کوتاه فشن 
 • مدل موی کوتاه مدل موی کوتاه ساده 
 • مدل موی کوتاه تخم مرغی
 •  مدل موی کوتاه اسپرت
 •  مدل موی کوتاه شگ

تمامی مدل های نام برده شده جزو مدل های ترند هستند و آرایشگران می توانند چهره افراد را با استفاده از مدل های بروز زیباتر کرده و زیبایی را به چهره صورت هدیه دهند. در ادامه مطلب چندین مدل موی کوتاه ترند را بیشتر توضیح می دهیم.

آشنایی با مدل موی کوتاه پیکسی

از جمله مدل های ترند و بسیار زیبا که خانم ها مخصوصاً دختران علاقه زیادی به این مدل دارند مدل کوتاه پیکسی است. این مدل جزو مدل موهای خیلی کوتاه است و توسط آرایشگران روی موی افراد انجام می‌شود در این مدل، موها به صورت کوتاه کنار یکدیگر به صورت مرتب برش خورده و پشت سر افراد بیشتر از جلو کوتاه می شود. این مدل مو به حالت های مختلف قابل اجرا است و افراد می توانند موهای خود را به صورت لخت فر یا مجعد در آورند تا زیبایی کار بیشتر به نظر برسد. استفاده از رنگ مو هم به زیبایی این مدل می افزاید.

آشنایی با مدل موی کوتاه باب

در این نمونه مدل مو که جزو مدل های ترند و کلاسیک هم به شمار می‌رود، موها از ناحیه چانه کوتاه شده و پشت موها نسبت به جلوی موها کوتاه تر است. اندازه بلندی مو در اطراف صورت جذابیت بیشتری به صورت میدهد. برای کسانی که موهای کم حجم دارند این مدل مو بسیار پرطرفدار است و جزو مدل های شیک و مدرن به شمار می رود. مدل های کوتاه باب به صورت زاویه دار هم برش خورده و با سشوار می‌توانید پف بسیار جذابی به موها دهید. رنگ کردن این مدل مو سبب زیبایی بیشتر آن ها در مجالس و مهمانی ها خواهد شد.

آشنایی با مدل موی کوتاه زنانه کوپ

یکی از مدل های جذاب که طرفداران زیادی در عرصه‌های مختلف دارد، مدل کوپ است. این مدل برای افرادی که موهای کم پشت دارند، بسیار مناسب است. در این مدل مو ها بیشتر از حجم خود نشان داده می شوند. در مدل کوپ برش‌ها به صورت نامنظم است و این مدل، مدلی است که به چند صورت مدل کوپ گرد، مدل کپ بلند و مدل کوپ لایه ای همچنین مدل کوپ کوتاه قابل اجرا است.

آشنایی با مدل موی کوتاه مصری

یکی از مدل های بسیار ساده و شیک که طرفداران زیادی هم در رده سنی مختلف دارد مدل موی کوتاه مصری است. این نمونه مدل جزو مدل های قدیمی هم به شما رفته ولی هنوز دارای طرفداران زیادی است. بلندی این مدل مو روی شانه و یا نزدیک به چانه است انتهای موهای مصری لخت و صاف است و برای کسانی که از موهای موج دار برخوردارند این مدل بسیار زیباتر به نظر می رسد.

آشنایی با مدل موی کوتاه قارچی

یکی از مدل موهایی که طرفداران زیادی دارد و جزو مدل مو های فانتزی و شیک به شمار می‌رود، مدل موی قارچی است. مدل قارچی برای سنین مختلف مناسب است و برای افرادی که صورت کشیده و گردن بلند دارند نسبت به دیگر مدل ها مناسب تر است. اندازه مدل موی قارچی بستگی به سلیقه افراد دارد و برایموهای لخت و فر دار قابل اجرا است.

آشنایی با مدل موی کوتاه آلمانی

مدل موی کوتاه آلمانی یکی از مدل موهای پرطرفدار در بین خانم‌ها و آقایان به شمار می رود. این مدل موی کوتاه به صورت خیلی کوتاه قابل اجرا است و دو طرف مو و اطراف موها با ماشین اصلاح بسیار کوتاه شده و قسمت دو طرف و وسط رویش مو بلندتر است. این مدل مو برای موهایی که حالت ثابت دارند و فردار هستند بسیار زیباتر است. اگر روی مدل موی آلمانی رنگ روشن بزنید بسیار زیبا و جذاب تر به نظر می رسد.

آشنایی با مدل موی تخم مرغی

از جمله مدل های فانتزی و پرطرفدار که برای مجالس مهمانی و عروسی استفاده می شود و مدل موی تخم مرغی است مدل موی تخم مرغی است. این مدل مو برای افرادی که دارای موهای حجیم و پرپشتی هستند بسیار مناسب است. افرادی که موهای فر هم دارند، می توانند از این مدل مو استفاده کنند. پشت موهای این مدل کاملا کوتاه است و بیشتر مدل تخم مرغی برای دخترهای سنین پایین استفاده می شود.

آشنایی با مدل موی کوتاه آبشاری

یکی از مدل های موی بسیار زیبا، شیک و جذاب که به صورت بلند هم قابل استفاده است مدل موی آبشاری است. افرادی که دوست ندارند موهای خود را کوتاه کنند، بهتر است که از این نمونه مدل مو استفاده کنند. در این نمونه مدل موها به صورت خرد شده کوتاه و بلند روی یکدیگر قرار داده شده و زیبایی خاصی را به مو می دهند.

مدل موی کوتاه لیر یا لایه لایه یکی از مدل های موی کوتاه ترند که به راحتیروی همه موها قابل اجرا بوده، مدل موی لیر است. در این مدل، موها به صورت کوتاه و بلند برش می خورد. این مدل مو روی موهای بلند و موهای کوتاه قابل اجرا است. معمولا افرادی که دچار موخوره هستند، می‌توانند از این مدل مو استفاده کرده و مدلی زیبا برای موهای خود داشته باشند.

آشنایی با مدل موی کوتاه آندرکات

از جمله مدل های جدید و خاص که بیشتر خانم ها و دختران جوان از آن استفاده می کنند، مدل موی آندرکات است. در این مدل، قسمت کناری موها از دو طرف و یا از یک طرف توسط ماشین کاملاً اصلاح و تراشیده شده و در بعضی مواقع همراه با طرح های خاص است. این مدل مو برای موهای کوتاه و مو های متوسط قابل اجرا است. چهره افراد در این مدل مو بسیار زیبا و جوان تر می شود.

آشنایی با مدل موی کوتاه ترند فارا

در این مدل، موها به صورت کوتاه و بلند در تمامی جهات برش خورده و قد موها کوتاه نمی شود. آرایشگران در این مدل مو، آنها را به صورت کوتاه و بلند برش زده و برش ها به صورت لایه لایه انجام می شود. در این مدل مو حجم موها بیشتر مشخص شده و حتی افرادی که دارای موهای کم پشت هستند می توانند از این مدل مو استفاده کنند.

آشنایی با مدل موی زنانه چتری

یکی از مدل های موی بسیار ساده، زیبا و شیک که جزو مدل های قدیمی تر هم به شمار می رود مدل موی چتری است. در این مدل مو چهره های صورت جوان تر شده و صورت گرد و زیبا تر مشخص می شود. مدل موی چتری برای موهای بلند و کوتاه قابل اجرا است.

آشنایی با مدل موی کوتاه آناناسی

یکی از مدل های پرطرفدار که خانم ها به آن علاقه دارند، مدل موی آناناسی است. در این مدل مو جلوی موها کوتاه شده و بقیه موها نیز به همین ترتیب خرد و کوتاه می شوند. مدل موی آناناسی برای افرادی که صورت کشیده و گرد دارند مناسب است. در این مدل مو، چهره صورت شفاف تر و زیباتر می شود.

آشنایی با مدل موی کوتاه کرنلی

یکی از مدل های زیبا برای کوتاهی مو مدل کرنلی است. این مدل مو برای انواع موها قابل اجرا است و قد موها اصلاً مهم نیست یکی از زیباترین مدل های موی کوتاه برای خانم ها و دختر خانم ها مدل موی کرنلی است که چهره را جذاب تر می کند و حتی برای موهای فر نیز می‌توانید از مدل موی کرنلی استفاده کنید.

آشنایی با مدل موی کوتاه بلانت

این مدل مو هم بسیار زیباست و کوتاهی مو از چانه انجام می شود. افرادی که موهای کم حجم و صاف دارند، می توانند از این مدل مو استفاده کنند. پشت و جلوی موها در این مدل یک اندازه است و زیبایی چهره را چندین برابر می کند.

آشنایی با مدل موی کوتاه ترند فشن و اسپرت

در سال های اخیر مدل موی فشن طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مدل مو، موها به صورت نامرتب کوتاه و خرد شده و اندازه آنها تا روی پیشانی است این مدل مو برای موهای بسیار کوتاه انجام می شود.

آشنایی با مدل موی کوتاه شگ

مدل موی شگ جزو مدل های بسیار پرطرفدار و زیبا است. در سال های اخیر این مدل مو جزو بهترین و اصلی ترین ترندهای مو به شمار رفته است. اندازه مو در مدل تا روی شانه ها است و برای موهایی که حجم کم و مجعد دارند بسیار مناسب است.

مهم ترین نکته ترندهای کوتاهی مو

کوتاهی مو در سال های اخیر مورد توجه خانم ها و دختر خانم ها قرار گرفته است. به همین علت انواع مدل های ترند و پرطرفدار توسط آرایشگران ابداع شده است. برای آنکه مدل موهای زیبا با توجه به نوع رنگ پوست و چهره خود داشته باشید، می توانید با مشاوران و آرایشگران حرفه‌ ای سایت ماهشو ارتباط بگیرید.

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش آگاهی شماست. قبل از هرگونه اقدام ، بیانیه‌ی سلب مسئولیت ماهشو را بخوانید

سلب مسئولیت
اشتراک گذاری پست
4.7/5 - (4 امتیاز)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ کسب و کاری امکان حذف و ویرایش نظر شما را ندارد
ثبت دیدگاه به معنی موافقت با قوانین انتشار ماهشو است.

آخرین مقالات
پروتز لب در خانه

در برخورد نخست، چهره بیشترین اطلاعات را به افراد می‌دهد. لب‌ها از مهم‌ترین اجزا در زیبایی و تقارن صورت هستند و کوچک‌ترین تغییرات در لب‌ها می‌تواند بزرگ‌ترین تاثیرات زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد و چهره‌ای هالیوودی برای شما

پرپشت شدن ابرو

ابرو یکی از مهم‌ترین عضوهای صورت است که نقش موثری در زیبایی و شادابی چهره دارد؛ با این حال بسیاری از افراد از تاثیر ابروها بر صورت خود بی‌خبر هستند! بدیهی است که هر چقدر ابروهای شما پرپشت و مرتب‌تر

درمان پف زیر چشم در خانه

چشم‌ها به عنوان اصلی‌ترین اعضای صورت، نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره دارند؛ بدیهی است که هر چقدر چشم‌های شما بدون نقص و شاداب‌تر باشد، صورتتان جذاب‌تر خواهد بود. با این حال برای بسیاری از ما این مورد پیش آمده

معایب شیدینگ لب

در میان روش های مختلف آرایشی و زیبایی که به صورت دائم یا موقت انجام می شود شیدینگ لب یکی از محبوب ترین آن هاست. در این روش بافت لب ها با تزریق رنگ برای مدت مشخصی از حالت و

مزایای شیدینگ لب

شیدینگ لب یک روش زیبایی است که در آن رنگدانه‌ های مخصوص به لایه بالایی پوست لب تزریق می ‌شود. این روش باعث می ‌شود که لب‌ پرتر و برجسته‌ تر به نظر برسد و رنگ آن نیز زیباتر و

مطالب مرتبط مقالات و نوشته های مرتبط
جلوگیری از آسیب های خطرناک سشوار به مو

داشتن موهایی سالم و زیبا برای هر فرد بسیار مهم است و مراقبت از آن‌ها امری ضروری است؛ اما استفاده نادرست از سشوار می‌تواند دشمن موهایتان باشد. استفاده بیش از حد یا نادرست از سشوار می‌تواند برای موها مضر باشد.

آشنایی با فواید اکستنشن مو

اکستنشن موها، نوعی پیشرفت تکنولوژی در صنعت زیبایی و آرایش است که به شما اجازه می دهد تا موهایتان را با یک محصول ساختگی بلند کنید و بدون نیاز به رشته کردن یا خراب کردن موهای اصلی خود، آنها را

ماندگاری اکستنشن مو

اکستنشن مو به اضافه کردن موی مصنوعی یا طبیعی به موی اصلی گفته می‌ شود. با اضافه کردن آن موها را پرپشت یا بلند یا رنگ و هایلایت می‌ کنند. امروزه این روش، طرفداران زیادی در بین خانم‌ ها دارد.

بهترین سرم های مو

سرم مو در اصل یک نرم  کننده و حالت دهنده مو بوده که امروزه بسیار مورد توجه مردم واقع شده است. کاربرد بهترین سرم های مو نیز همانند سرم های موی عادی است، تنها تفاوت شاخص میان آن ها، ویژگی