انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه

آشنایی با خدمات ناخن در مشهد

در این صفحه برای شما لیستی از بهترین و محبوب ترین مراکز زیبایی ناخن در مشهد با بهترین قیمت و هزینه فراهم کرده ایم
برای انتخاب بهترین مراکز زیبایی ناخن می توانید به نکات زیر دقت کنید

 • نظرات ثبت شده کاربران
 • بررسی نمونه کار ها
 • آدرس و موقعیت مکانی مراکز زیبایی ناخن
 • آشنایی بیشتر با خدمات مراکز زیبایی ناخن
 • بررسی ساعات کاری مراکز زیبایی ناخن
 • همراه با درباره ما و اطلاعات تماس

پلتفرم ماهشو به شما این امکان را می‌دهد تا با بهترین افراد در مشهد بیشتر آشنا شوید

در این لیست مراکز زیبایی ناخن شما می‌توانید با کلیک بر روی هر پروفایل جهت دریافت مشاوره و مراجعه به آن تصمیم بهتری بگیرید.
ماهشو پلتفرم تخصصی و مرجع معرفی مراکز زیبایی ناخن که شامل خدمات میکاپ، ابرو، مو، مژه، ناخن، صورت و ... میباشد

با مطالعه‌ی راهنمای انتخاب امن انتخاب آسوده‌تری جهت دریافت خدمات از مراکز زیبایی ناخن در مشهد داشته باشید.

سایت ماهشو امکانات جذاب و متعددی برای کاربران و همچنین آریشگاه زیبایی و آموزشگاه زیبایی و افراد متخصص در لاین های زیبایی ایجاد کرده.و به دنبال یک بستر امن و مطمئن برای مشتریان هستیم.

پلتفرم ماهشو دامنه وسیعی از نیازهای مدیران سالن های زیبایی و متخصصان زیبایی و آکادمی های زیبایی در مشهد را پوشش می‌دهیم

ماهشو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی یگانه هروی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن رایکا بیوتی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
مهناز موسوی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی و تخصصی عروس دلووان
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی گلشن بیوتی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی گریمور
آکادمی زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
آموزشگاه زیبایی مهتا
آکادمی زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
آکادمی بالسا
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نیلسا خاتون
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی میترا حجتی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی لیلیاسه
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی چهره ماندگار
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی عروس ماندگار
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی روژان دیدگر
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی شمیم
آکادمی زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
آکادمی مهرآیین
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی مهناز حامی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نگار رحمانی
سالن زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی نسرین اسدی
آکادمی زیبایی | مشهد
جزئیات بیشتر
آکادمی تیموری
جدیدترین مقالات مرتبط ناخن
طرح ناخن زمستان

آرایش ناخن یکی از مهم ترین کارهایی است که زنان برای زیبایی بدن خود انجام می دهند. به کمک آرایش ناخن می توانید علاوه بر زیبایی صورت، دست های خود را نیز جذاب و برجسته کنید. نکته مهمی که برای

روتین ناخن در خانه

بعد از صورت بخش های دیگری که در بدن زنان جذابیت زیادی داشته و نظر افراد مختلفی را به خود جذب می کند دست ها هستند. دست زنان از بخش های مختلفی تشکیل شده که مهم ترین آن ناخن است.

مراحل ریمو کردن ناخن

ریمو کردن کاشت ناخن یکی از موارد شایع در صنعت زیبایی است که در آن ناخن مصنوعی که به صورت ژل یا اکریلیک روی ناخن طبیعی قرار گرفته است، با استفاده از ابزارهای ویژه و تکنیک های خاص، از ناخن

جدیدترین رنگ های لاک ناخن

رنگ لاک ناخن، امروزه یکی از جنبه های مهم در مد و به یکی از وجه های مهم آرایش تبدیل شده است. تعداد زیادی از خانم های خوش ذوق و با سلیقه، همیشه به دنبال ترند ترین و جدیدترین، طرح

انواع دیزاین ناخن

ناخن ها، نقش بسیار مهمی در تعیین جذابیت به ویژه در بانوان دارند و نیاز است که مورد توجه دائمی باشند. طراحی و دیزاین ناخن، از جمله خدماتی است که امروز در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات ناخن

خدمات ناخن و رسیدگی به آن‌ ها قدمتی چندین ساله دارد که به سلامت و زیبایی ناخن‌ ها کمک می‌ کند. در زمان‌ های بسیار قدیم از حنا به‌ جای لاک، کاشت ناخن و خدمات دیگر استفاده می‌ شد که می‌ توانست علاوه‌ بر زیبایی، سلامت ناخن را نیز تضمین کند. اما اخیراً روش‌ های جدیدی با عنوان خدمات ناخن روی کار آمدند که هر کدام آن‌ ها کاربرد مختلفی دارند. در ادامه همراه ما باشید تا با این خدمات آشنا شوید.

خدمات ناخن چیست؟

احتمالاً در سالن‌ های زیبایی مشاهده کردید که خدمات مختلفی از جمله مانیکور، دیزاین و طراحی ناخن و همچنین انواع کاشت انجام می‌ شود. تمامی این خدمات می‌ توانند زیبایی چشمگیری را به دست‌ های خانم ها ببخشد و به‌ همین خاطر مورد استقبال عموم قرار گرفته است. قطعاً ناخن‌ های سالم، بلند و زیبا آرزوی تمامی بانوان بوده که امروزه به کمک این خدمات تضمین می‌ شود.

انواع خدمات ناخن

همان‌طور که می‌ دانید در بخش ناخن شاهد طیف وسیعی از خدمات هستیم که در ادامه هر کدام از آن‌ ها را معرفی خواهیم کرد.

 مانیکور کردن ناخن 
یکی از خدمات بسیار پرکاربرد مانیکور و پدیکور است که هر دو آن‌ ها یک اصطلاح فرانسوی به‌ معنای شکل دادن به ناخن‌ های دست‌ و پا به‌ وسیله‌ سوهان هستند. کسانی که ناخن‌ های سالم و قوی دارند و تنها می‌ خواهند ظاهری مرتب به و صاف به ناخن‌ های خود بدهند، می‌ توانند ناخن‌ های طبیعی خود را توسط این خدمات زیبا کنند.

 کاشت ناخن 
کاشت ناخن نیز یکی از خدمات بسیار پرطرفدار امروزی به شمار می‌ رود که برای ناخن‌ های ضعیف مناسب است؛ به‌ همین خاطر کسانی که ناخن‌ های قوی و سالمی ندارند، می‌ توانند از این خدمات استفاده کرده و ناخن‌ های بلند و زیبایی را داشته باشند و دیگر نگران شکسته شدن آن‌ ها نباشند.

برای کاشت ناخن از مواد مخصوصی استفاده می‌ شود که فرد ناخن کار باید بتواند با دقت زیاد ناخن‌ ها را به شکل طبیعی درست کند؛ یعنی ابتدا آن‌ ها را مرتب روی ناخن‌ های دست‌ و پا قرار داده و سپس به کمک یک قلم مو و همچنین سوهان و مواد مخصوص دیگر به آن‌ ها حالت دهد. پس‌ از اتمام کار نیز روی آن‌ ها لاک زده می‌ شود و حتی با طرح‌ های دلخواه مشتری تزیین خواهد شد.

 انواع کاشت ناخن 
در کاشت ناخن با استفاده از مواد، ژل و قالب های مصنوعی روی ناخن طبیعی پوشانده می‌ شود. افرادی که ناخن‌ های زیبایی ندارند یا ناخن‌ هایشان بسیار ضعیف است، می‌ توانند کاشت ناخن انجام دهند. با توجه به پیشرفت مد روش‌ های بسیار مختلفی برای کاشت ناخن وجود دارند که عبارتند از:

کاشت ناخن به‌ صورت مصنوعی و قالبی کاشت ناخن با پودر (ناخن‌ های پودری) کاشت ناخن با ژل (ناخن‌ های ژلی) کاشت ناخن به‌ صورت میکس

 کاشت ناخن مصنوعی و قالبی 
یکی از ساده‌ ترین خدمات ناخن، کاشت با قالب است. برای انجام این نوع کاشت ابتدا باید مواد روی ناخن مصنوعی یا قالب قرار بگیرد و پس‌ از قرار دادن ضد قارچ روی ناخن طبیعی، چند دقیقه برای فیکس شدن ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی آن را فشار دهند و سپس آن را رها می کنند و توسط لاک و دیزاین، جلوه خاصی به ناخن‌ ها می دهند.

 کاشت با پودر 
یکی از بهترین انواع کاشت ناخن، کاشت با پودر است که در آن نیز باید روی ناخن طبیعی به وسیله ناخن‌ های مصنوعی پوشیده شود و پس‌ از آن‌ که اندازه ناخن مشخص شد، مقدار اضافه آن کوتاه شود. در مرحله بعدی برای کاور کردن ناخن مصنوعی از پودر مخصوص کاشت ناخن استفاده می‌ شود.

جالب است بدانید که این پودرها دارای تنوع رنگی بسیار زیادی هستند و حتی رنگ طبیعی آن‌ ها نیز جذاب است. به‌ طور کلی می‌ توان گفت کاشت با پودر علاوه‌ بر زیبایی و جذابیت خاصی که دارد، مقاومت بسیار زیادی به ناخن‌ ها می‌ بخشد. شما به کمک پودر می‌ توانید ناخن‌ های دلخواه خودتان را داشته باشید که با رنگ‌ های مختلف لاک پوشیده می‌ شود. اما توجه کنید که برای کاشت ناخن هر ماه نیاز به ترمیم خواهید داشت.

کاشت ناخن با ژل
در روش کاشت ناخن به کمک ژل، باید سطح ناخن توسط مواد ژلی کاشت پوشیده شود و برای خشک شدن دست فرد داخل دستگاه UV قرار بگیرد. مزیت این روش عدم استفاده از سوهان است که هیچگونه آسیبی به ناخن‌ های فرد وارد نمی‌ کند. کسانی که ناخن‌ های ضعیفی دارند، می‌ توانند از این روش برای افزایش استحکام ناخن‌ های طبیعی خود استفاده کنند؛ همچنین پس‌ از کاشت با ژل دیگر ناخن‌ ها آسیب نخواهند دید و رشد آن‌ ها مانند قبل صورت می‌ گیرد. توجه داشته باشید که این مدل ناخن‌ ها تا زمانی‌ که برای ترمیم به آرایشگاه نروید به همان حالت اولیه باقی می‌ مانند و نمی‌ توان فرم آن‌ ها را تغییر داد.

 کاشت ناخن میکس 
روش بعدی کاشت ناخن، ترکیبی از کاشت با ژل و پودر است که به آن کاشت ناخن میکس گفته می‌ شود. فرایند کاشت ناخن ترکیبی به این صورت است که ابتدا مراحل کاشت با پودر انجام‌ شده و سپس ناخن‌ ها سوهان کشی می‌ شوند و در نهایت باید لایه‌ ای از ژل روی سطح ناخن قرار بگیرد و فرد دست خود را داخل دستگاه UV بگذارد تا ژل موجود روی ناخن‌ ها کاملاً خشک شوند. این نوع کاشت نسبت‌ به سایر روش‌ ها کمی گران‌ تر است اما استحکام و زیبایی بسیار زیادی دارد.

بهترین روش کاشت ناخن
تمامی خدمات ناخن از جمله کاشت باید متناسب با مدل، فرم و استحکام ناخن‌ های هر فرد انجام شود. مثلاً برای فردی که ناخن‌ های بسیار ضعیفی دارد، بهتر است برای استحکام و دوام بیشتر کاشت ناخن میکس برای انجام شود. اما شخص دیگری که ناخن‌ های نسبتاً مقاوم‌ تری دارد، می‌ تواند از کاشت پودری نیز استفاده کند؛ بنابراین با توجه به شرایط فرد باید بهترین روش کاشت ناخن تشخیص داده شود.

چه کاشت و ترمیم ناخنی خوب است؟
کاشت و ترمیم ناخن را باید در مراکز معتبر انجام داد. در این بخش ما به شما خواهیم گفت که کدام کاشت و ترمیم ناخن کیفیت خوبی دارد:

 • خطوطی از کاشت های قبلی در کاشت و ترمیم ناخن وجود نداشته باشد.
 • در هنگام کاشت صدف ناخن به واسطه سوهان کشی آسیب ندیده باشد.
 • در یک کاشت خوب باید به‌ طور کامل هواگیری انجام‌ شده باشد.
 • مواد گذاری در یک کاشت با کیفیت به‌ خوبی انجام شده‌ است.

مزایا و معایب کاشت ناخن
از مزایای کاشن ناخن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند کاشت گزینه بسیار مناسبی است؛ زیرا به این افراد کمک می‌ کند که عادت اشتباه خود را ترک کنند.
کاشت ناخن می‌ تواند زیبایی دستان شما را چندین برابر کند.
به کمک کاشت ناخن می‌ توان فرم ناخن‌ ها را تغییر داد و به شکل دلخواه فرد نزدیک کرد.

از معایب کاشت ناخن نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد: 

اگر کاشت ناخن به‌ صورت حرفه‌ ای و با روش های درست انجام نشود، می‌ تواند موجب ایجاد قارچ در ناخن شود.
کاشت ناخن برای برخی از افراد باعث ایجاد حساسیت خواهد شد.

مراحل کاشت ناخن با قالب

به کمک قالب کاشت ناخن بسیار راحت است و کافیست شما یک قالب دوال در منزل داشته باشید و مطابق با مراحل زیر پیش روید.

مرحله اول؛ زیر سازی کاشت ناخن 
برای انجام کاشت ناخن با قالب ابتدا باید مانیکور خشک انجام شود. در این مرحله لازم است پوست اطراف ناخن و کوتیکول ها به عقب رانده شوند. توجه داشته باشید برای انجام این کار باید حتماً ابزار مناسب و حرفه‌ ای در دسترس داشته باشید؛ سپس لازم است به کمک سوهان کاغذی نرم سطح ناخن خراشیده شود تا یک محیط مناسب جهت چسبیدن مواد مهیا گردد. لازم به ذکر است که باید تمامی نکات بهداشتی به‌ منظور جلوگیری از قارچ و عفونت ناخن رعایت شوند. پس زدن ماده ضد قارچ روی ناخن را فراموش نکنید.

مرحله دوم؛ قالب ناخن 
همان‌ طور که می‌ دانید ناخن‌ ها دارای انواع و حالت‌ های گوناگونی هستند؛ بنابراین باید نسبت‌ به حالت ناخن و صدف آن یک قالب مناسب انتخاب کنید. توجه داشته باشید که قالب انتخاب‌ شده نباید از صدف بزرگ‌ تر یا خیلی کوچک‌ تر باشد تا در نهایت یک کاشت تمیز داشته باشید و دورگیری ناخن برایتان دشوار نشود.

مرحله سوم؛ مواد گذاری در کاشت ناخن 
بعد از این‌ که یک قالب مناسب با صدف ناخن انتخاب کردید، باید به سراغ مواد گذاری بروید. یک ناخن کار حرفه‌ ای مواد گذاری را با سرعت بسیار زیادی انجام می‌ دهد؛ زیرا می‌ داند که مواد زود خشک می‌ شوند. اگر در این مرحله از مواد بسیار با کیفیت استفاده کنید، قطعاً نتیجه کارتان بسیار تمیزتر خواهد شد و در زمان مناسبی به اتمام می‌ رسد. بعد از اتمام مواد گذاری لازم است از پرایمر استفاده کنید و سپس قالب را روی ناخن قرار داده و آن را می‌ کشید. پس‌ از خشک شدن مواد می‌ توانید قالب را بردارید و یک کاشت بدون نقص را مشاهده نمایید.

مرحله چهارم؛ سوهان کشی
پس‌ از گذراندن مرحله مواد گذاری قطعاً کمی ناهمواری روی ناخن کاشته شده وجود دارد که کاملاً طبیعی است و باید با ابزار مخصوص مواد اضافی دور قالب صاف شوند. دقت داشته باشید که برای طبیعی شدن ناخن لازم است به کمک سوهان مخصوص ضخامت ناخن را کاهش دهید.

مرحله پنجم؛ تاپ شاین
در مرحله آخر نیز باید ناخن کاشته شده را به کمک یک لایه تاپ شاین و خشک کردن به وسیله دستگاه مخصوص اشعه UV چشم نواز کرد.

کاشت ناخن پا
همان‌ طور که گفته شد امروزه روش‌ های گوناگونی برای کاشت ناخن وجود دارد. کاشت ناخن پا به دو روش کاشت ژل و کاشت ناخن اکریلیک انجام می‌ شود. افراد می‌ توانند با در نظر گرفتن شرایطخود و همچنین خصوصیات هر کدام از این روش‌ ها گزینه مناسب را انتخاب کنند. در ادامه تفاوت این دو روش را ذکر خواهیم کرد تا شما به‌ راحتی بتوانید تصمیم‌ گیری کنید:

تفاوت اصلی کاشت ناخن ژل و اکریلیک در ضخامت و دوام آن‌ ها است. از مواد پلیمر و مونومر جهت کاشت ناخن اکریلیک استفاده می‌ کنند که در مقایسه با کاشت ژل استحکام و مقاومت بسیار بالاتری دارد و همچنین ضخامت آن نیز بیشتر خواهد بود؛ بنابراین با توجه به سخت‌ تر بودن کاشت اکریلیک انعطاف‌ پذیری آن‌ ها نیز کم‌ تر خواهد بود.

تفاوت بعدی این دو روش در سرعت و نحوه خشک شدن آن‌ ها است. کاشت ژل برای خشک شدن نیاز به دریافت اشعه UV دارد اما نوع اکریلیک به‌ سرعت در مجاورت هوا خشک و سخت خواهد شد و به هیچگونه دستگاه خشک‌ کننده یا اشعه نیاز ندارد.

با توجه به شرایط ذکر شده باید برای افراد براساس شرایط و سلیقه آن ها کاشت ناخن پا انجام شود. اما ما توصیه می‌ کنیم برای ناخن پا از کاشت اکریلیک که استحکام بیشتری دارد، استفاده شود؛ زیرا ناخن‌ های پا مدام داخل کفش قرار گرفته و باید مقاومت خوبی داشته باشند.

خدمات دیزاین و طراحی ناخن
دیزاین و طراحی نیز یکی دیگر از خدمات ناخن به شمار می رود که برای زیباتر کردن دست‌ ها و ناخن‌ ها انجام می‌ شوند. در زمینه طراحی ناخن از رنگ‌ های مخصوص یا لنزهای آماده برای طراحی روی ناخن های کاشت استفاده می‌ شود. معمولاً برای مناسبت‌ هایی مثل کریسمس، شب یلدا، هالووین و عید طرح‌ های بسیار خاصی در قالب لنز وجود دارند.

لمینت ناخن
بهترین گزینه برای خانم‌ هایی که ناخن‌ های طبیعی دوست دارند، لمینت کردن است. در این روش پس‌ از سوهان کشی و فرم دهی با لایه ای مقاوم روی ناخن پوشیده می‌ شود که به واسطه آن ناخن در برابر زرد شدن، شکستن، نازک شدن و غیره مقاوم خواهد شد. این تضمین به شما داده می‌ شود که پس‌ از انجام لمینت ناخن های بسیار زیبا و طبیعی خواهید داشت که می‌ توانید زیبایی آن‌ ها را با رنگ لاک‌ های جذاب چندین برابر کنید.

ژلیش ناخن
ژلیش ناخن نیز یکی از خدمات بسیار پر طرفدار محسوب می‌ شود که در آن با استفاده از لاک‌ های مخصوص می‌ توان ناخن‌ های طبیعی را کاور کرد. این لاک ها در مقایسه با لاک‌ های معمولی مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارند و برای کسانی که نمی‌ خواهند کاشت ناخن انجام دهند، گزینه مناسبی خواهد بود.

ترمیم ناخن
ترمیم ناخن فرایندی برای بازسازی ناخن‌ های شکسته شده یا میزان رشد ناخن‌ های از پیش کاشته شده است. در ترمیم ناخن عوامل گوناگونی نقش دارند که عبارتند از:

 • نوع و روش کاشت
 • سرعت رشد ناخن‌ های فرد
 • مهارت ناخن کار
 • میزان مرغوبیت و کیفیت مواد استفاده‌ شده
 • قد ناخن
 • میزان فعالیت روزانه فرد

معمولاً هزینه ترمیم ناخن از کاشت آن ارزان‌ تر است و در مواردی می‌ توان رنگ و فرم ناخن را نیز تغییر داد.

مراحل ترمیم ناخن

در مرحله اول باید ناخن به اندازه دلخواه مشتری کوتاه شود.
در مرحله دوم باید برای فرم دهی و از بین بردن خط و خصوط ناخن سوهان کشی انجام شود.
در مرحله سوم باید مواد ضد قارچ گذاشته شود.
در مرحله چهارم لازم است پرایمر زده شود.
در مرحله پنجم باید مواد گذاری روی ناخن انجام شود.
در مرحله ششم مجدد سوهان کشی انجام خواهد شد.
در مرحله هفتم باید عملیات بافر و پولیش صورت بگیرد.
در مرحله هشتم لازم است زیر ناخن‌ ها به‌ خوبی تمیز شوند.
در مرحله آخر نیز لاک و طراحی به درخواست مشتری انجام می‌ شود.

ترمیم کاشت ناخن پا

پس‌ از کاشت ناخن و گذشت مدت زمان تقریبی نزدیک به یک ماه باید برای حفظ زیبایی و سلامت ناخن‌ ها ترمیم انجام شود. همان‌ طور که می‌ دانید با رشد ناخن مواد به سمت میانه ناخن می‌ رسد و در واقع ناخن کاشت از جای اصلی خود دور می‌ شود؛ بنابراین لازم است در چنین حالت ترمیم کاشت انجام شود.

به‌ طور طبیعی رشد ناخن‌ های پا نسبت‌ به ناخن‌ های دست بسیار کندتر است؛ به‌ همین خاطر ترمیم کاشت ناخن پا نیاز به مدت زمان طولانی‌ تری دارد. اما در شرایط خاص نظیر کاشت نادرست، عدم نگهداری صحیح و سایر مشکلات باید هر چه سریع‌ تر ترمیم انجام شود.

هزینه خدمات ناخن
همان‌ طور که در مطالب فوق ذکر شد برای ناخن خدمات بسیار گسترده‌ ای انجام می‌ شود که بسته به نوع کار، مواد مورد استفاده، مهارت ناخن کار و غیره هزینه متغیر خواهد بود. به‌ طور کلی کاشت ناخن نسبت‌ به سایر خدمات هزینه بیشتری دارد به‌ خصوص اگر کاشت از نوع میکس و ترکیبی باشد؛ زیرا نیاز به دقت و وقت بیشتری دارد و همچنین مواد مورد استفاده برای کاشت باکیفیت نیز قیمت نسبتاً زیادی دارند.

 عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت ناخن 
همان‌ طور که گفته شد عوامل متعددی بر هزینه کاشت ناخن تأثیر دارند که در ادامه هر کدام از آن‌ ها را بررسی خواهیم کرد.

 مهارت ناخن کار 
میزان مهارت ناخن کار یکی از عوامل مؤثر بر هزینه کاشت ناخن است. هر چه مهارت ناخن کار بیشتر شود و در کار خود حرفه‌ ای تر باشد؛ بنابراین قیمت کاشت و خدمات ناخن توسط این فرد افزایش خواهد یافت؛ زیرا کیفیت کاری که توسط این فرد ارائه می‌ شود قطعاً بسیار بالاتر خواهد بود. در نتیجه بیشتر بودن هزینه کار او بسیار منطقی است. البته لازم به ذکر است که الزاماً هر شخصی که قیمت بالاتری برای کاشت ناخن اعلام می‌ کند، کیفیت کار مطلوبی ندارد.

چنانچه با قیمت‌ های بسیار پایین برای کاشت ناخن مواجه شدید، بدانید که قرار نیست یک کار بی‌ نقص توسط ناخن کار حرفه ای تحویل بگیرید. پس این نکته را حتماً به یاد داشته باشید که هیچ ارزانی بی‌ علت نیست. در زمینه ناخن هم یا شخص ناخن کار مهارت کافی ندارد یا تازه‌ کار بوده و اعتبار لازم را به دست نیاورده است.

 مکان سالن 
مکان و محله سالنی که به آن مراجعه می‌ کنید، در تعیین هزینه کاشت و خدمات ناخن مؤثر خواهد بود. یعنی هر چه سالن در محله‌ های لوکس و بالای شهر قرار گرفته باشد؛ هزینه کاشت و سایر خدمات ناخن نیز افزایش پیدا می‌ کند و حتی می‌ توانند با چنین قیمت‌ های بالایی مشتری‌ های زیادی را به واسطه برند سالن جذب کنند.

 مواد و متریال مصرفی 
یکی از مهم‌ ترین عواملی که می‌ تواند در تعیین هزینه کاشت ناخن نقش داشته باشد، کیفیت مواد و متریال مصرفی است. امروزه قیمت مواد باکیفیت برای کاشت ناخن افزایش یافته است. با توجه به این موضوع بسیاری از ناخن کاران برای رقابت با سایر همکاران و همچنین کنترل هزینه‌ ها از مواد بی‌ کیفیت با قیمت بسیار پایین‌ تر استفاده می‌ کنند که در نهایت می‌ تواند علاوه‌ بر ظاهر نامناسب به سلامت ناخن صدمه بزند.

لازم به ذکر است که در برخی از این مواد بی‌ کیفیت به‌ جای لیکویید مخصوص کاشت ناخن از لیکوییدهای دندانپزشکی که قیمت کمتری دارند استفاده می‌ شود که می‌ تواند آسیب بسیار جدی به ریه وارد کند؛ بنابراین پایین بودن غیرمعقول هزینه خدمات ناخن می‌ تواند شما را با چنین معضلاتی مواجه کند.

مزایای استفاده از خدمات ناخن
همان‌ طور که می‌ دانید دست‌ ها پرکاربردترین عضو بدن محسوب می‌ شوند که در نگاه اول می‌ توانند مخاطب را جذب نمایند؛ بنابراین داشتن دست‌ هایی زیبا و ناخن‌ هایی مرتب و سالم حق هر خانمی است. حتی وجود ناخن‌ های زیبا می‌ تواند جلوه اکسسوری هایی نظیر انگشتر یا دستبند را چندین برابر کند؛ به‌ همین خاطر از قدیم‌ الایام تا به‌ حال آرایش و سلامت ناخن با رنگ‌ های طبیعی بسیار کاربرد داشته‌ است.

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی در مشهد

به جرات می توان گفت کسی در ایران وجود ندارد که مشهد را نشناسد. وجود بارگاه مطهر امام رضا علیه السلام در این شهر سبب شده تا مشهد یکی از شهرهای تاریخی و مذهبی ایران به شمار آید. حدود ۲۷ میلیون نفر مسافر داخلی و خارجی همه ساله به این شهر سفر می کنند. علاوه بر بارگاه امام رضا، مقبره مشاهیر بزرگی در این شهر قرار گرفته است. برخی از افراد این تصور را دارند که مشهد تنها به زیارتگاه هایی که دارد معروف است؛ در حالی که اینگونه نیست. شهر مشهد از جاذبه های تفریحی و سیاحتی بسیار زیادی همچون شاندیز، طرقبه، آرامگاه فردوسی، آرامگاه ملک الشعرای بهار، باغ موزه نادری، پارک هفت حوض، باغ گیاه شناسی، غار مغان و… برخوردار است. با سفر به شهر مشهد می توانید از انواع پارک های آبی که در آن قرار گرفته استفاده کنید.

سوغاتی هایی که شما می توانید از شهر مشهد تهیه کنید و به دیار خود ببرید بسیار متنوع هستند و قطعاً هر کدام از آنها می تواند رنگ و بوی خاصی به سفر شما بدهد. از جمله این سوغاتی ها می توانیم به فیروزه، انگشتر و سنگ های زینتی، گلیم و قالی، تسبیح، نبات، خشکبار، ادویه، ترشی مشهدی، زعفران و زرشک اشاره داشته باشیم.

با توجه به جمعیت بسیار زیادی که خود شهر مشهد دارد و علاوه بر آن مسافران میلیونی که همه ساله به آن سفر می کنند یکی از مهم ترین خدماتی که باید به این افراد ارائه شود خدمات زیبایی است. اگر شما در شهر مشهد زندگی می کنید یا اینکه چند روزی برای سفر به آن رفته اید،  لازم است سالن های زیبایی آن را بشناسید تا هر زمان که مایل بودید و نیاز به خدمات مختلف زیبایی داشتید به آنها مراجعه کنید. از راه های سریع و راحتی که می توانید به این سالن  های دسترسی پیدا کنید، کمک گرفتن از سایت ماهشو است. ما در ماهشو، آکادمی ها و سالن های زیبایی که در شهر مشهد قرار دارند و در آن فعالیت دارند را به شما معرفی می کنیم.

شما بر اساس اینکه کدام سالن به شما نزدیک تر است می توانید به آنها مراجعه کنید و تا هر نوع خدمت زیبایی را که می خواهید به شما ارائه کنند. خدمات ابرو، خدمات میکاپ، مژه، مو، ناخن و… تنها برخی از انواع فعالیت هایی هستند که در سالن های زیبایی این شهر به مشتریان ارائه خواهد شد.