انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه

آشنایی با خدمات ناخن در کرج

در این صفحه برای شما لیستی از بهترین و محبوب ترین مراکز زیبایی ناخن در کرج با بهترین قیمت و هزینه فراهم کرده ایم
برای انتخاب بهترین مراکز زیبایی ناخن می توانید به نکات زیر دقت کنید

 • نظرات ثبت شده کاربران
 • بررسی نمونه کار ها
 • آدرس و موقعیت مکانی مراکز زیبایی ناخن
 • آشنایی بیشتر با خدمات مراکز زیبایی ناخن
 • بررسی ساعات کاری مراکز زیبایی ناخن
 • همراه با درباره ما و اطلاعات تماس

پلتفرم ماهشو به شما این امکان را می‌دهد تا با بهترین افراد در کرج بیشتر آشنا شوید

در این لیست مراکز زیبایی ناخن شما می‌توانید با کلیک بر روی هر پروفایل جهت دریافت مشاوره و مراجعه به آن تصمیم بهتری بگیرید.
ماهشو پلتفرم تخصصی و مرجع معرفی مراکز زیبایی ناخن که شامل خدمات میکاپ، ابرو، مو، مژه، ناخن، صورت و ... میباشد

با مطالعه‌ی راهنمای انتخاب امن انتخاب آسوده‌تری جهت دریافت خدمات از مراکز زیبایی ناخن در کرج داشته باشید.

سایت ماهشو امکانات جذاب و متعددی برای کاربران و همچنین آریشگاه زیبایی و آموزشگاه زیبایی و افراد متخصص در لاین های زیبایی ایجاد کرده.و به دنبال یک بستر امن و مطمئن برای مشتریان هستیم.

پلتفرم ماهشو دامنه وسیعی از نیازهای مدیران سالن های زیبایی و متخصصان زیبایی و آکادمی های زیبایی در کرج را پوشش می‌دهیم

ماهشو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی مریم صفایی
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی قصر عروس
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی سوزی
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی پریسا اینانلو
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی آسمین
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی آرزو نیک
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
روژه
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی حرا
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی راحیل
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی غزال
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی الهه رمضانخانی
آکادمی زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
آکادمی گریماتور
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی خانم ایرانی
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی آفرَت
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایى گل
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
مینا میرزایی
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی گل گندم
آکادمی زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
آکادمی محبوبی
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی | کرج
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی لوتوس مهرشهر
جدیدترین مقالات مرتبط ناخن
طرح ناخن زمستان

آرایش ناخن یکی از مهم ترین کارهایی است که زنان برای زیبایی بدن خود انجام می دهند. به کمک آرایش ناخن می توانید علاوه بر زیبایی صورت، دست های خود را نیز جذاب و برجسته کنید. نکته مهمی که برای

روتین ناخن در خانه

بعد از صورت بخش های دیگری که در بدن زنان جذابیت زیادی داشته و نظر افراد مختلفی را به خود جذب می کند دست ها هستند. دست زنان از بخش های مختلفی تشکیل شده که مهم ترین آن ناخن است.

مراحل ریمو کردن ناخن

ریمو کردن کاشت ناخن یکی از موارد شایع در صنعت زیبایی است که در آن ناخن مصنوعی که به صورت ژل یا اکریلیک روی ناخن طبیعی قرار گرفته است، با استفاده از ابزارهای ویژه و تکنیک های خاص، از ناخن

جدیدترین رنگ های لاک ناخن

رنگ لاک ناخن، امروزه یکی از جنبه های مهم در مد و به یکی از وجه های مهم آرایش تبدیل شده است. تعداد زیادی از خانم های خوش ذوق و با سلیقه، همیشه به دنبال ترند ترین و جدیدترین، طرح

انواع دیزاین ناخن

ناخن ها، نقش بسیار مهمی در تعیین جذابیت به ویژه در بانوان دارند و نیاز است که مورد توجه دائمی باشند. طراحی و دیزاین ناخن، از جمله خدماتی است که امروز در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات ناخن

خدمات ناخن و رسیدگی به آن‌ ها قدمتی چندین ساله دارد که به سلامت و زیبایی ناخن‌ ها کمک می‌ کند. در زمان‌ های بسیار قدیم از حنا به‌ جای لاک، کاشت ناخن و خدمات دیگر استفاده می‌ شد که می‌ توانست علاوه‌ بر زیبایی، سلامت ناخن را نیز تضمین کند. اما اخیراً روش‌ های جدیدی با عنوان خدمات ناخن روی کار آمدند که هر کدام آن‌ ها کاربرد مختلفی دارند. در ادامه همراه ما باشید تا با این خدمات آشنا شوید.

خدمات ناخن چیست؟

احتمالاً در سالن‌ های زیبایی مشاهده کردید که خدمات مختلفی از جمله مانیکور، دیزاین و طراحی ناخن و همچنین انواع کاشت انجام می‌ شود. تمامی این خدمات می‌ توانند زیبایی چشمگیری را به دست‌ های خانم ها ببخشد و به‌ همین خاطر مورد استقبال عموم قرار گرفته است. قطعاً ناخن‌ های سالم، بلند و زیبا آرزوی تمامی بانوان بوده که امروزه به کمک این خدمات تضمین می‌ شود.

انواع خدمات ناخن

همان‌طور که می‌ دانید در بخش ناخن شاهد طیف وسیعی از خدمات هستیم که در ادامه هر کدام از آن‌ ها را معرفی خواهیم کرد.

 مانیکور کردن ناخن 
یکی از خدمات بسیار پرکاربرد مانیکور و پدیکور است که هر دو آن‌ ها یک اصطلاح فرانسوی به‌ معنای شکل دادن به ناخن‌ های دست‌ و پا به‌ وسیله‌ سوهان هستند. کسانی که ناخن‌ های سالم و قوی دارند و تنها می‌ خواهند ظاهری مرتب به و صاف به ناخن‌ های خود بدهند، می‌ توانند ناخن‌ های طبیعی خود را توسط این خدمات زیبا کنند.

 کاشت ناخن 
کاشت ناخن نیز یکی از خدمات بسیار پرطرفدار امروزی به شمار می‌ رود که برای ناخن‌ های ضعیف مناسب است؛ به‌ همین خاطر کسانی که ناخن‌ های قوی و سالمی ندارند، می‌ توانند از این خدمات استفاده کرده و ناخن‌ های بلند و زیبایی را داشته باشند و دیگر نگران شکسته شدن آن‌ ها نباشند.

برای کاشت ناخن از مواد مخصوصی استفاده می‌ شود که فرد ناخن کار باید بتواند با دقت زیاد ناخن‌ ها را به شکل طبیعی درست کند؛ یعنی ابتدا آن‌ ها را مرتب روی ناخن‌ های دست‌ و پا قرار داده و سپس به کمک یک قلم مو و همچنین سوهان و مواد مخصوص دیگر به آن‌ ها حالت دهد. پس‌ از اتمام کار نیز روی آن‌ ها لاک زده می‌ شود و حتی با طرح‌ های دلخواه مشتری تزیین خواهد شد.

 انواع کاشت ناخن 
در کاشت ناخن با استفاده از مواد، ژل و قالب های مصنوعی روی ناخن طبیعی پوشانده می‌ شود. افرادی که ناخن‌ های زیبایی ندارند یا ناخن‌ هایشان بسیار ضعیف است، می‌ توانند کاشت ناخن انجام دهند. با توجه به پیشرفت مد روش‌ های بسیار مختلفی برای کاشت ناخن وجود دارند که عبارتند از:

کاشت ناخن به‌ صورت مصنوعی و قالبی کاشت ناخن با پودر (ناخن‌ های پودری) کاشت ناخن با ژل (ناخن‌ های ژلی) کاشت ناخن به‌ صورت میکس

 کاشت ناخن مصنوعی و قالبی 
یکی از ساده‌ ترین خدمات ناخن، کاشت با قالب است. برای انجام این نوع کاشت ابتدا باید مواد روی ناخن مصنوعی یا قالب قرار بگیرد و پس‌ از قرار دادن ضد قارچ روی ناخن طبیعی، چند دقیقه برای فیکس شدن ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی آن را فشار دهند و سپس آن را رها می کنند و توسط لاک و دیزاین، جلوه خاصی به ناخن‌ ها می دهند.

 کاشت با پودر 
یکی از بهترین انواع کاشت ناخن، کاشت با پودر است که در آن نیز باید روی ناخن طبیعی به وسیله ناخن‌ های مصنوعی پوشیده شود و پس‌ از آن‌ که اندازه ناخن مشخص شد، مقدار اضافه آن کوتاه شود. در مرحله بعدی برای کاور کردن ناخن مصنوعی از پودر مخصوص کاشت ناخن استفاده می‌ شود.

جالب است بدانید که این پودرها دارای تنوع رنگی بسیار زیادی هستند و حتی رنگ طبیعی آن‌ ها نیز جذاب است. به‌ طور کلی می‌ توان گفت کاشت با پودر علاوه‌ بر زیبایی و جذابیت خاصی که دارد، مقاومت بسیار زیادی به ناخن‌ ها می‌ بخشد. شما به کمک پودر می‌ توانید ناخن‌ های دلخواه خودتان را داشته باشید که با رنگ‌ های مختلف لاک پوشیده می‌ شود. اما توجه کنید که برای کاشت ناخن هر ماه نیاز به ترمیم خواهید داشت.

کاشت ناخن با ژل
در روش کاشت ناخن به کمک ژل، باید سطح ناخن توسط مواد ژلی کاشت پوشیده شود و برای خشک شدن دست فرد داخل دستگاه UV قرار بگیرد. مزیت این روش عدم استفاده از سوهان است که هیچگونه آسیبی به ناخن‌ های فرد وارد نمی‌ کند. کسانی که ناخن‌ های ضعیفی دارند، می‌ توانند از این روش برای افزایش استحکام ناخن‌ های طبیعی خود استفاده کنند؛ همچنین پس‌ از کاشت با ژل دیگر ناخن‌ ها آسیب نخواهند دید و رشد آن‌ ها مانند قبل صورت می‌ گیرد. توجه داشته باشید که این مدل ناخن‌ ها تا زمانی‌ که برای ترمیم به آرایشگاه نروید به همان حالت اولیه باقی می‌ مانند و نمی‌ توان فرم آن‌ ها را تغییر داد.

 کاشت ناخن میکس 
روش بعدی کاشت ناخن، ترکیبی از کاشت با ژل و پودر است که به آن کاشت ناخن میکس گفته می‌ شود. فرایند کاشت ناخن ترکیبی به این صورت است که ابتدا مراحل کاشت با پودر انجام‌ شده و سپس ناخن‌ ها سوهان کشی می‌ شوند و در نهایت باید لایه‌ ای از ژل روی سطح ناخن قرار بگیرد و فرد دست خود را داخل دستگاه UV بگذارد تا ژل موجود روی ناخن‌ ها کاملاً خشک شوند. این نوع کاشت نسبت‌ به سایر روش‌ ها کمی گران‌ تر است اما استحکام و زیبایی بسیار زیادی دارد.

بهترین روش کاشت ناخن
تمامی خدمات ناخن از جمله کاشت باید متناسب با مدل، فرم و استحکام ناخن‌ های هر فرد انجام شود. مثلاً برای فردی که ناخن‌ های بسیار ضعیفی دارد، بهتر است برای استحکام و دوام بیشتر کاشت ناخن میکس برای انجام شود. اما شخص دیگری که ناخن‌ های نسبتاً مقاوم‌ تری دارد، می‌ تواند از کاشت پودری نیز استفاده کند؛ بنابراین با توجه به شرایط فرد باید بهترین روش کاشت ناخن تشخیص داده شود.

چه کاشت و ترمیم ناخنی خوب است؟
کاشت و ترمیم ناخن را باید در مراکز معتبر انجام داد. در این بخش ما به شما خواهیم گفت که کدام کاشت و ترمیم ناخن کیفیت خوبی دارد:

 • خطوطی از کاشت های قبلی در کاشت و ترمیم ناخن وجود نداشته باشد.
 • در هنگام کاشت صدف ناخن به واسطه سوهان کشی آسیب ندیده باشد.
 • در یک کاشت خوب باید به‌ طور کامل هواگیری انجام‌ شده باشد.
 • مواد گذاری در یک کاشت با کیفیت به‌ خوبی انجام شده‌ است.

مزایا و معایب کاشت ناخن
از مزایای کاشن ناخن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند کاشت گزینه بسیار مناسبی است؛ زیرا به این افراد کمک می‌ کند که عادت اشتباه خود را ترک کنند.
کاشت ناخن می‌ تواند زیبایی دستان شما را چندین برابر کند.
به کمک کاشت ناخن می‌ توان فرم ناخن‌ ها را تغییر داد و به شکل دلخواه فرد نزدیک کرد.

از معایب کاشت ناخن نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد: 

اگر کاشت ناخن به‌ صورت حرفه‌ ای و با روش های درست انجام نشود، می‌ تواند موجب ایجاد قارچ در ناخن شود.
کاشت ناخن برای برخی از افراد باعث ایجاد حساسیت خواهد شد.

مراحل کاشت ناخن با قالب

به کمک قالب کاشت ناخن بسیار راحت است و کافیست شما یک قالب دوال در منزل داشته باشید و مطابق با مراحل زیر پیش روید.

مرحله اول؛ زیر سازی کاشت ناخن 
برای انجام کاشت ناخن با قالب ابتدا باید مانیکور خشک انجام شود. در این مرحله لازم است پوست اطراف ناخن و کوتیکول ها به عقب رانده شوند. توجه داشته باشید برای انجام این کار باید حتماً ابزار مناسب و حرفه‌ ای در دسترس داشته باشید؛ سپس لازم است به کمک سوهان کاغذی نرم سطح ناخن خراشیده شود تا یک محیط مناسب جهت چسبیدن مواد مهیا گردد. لازم به ذکر است که باید تمامی نکات بهداشتی به‌ منظور جلوگیری از قارچ و عفونت ناخن رعایت شوند. پس زدن ماده ضد قارچ روی ناخن را فراموش نکنید.

مرحله دوم؛ قالب ناخن 
همان‌ طور که می‌ دانید ناخن‌ ها دارای انواع و حالت‌ های گوناگونی هستند؛ بنابراین باید نسبت‌ به حالت ناخن و صدف آن یک قالب مناسب انتخاب کنید. توجه داشته باشید که قالب انتخاب‌ شده نباید از صدف بزرگ‌ تر یا خیلی کوچک‌ تر باشد تا در نهایت یک کاشت تمیز داشته باشید و دورگیری ناخن برایتان دشوار نشود.

مرحله سوم؛ مواد گذاری در کاشت ناخن 
بعد از این‌ که یک قالب مناسب با صدف ناخن انتخاب کردید، باید به سراغ مواد گذاری بروید. یک ناخن کار حرفه‌ ای مواد گذاری را با سرعت بسیار زیادی انجام می‌ دهد؛ زیرا می‌ داند که مواد زود خشک می‌ شوند. اگر در این مرحله از مواد بسیار با کیفیت استفاده کنید، قطعاً نتیجه کارتان بسیار تمیزتر خواهد شد و در زمان مناسبی به اتمام می‌ رسد. بعد از اتمام مواد گذاری لازم است از پرایمر استفاده کنید و سپس قالب را روی ناخن قرار داده و آن را می‌ کشید. پس‌ از خشک شدن مواد می‌ توانید قالب را بردارید و یک کاشت بدون نقص را مشاهده نمایید.

مرحله چهارم؛ سوهان کشی
پس‌ از گذراندن مرحله مواد گذاری قطعاً کمی ناهمواری روی ناخن کاشته شده وجود دارد که کاملاً طبیعی است و باید با ابزار مخصوص مواد اضافی دور قالب صاف شوند. دقت داشته باشید که برای طبیعی شدن ناخن لازم است به کمک سوهان مخصوص ضخامت ناخن را کاهش دهید.

مرحله پنجم؛ تاپ شاین
در مرحله آخر نیز باید ناخن کاشته شده را به کمک یک لایه تاپ شاین و خشک کردن به وسیله دستگاه مخصوص اشعه UV چشم نواز کرد.

کاشت ناخن پا
همان‌ طور که گفته شد امروزه روش‌ های گوناگونی برای کاشت ناخن وجود دارد. کاشت ناخن پا به دو روش کاشت ژل و کاشت ناخن اکریلیک انجام می‌ شود. افراد می‌ توانند با در نظر گرفتن شرایطخود و همچنین خصوصیات هر کدام از این روش‌ ها گزینه مناسب را انتخاب کنند. در ادامه تفاوت این دو روش را ذکر خواهیم کرد تا شما به‌ راحتی بتوانید تصمیم‌ گیری کنید:

تفاوت اصلی کاشت ناخن ژل و اکریلیک در ضخامت و دوام آن‌ ها است. از مواد پلیمر و مونومر جهت کاشت ناخن اکریلیک استفاده می‌ کنند که در مقایسه با کاشت ژل استحکام و مقاومت بسیار بالاتری دارد و همچنین ضخامت آن نیز بیشتر خواهد بود؛ بنابراین با توجه به سخت‌ تر بودن کاشت اکریلیک انعطاف‌ پذیری آن‌ ها نیز کم‌ تر خواهد بود.

تفاوت بعدی این دو روش در سرعت و نحوه خشک شدن آن‌ ها است. کاشت ژل برای خشک شدن نیاز به دریافت اشعه UV دارد اما نوع اکریلیک به‌ سرعت در مجاورت هوا خشک و سخت خواهد شد و به هیچگونه دستگاه خشک‌ کننده یا اشعه نیاز ندارد.

با توجه به شرایط ذکر شده باید برای افراد براساس شرایط و سلیقه آن ها کاشت ناخن پا انجام شود. اما ما توصیه می‌ کنیم برای ناخن پا از کاشت اکریلیک که استحکام بیشتری دارد، استفاده شود؛ زیرا ناخن‌ های پا مدام داخل کفش قرار گرفته و باید مقاومت خوبی داشته باشند.

خدمات دیزاین و طراحی ناخن
دیزاین و طراحی نیز یکی دیگر از خدمات ناخن به شمار می رود که برای زیباتر کردن دست‌ ها و ناخن‌ ها انجام می‌ شوند. در زمینه طراحی ناخن از رنگ‌ های مخصوص یا لنزهای آماده برای طراحی روی ناخن های کاشت استفاده می‌ شود. معمولاً برای مناسبت‌ هایی مثل کریسمس، شب یلدا، هالووین و عید طرح‌ های بسیار خاصی در قالب لنز وجود دارند.

لمینت ناخن
بهترین گزینه برای خانم‌ هایی که ناخن‌ های طبیعی دوست دارند، لمینت کردن است. در این روش پس‌ از سوهان کشی و فرم دهی با لایه ای مقاوم روی ناخن پوشیده می‌ شود که به واسطه آن ناخن در برابر زرد شدن، شکستن، نازک شدن و غیره مقاوم خواهد شد. این تضمین به شما داده می‌ شود که پس‌ از انجام لمینت ناخن های بسیار زیبا و طبیعی خواهید داشت که می‌ توانید زیبایی آن‌ ها را با رنگ لاک‌ های جذاب چندین برابر کنید.

ژلیش ناخن
ژلیش ناخن نیز یکی از خدمات بسیار پر طرفدار محسوب می‌ شود که در آن با استفاده از لاک‌ های مخصوص می‌ توان ناخن‌ های طبیعی را کاور کرد. این لاک ها در مقایسه با لاک‌ های معمولی مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارند و برای کسانی که نمی‌ خواهند کاشت ناخن انجام دهند، گزینه مناسبی خواهد بود.

ترمیم ناخن
ترمیم ناخن فرایندی برای بازسازی ناخن‌ های شکسته شده یا میزان رشد ناخن‌ های از پیش کاشته شده است. در ترمیم ناخن عوامل گوناگونی نقش دارند که عبارتند از:

 • نوع و روش کاشت
 • سرعت رشد ناخن‌ های فرد
 • مهارت ناخن کار
 • میزان مرغوبیت و کیفیت مواد استفاده‌ شده
 • قد ناخن
 • میزان فعالیت روزانه فرد

معمولاً هزینه ترمیم ناخن از کاشت آن ارزان‌ تر است و در مواردی می‌ توان رنگ و فرم ناخن را نیز تغییر داد.

مراحل ترمیم ناخن

در مرحله اول باید ناخن به اندازه دلخواه مشتری کوتاه شود.
در مرحله دوم باید برای فرم دهی و از بین بردن خط و خصوط ناخن سوهان کشی انجام شود.
در مرحله سوم باید مواد ضد قارچ گذاشته شود.
در مرحله چهارم لازم است پرایمر زده شود.
در مرحله پنجم باید مواد گذاری روی ناخن انجام شود.
در مرحله ششم مجدد سوهان کشی انجام خواهد شد.
در مرحله هفتم باید عملیات بافر و پولیش صورت بگیرد.
در مرحله هشتم لازم است زیر ناخن‌ ها به‌ خوبی تمیز شوند.
در مرحله آخر نیز لاک و طراحی به درخواست مشتری انجام می‌ شود.

ترمیم کاشت ناخن پا

پس‌ از کاشت ناخن و گذشت مدت زمان تقریبی نزدیک به یک ماه باید برای حفظ زیبایی و سلامت ناخن‌ ها ترمیم انجام شود. همان‌ طور که می‌ دانید با رشد ناخن مواد به سمت میانه ناخن می‌ رسد و در واقع ناخن کاشت از جای اصلی خود دور می‌ شود؛ بنابراین لازم است در چنین حالت ترمیم کاشت انجام شود.

به‌ طور طبیعی رشد ناخن‌ های پا نسبت‌ به ناخن‌ های دست بسیار کندتر است؛ به‌ همین خاطر ترمیم کاشت ناخن پا نیاز به مدت زمان طولانی‌ تری دارد. اما در شرایط خاص نظیر کاشت نادرست، عدم نگهداری صحیح و سایر مشکلات باید هر چه سریع‌ تر ترمیم انجام شود.

هزینه خدمات ناخن
همان‌ طور که در مطالب فوق ذکر شد برای ناخن خدمات بسیار گسترده‌ ای انجام می‌ شود که بسته به نوع کار، مواد مورد استفاده، مهارت ناخن کار و غیره هزینه متغیر خواهد بود. به‌ طور کلی کاشت ناخن نسبت‌ به سایر خدمات هزینه بیشتری دارد به‌ خصوص اگر کاشت از نوع میکس و ترکیبی باشد؛ زیرا نیاز به دقت و وقت بیشتری دارد و همچنین مواد مورد استفاده برای کاشت باکیفیت نیز قیمت نسبتاً زیادی دارند.

 عوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت ناخن 
همان‌ طور که گفته شد عوامل متعددی بر هزینه کاشت ناخن تأثیر دارند که در ادامه هر کدام از آن‌ ها را بررسی خواهیم کرد.

 مهارت ناخن کار 
میزان مهارت ناخن کار یکی از عوامل مؤثر بر هزینه کاشت ناخن است. هر چه مهارت ناخن کار بیشتر شود و در کار خود حرفه‌ ای تر باشد؛ بنابراین قیمت کاشت و خدمات ناخن توسط این فرد افزایش خواهد یافت؛ زیرا کیفیت کاری که توسط این فرد ارائه می‌ شود قطعاً بسیار بالاتر خواهد بود. در نتیجه بیشتر بودن هزینه کار او بسیار منطقی است. البته لازم به ذکر است که الزاماً هر شخصی که قیمت بالاتری برای کاشت ناخن اعلام می‌ کند، کیفیت کار مطلوبی ندارد.

چنانچه با قیمت‌ های بسیار پایین برای کاشت ناخن مواجه شدید، بدانید که قرار نیست یک کار بی‌ نقص توسط ناخن کار حرفه ای تحویل بگیرید. پس این نکته را حتماً به یاد داشته باشید که هیچ ارزانی بی‌ علت نیست. در زمینه ناخن هم یا شخص ناخن کار مهارت کافی ندارد یا تازه‌ کار بوده و اعتبار لازم را به دست نیاورده است.

 مکان سالن 
مکان و محله سالنی که به آن مراجعه می‌ کنید، در تعیین هزینه کاشت و خدمات ناخن مؤثر خواهد بود. یعنی هر چه سالن در محله‌ های لوکس و بالای شهر قرار گرفته باشد؛ هزینه کاشت و سایر خدمات ناخن نیز افزایش پیدا می‌ کند و حتی می‌ توانند با چنین قیمت‌ های بالایی مشتری‌ های زیادی را به واسطه برند سالن جذب کنند.

 مواد و متریال مصرفی 
یکی از مهم‌ ترین عواملی که می‌ تواند در تعیین هزینه کاشت ناخن نقش داشته باشد، کیفیت مواد و متریال مصرفی است. امروزه قیمت مواد باکیفیت برای کاشت ناخن افزایش یافته است. با توجه به این موضوع بسیاری از ناخن کاران برای رقابت با سایر همکاران و همچنین کنترل هزینه‌ ها از مواد بی‌ کیفیت با قیمت بسیار پایین‌ تر استفاده می‌ کنند که در نهایت می‌ تواند علاوه‌ بر ظاهر نامناسب به سلامت ناخن صدمه بزند.

لازم به ذکر است که در برخی از این مواد بی‌ کیفیت به‌ جای لیکویید مخصوص کاشت ناخن از لیکوییدهای دندانپزشکی که قیمت کمتری دارند استفاده می‌ شود که می‌ تواند آسیب بسیار جدی به ریه وارد کند؛ بنابراین پایین بودن غیرمعقول هزینه خدمات ناخن می‌ تواند شما را با چنین معضلاتی مواجه کند.

مزایای استفاده از خدمات ناخن
همان‌ طور که می‌ دانید دست‌ ها پرکاربردترین عضو بدن محسوب می‌ شوند که در نگاه اول می‌ توانند مخاطب را جذب نمایند؛ بنابراین داشتن دست‌ هایی زیبا و ناخن‌ هایی مرتب و سالم حق هر خانمی است. حتی وجود ناخن‌ های زیبا می‌ تواند جلوه اکسسوری هایی نظیر انگشتر یا دستبند را چندین برابر کند؛ به‌ همین خاطر از قدیم‌ الایام تا به‌ حال آرایش و سلامت ناخن با رنگ‌ های طبیعی بسیار کاربرد داشته‌ است.

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی در کرج

کرج مرکز استان البرز است و به جهت نزدیکی بسیار زیادی که به تهران دارد، همواره مورد توجه اقوام مختلفی از سراسر ایران می باشد. شاید جالب باشد اگر بدانید که به کرج شهر ۷۲ ملت می گویند. شرایط زندگی در کرج با توجه به امکانات بسیار خوبی که دارد، می تواند برای بیشتر افراد قابل قبول باشد. در این شهر امکانات رفاهی، درمانی، آموزشی و… بسیار زیادی وجود دارد و شما می توانید با اقامت در آن یا مسافرت به این شهر از آنها برخوردار شوید. بر اساس آثار به جای مانده از دوران اشکانیان و ساسانیان این شهر در گذشته هم تمدن پیشرفته ای داشته است. شهر کرج زادگاه افراد بزرگ و مشهوری همچون سیمین دانشور، آیت الله طالقانی و جلال آل احمد بوده است.

محدوده ای که امروزه برای کرج در نظر گرفته اند شامل کلاک، سرجوب، حصار، باغ پیر، بیدستان، جوادآباد، نهر رستم، حسن آباد، صوفی آباد، دره دروا، شنبه دژ، کارخانه قند، گلشهر، مهر ویلا، مهرشهر، حسین آباد، پیشاهنگی، آسیاب برجی،سرآسیاب، ده کرج، حسین آباد، راه آهن، باغ فلاحت، امامزاده حسن و… می شود. اما از مناطق و محله های شهر کرج می توانیم به مناطق ۱۱ گانه آن همچون عظیمیه، حصارک پایین، دهقان ویلا، گوهردشت، شاهین ویلا، جهانشهر، خلج آباد اشاره داشته باشیم.

با توجه به گستردگی شهر کرج ما در ماهشو تصمیم گرفتیم برای اینکه دسترسی راحت تری به سالن های زیبایی این شهر داشته باشید پروفایل هایی برای صاحبان سالن های زیبایی در نظر بگیریم که به مشتریان این امکان را می دهد تا به نزدیک ترین سالن زیبایی دسترسی راحت تری داشته باشند. البته علاوه بر مشتریان صاحبان سالن های زیبایی در شهر کرج می توانند با قرار دادن پروفایل خود در سایت ماهشو و تکمیل اطلاعاتی همچون آدرس، شماره تماس و خدماتی که ارائه می کنند خود را به مشتری معرفی کرده و کسب و کار خود را رونق دهند.

سالن های زیبایی برتر در کرج

سالن های زیبایی کرج با توجه به اینکه به صورت گسترده در حال فعالیت هستند در تمامی مناطق این شهر قرار گرفته و هر شخصی با توجه به موقعیت مکانی که دارد، می تواند یکی از آنها را برای خود انتخاب کند. شهر کرج چهارمین شهر پر جمعیت ایران بوده که در همسایگی تهران است. در طی سال های گذشته کرج مورد استقبال مهاجرین بسیاری قرار گرفت و در حال حاضر می توانیم بگوییم بیشتر شهروندان این شهر از مهاجرین هستند. شهر کرج بالا و پایین خاصی ندارد؛ از این رو سالن های زیبایی که در آن قرار گرفته اند هزینه هایی را که از مشتریان دریافت می کنند بیشتر بر اساس محله هایی است که در آن مشغول فعالیت هستندو اگر به دنبال بهترین سالن های زیبایی در کرج هستید، این مطلب را تا پایان دنبال کنید.

بهترین سالن های زیبایی در عظیمیه کرج

سالن های زیبایی متعددی را شما می توانید در محله عظیمیه که از مناطق کوهپایه ای و البته خوش آب و هوای کرج به شمار می رود، پیدا کنید. این محله در بخش شمال شرقی این شهر قرار گرفته است و البته با توجه به محبوبیتی که در بین سرمایه گذاران دارد، یکی از مناطق گران قیمت کرج هم محسوب می شود. در این محله سالن های زیبایی معروفی وجود دارمد که شما می توانید بر اساس سلیقه خود آنها را انتخاب کنید.

سالن های زیبایی در مهرشهر کرج

مهرشهر در ۵ فاز به بهره برداری رسیده و با توجه به فازهای متعددی که دارد، در آن سالن های زیبایی متنوعی را شما شاهد هستید. این محله دارای آرامش و آب هوای بی نظیری است. اگر به دنبال بهترین سالن زیبایی در مهرشهر هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتماً سالن های مختلفی که در این منطقه هست را ابتدا بررسی کرده و بر اساس بودجه خود، یکی را انتخاب کنید.

سالن زیبایی در گوهردشت کرج

رجایی شهر یا گوهردشت کرج یکی از محلاتی است که آن را قلب سیاسی کرج هم می دانند؛ زیرا سیاستمداران بسیاری در این محله ساکن هستند. گوهردشت در گذشته روستایی بود که پس از گسترش این شهر، در حال حاضر جزو مناطق کرج به حساب می آید. این منطقه با توجه به وسعتی که دارد سالن های مختلف زیبایی را نیز در خود جای داده است.

سالن های زیبایی در شاهین ویلا

شاهین ویلا در منطقه ۶ کرج قرار گرفته است و طی سال های اخیر افراد زیادی متقاضی خرید مسکن در این محدوده بوده اند. با توجه به این موضوع بسیاری از صاحبان سالن های آرایشگری تصمیم گرفتند کسب و کار خود را به این منطقه ببرند. شاهین ویلا یک خیابان اصلی داشته و از چند شهرک مختلف که شامل: شهرک گلها، شهرک ظفر، شهرک یاس و شهرک ۳۵۰ متری هست، تشکیل شده است. شما می توانید سالن های زیبایی بزرگ و متنوعی را در شاهین ویلا مشاهده کنید که هر کدام تخصص مناسبی را در حیطه کاری خود دارند.

بهترین سالن های زیبایی در گلشهر

محله گلشهر در محدوده مرکزی کرج قرار گرفته است و از قدیمی ترین محلات این شهر محسوب می شود. کرج از ۱۰ منطقه شهری برخوردار بوده که گلشهر در منطقه ۵ آن واقع شده است. با توجه به موقعیت مکانی خوبی که گلشهر دارد، بیشتر افراد تصمیم گرفتند سالن های زیبایی که دارند را در این محدوده افتتاح کنند؛ از این رو سالن های زیبایی گل شهر بسیار زیاد است و از تنوع بالایی نیز برخوردار هستند. محله هایی که با گلشهر همسایه هستند حصارک بالا، گلشهر ویلا، کرج نو و فاز ۴ مهرشهر بوده که افراد می توانند به آسانی به گلشهر رفت و آمد کنند و از سالن های زیبایی که در این محله قرار گرفته است، بهره  بگیرند.

سالن های زیبایی در جهانشهر کرج

جهان شهر از مناطق مهم کرج به حساب می آید و از امکانات رفاهی بسیار خوبی هم برخوردار است. مراکز متعددی را شما می توانید در جهانشهر مشاهده کنید. این منطقه دارای سالن های زیبایی بسیار خوبی است و بیشتر افرادی که ساکن کرج هستند، سعی دارند از این سالن ها استفاده کنند. جهانشهر از مناطق مرفه نشین بوده و افرادی که دغدغه مالی چندانی ندارند در این محله ها سرمایه گذاری می کنند و در آن ساکن  هستند.

برترین سالن های زیبایی در کوی کارمندان شمالی

از جمله محلاتی که در منطقه ۱ شهرداری کرج قرار گرفته است، کوی کارمندان شمالی است. محله های دهقان ویلا، جهانشهر و اتحاد در همسایگی این محل قرار گرفته اند و دسترسی مناسبی به یکدیگر دارند. در کوی کارمندان شمالی سالن های زیبایی خوبی را می توانید پیدا کنید و با توجه به خدماتی که نیاز دارید هر کدام که مناسب با سلیقه و البته بودجه شما هست را انتخاب کنید.

بهترین سالن های زیبایی در کیانمهر

کیانمهر در جنوب غربی کرج قرار گرفته است و در فهرست محلات قدیمی این شهر هم جای دارد. کیانمهر به ساختمان آجری شهربانی هم شهرت دارد. اگر به دنبال سالن های زیبایی با قیمت مناسب هستید به شما پیشنهاد می کنیم سالن های زیبایی که در کیانمهر است را انتخاب کنید. معمولاً افرادی که در این محدوده دارای سالن زیبایی هستند، قیمت های مناسبی را برای کار خود در نظر گرفته اند.

چطور بهترین سالن زیبایی در کرج را انتخاب کنیم؟

همانطور که متوجه شدید کرج دارای مناطق و محلات مختلف بوده و هر کدام سالن های زیبایی متنوعی را در خود جای داده اند. این که شما چگونه بهترین سالن زیبایی را انتخاب کنید بر اساس فاکتورهایی است که در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد:

 • کیفیت خدمات و مواد اولیه سالن زیبایی
  از جمله مهمترین فاکتورهایی که در زمان انتخاب سالن زیبایی در کرج باید به آن توجه داشته باشید کیفیت خدمات و البته مواد اولیه ای است که از آن استفاده می کنند. برای رنگ کردن موها، کاشت ناخن، فیشیال و هر خدمت دیگری که در سالن های زیبایی ارائه می شود، لازم است تا مرغوب ترین مواد به کار گرفته شود تا آسیبی به مشتری و سلامت پوست و موی او وارد نشود.
 • نظافت و بهداشت سالن
  شاید شما هم تاکنون سالن های زیبایی زیادی را دیده اید که نکات بهداشتی را به درستی رعایت نمی کنند. اصول بهداشتی  از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود؛ زیرا به طور مثال اگر شانه ها و برس هایی که در سالن زیبایی استفاده می شود، ضدعفونی نگردد و برای افراد متعدد استفاده شود قطعا می تواند بیماری هایی را برای مشتریان به وجود آورد. پس نظافت و بهداشت سالن زیبایی را در اولویت انتخاب قرار دهید.
 • تجهیزات زیبایی بروز و مدرن
  استفاده از وسایل و تجهیزات مدرن قطعاً می تواند روی زیباتر کردن چهره و ارائه خدمات زیبایی مناسب اثر بسیار زیادی داشته باشد. پس زمانی که می خواهید یک سالن زیبایی در کرج را انتخاب کنید حتماً تجهیزات و وسایل مورد استفاده سالن را نیز مورد ارزیابی قرار دهید.
 • قیمت مناسب خدمات در سالن زیبایی
  از جمله مهمترین معیارهایی که باید برای شما اهمیت داشته باشد، قیمت مناسب است. همانطور که می دانید سالن های زیبایی کرج تحت نظر اتحادیه صنف سالن های آرایشگری مشغول فعالیت هستند و باید تمامی قیمت های خود را بر اساس مواردی که اتحادیه بیان کرده است از مشتری دریافت کنند. البته به این موضوع دقت داشته باشید که منطقه ای شما می خواهید در آن خدمات سالن زیبایی را دریافت کنید، در قیمت اثر بسیار زیادی دارد؛ اما بهترین سالن زیبایی در کرج لازم است خدمات خود را با کمترین هزینه و مبلغ به مشتریان ارائه دهد.
 • رفتار مدیریت و کارکنان آرایشگاه
  شیوه برخورد مدیریت سالن زیبایی در کرج و البته پرسنلی که دارد، برای مشتریان دارای اهمیت فراوانی است. هر چقدر که مدیریت و پرسنل خوش اخلاق تر و با تجربه تر باشند، قطعاً انتخاب آن سالن زیبایی می تواند در خدماتی که به شما ارائه می شود اثر بسیاری داشته باشد.
 • فضای شیک و دکوراسیون لوکس
  دکوراسیون های قدیمی و چیدمان نامنظم می تواند در روحیه مشتری اثر داشته باشد و او را از انتخاب سالن زیبایی پشیمان کند. زمانی که می خواهید یک سالن زیبایی را برای خدماتی که در نظر دارید انتخاب کنید حتماً به زیبایی و لوکس بودن دکوراسیون آن دقت داشته باشید تا از انتخاب سالن زیبایی پشیمان نشوید.

چه خدماتی در سالن های آرایشی کرج ارائه می شود؟

با توجه به پیشرفت هایی که علم زیبایی داشته سالن های زیبایی و آرایشی در کرج، خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می کنند. بهترین آرایشگاه کرج می تواند خدمات بسیار زیادی را در حوزه آرایش و زیبایی به مشتریان ارائه دهد. به صورت متداول خدماتی که در بهترین سالن زیبایی کرج ارائه می شود شامل موارد زیر است:

بوتاکس مو، کوتاهی مو، ترمیم پوست و رفع مشکلات پوستی، هاشور ابرو، خدمات مربوط به ناخن مانند: کاور ناخن، ژلیش ناخن، ناخن مصنوعی و کاشت ناخن، خدمات مرتبط با پوست مانند: فیشیال، حذف جوش های زیر پوستی، ماساژ صورت، شینیون و آرایش مو، میکاپ صورت، ابرو، چشم و لب، خدمات مرتبط با بافت مو، خدمات اکستنشن مو

سامانه معرفی مشاغل سالن زیبایی در ایران از جمله بهترین سایت هایی است که شما می توانید از طریق آن به دنبال سالن های زیبایی و متعدد در مناطق مختلف شهر کرج باشید. این سامانه بهترین سالن های زیبایی در کرج را به شما معرفی می کند و شما می توانید با مشاهده عکس ها و خدماتی که هر سالن زیبایی دارد، سالنی را انتخاب کنید که هم از لحاظ موقعیت مکانی به شما نزدیک بوده و هم بر اساس سلیقه و بودجه ای که دارید، مناسب باشد.